Šta je novo?

Battlefield 4

Vlasnicima Nvidia kartica preporucujem da iz drajvera urade automatsku optimizaciju igre.
Odlicno balansiran image/fps.

Mogao si to da ostavis na engleskom bez prevodjenja na srpski i kazes lepo : " Upotrebite GeForce Experiance da vam optimizuje podesavanja".

Ovako sam te jedva razumeo sta si napisao i to samo zbog toga sto palim svaki dan GeForce Experiance zbog Shadowplay.
 
Poslednja izmena:
Sasvim je lepo objasnio covek :)

Jel jos neko sa atijem probao sa starijim drajverima? 13.4 konkretno
 
Tek sad primecujem da nema 'bellow radar' vise.. Reko pomericu se od ovih 10 sekundi u vazduhu kad ga otkljucam..
 
Tek sad primecujem da nema 'bellow radar' vise.. Reko pomericu se od ovih 10 sekundi u vazduhu kad ga otkljucam..

Zato sad umesto one teme na forumu BF3 "Jets are OP", na BF4 forumu imas temu " How to Balance/Fix Jets "
 
Attack jet je prejak, ali srecom ako tim ima mozga i poneko uzme stinger, plus AA prati situaciju onda moze da se iskontrolise. Ako izmene trenutno stanje mogu samo da zeznu igricu i da dobijemo airfield 4.
Heli igraci i oni u avionu su navikli da prave lude skorove i sada ne mogu da se sastave ako im neko iz tima uzme attack jet. E krastavac zao mi je, sada mnogo bolje funkcionise princip papir kamen makaze nego u bf3.

Od kada je izasao bf4, conquest na bf3 nisam igrao. Iako sam dosta vozio heli, ne mogu da svarim konstantno pucanje iz helija koji lebdi iznad baze.
 
Poslednja izmena:
Ma bre neupotrebljiv je heli, AA koji na vecini mapa dobacuje preko cele mape, cim uzletis, nema bellow radar, presporo se pune flares, takodje na vecini nemas gde da se sakrijes..
 
Poslednja izmena:
Od kad sam turio win 8.1 pro imam stabilnih 200fps nekad padnu do 170-180 neverovatno kakva razlika u odnosu na win 7!!! Kod sedmice igra mi je i trzala kad pocinje runda ili ako se okrecem brzo a fps je bio u rangu od 50-150 sa istim setinzima a sad na 8.1 nemam reci totalno sam odusevljen. Podesavanja su sledeca: 1024x768 120Hz 4xAA all low resolution scale 100% driver: 331.82
 
^^

Druze kakav komp imas a igras na 1024x768?

Iskreno ne znam sta bih ti rekao, kao da kupis ferari i stavis blokadu na 50Kmh.

Strasno, gde je tu zadovoljstvo...
 
Single kampanije se igraju na lcdu u full hd, dok multiplejere na crtu sa visokim hercazama, ko igra competetive zna o cemu pricam :) a i igra ne izgleda lose na crtu jer to mu je nativna rezolucija plus 4xAA i scale na 100% :D
@2SaiNt4U e to druze ubo si prave reci , bf 3 igram na 800x600 dok bf 4 ne nudi tu rezoluciju pa sam primoran na 1024 xD
 
Poslednja izmena:
ima citera ali je i ta prica prenaduvana... to posebno za competitive igrace. igraju ljudi i u lanu pa ko je dobar online bude dobar i tu.

slicna prica i za esl, kao sve citeri, a vecina tih entuzijasta koji se pojave sa nekim cheatom bude banovano u roku od mesec dana. jos jednom, ima citera ali ne kao sto se prica
 
Pazi vecina tih esl ima no recoil makro i ne budu banovani, tako da ima cheatera i te kako...
 
Jel imate neke od njih u nekom vidu kontakta, skajp, teamspeak whatever, da ih pitate "este mi dobro, jel sve u redu u kuci?" Ili barem slika da vidim kako izgleda neko ko koristi no recoil makro..
 
Ovako:

warcraft.jpg


:)

Još mu je u ruci onaj V7 Bloody :d
 

Prilozi

  • warcraft.jpg
    warcraft.jpg
    14.9 KB · Pregleda: 37
Jel imate neke od njih u nekom vidu kontakta, skajp, teamspeak whatever, da ih pitate "este mi dobro, jel sve u redu u kuci?" Ili barem slika da vidim kako izgleda neko ko koristi no recoil makro..

krastavac nemam sliku ali znam za barem 5 likova iz Srbije, takozvanih pro igraca koji su u bf3 igrali sa tom skriptom, klasicni sheateri...
 
A krastavac, ti ljudi na to ne gledaju kao varanje, nego jednostavno ko se bolje "spremi" bez obzira sta ko koristi.

Znam iz licnog iskustva sa par rusa sa kojima sam igrao StarCraft da kad igraju Counter Strike nema govora o igranju bez raznoraznih varanja. Ja kad sam pitao pa zasto to radite, oni su mi samo rekli kako je poenta pobetiti igru, u igri, i neprijateljske igrace. Kako i na koji nacin, njima nije vazno.

Jednostavno oni na to gledaju drugacije i njima je varanje sastavni deo igre a ne nesto van normale.
 
ne znam, ja bih ostao pri stavu da ih ima ali da su u manjini. u tvojim klipovima niko ne cituje, barem se nista ne vidi iz onih klanskih. igrao sam i sa onim likom svente i decko skroz ok. opet kad igram protiv njega nekad utisak bude kao da ubija prebrzo. stvarv je da je bolji a najlakse bi bilo napisati da cituje. to je slicno sa anr serverom- bf3. igra se opusteno neki random public i onda se prikopcam na anr i kao ista igra opusteno. posle 0-4 vidim da cu morati 'odloziti cigaru' i biti 100% u igri. tek onda se moze nositi sa vecinom na tom serveru. opet mozda je moje razmisljanje proizvod situacija kad nekog ponekad zovem da igramo neki esl a dobijem odgovor: tamo su svi citeri. 90% nece da igra zato sto se tamo cituje, 5 %nece sa mnom zato sto sam nubara, i ostane ovih 5%s kojim nekad igram.

oko ovog no recoil mi zvuci smisleno jedino ako su svi vrhunski timovi u nekom dogovoru da se nista o tome ne prica. igraju i lan, sta tamo rade, jel ih neko gleda?
edit:mad:cufi
 
Poslednja izmena:

Kako sam se ponadao kad sam video ono Dragon kod četvrte :D
Još kažu da je inspirisana sa čuvenom Dragon Valley ali po onome što sam video ipak je to daleki rođak izgleda.
Druga mi deluje zanimljivo,treća kao Alborz bez snega,prva užas neki,verovatno pravljena za tdm iživljavanje.
Onako na prvi pogled.
 
Druga i četvrta mapa iz ovog preview-a izgledaju odlično. Treća a posebno prva deluju dosta pusto.
 
Nazad
Vrh Dno