Šta je novo?

Battlefield 4

A krastavac, ti ljudi na to ne gledaju kao varanje, nego jednostavno ko se bolje "spremi" bez obzira sta ko koristi.

Znam iz licnog iskustva sa par rusa sa kojima sam igrao StarCraft da kad igraju Counter Strike nema govora o igranju bez raznoraznih varanja. Ja kad sam pitao pa zasto to radite, oni su mi samo rekli kako je poenta pobetiti igru, u igri, i neprijateljske igrace. Kako i na koji nacin, njima nije vazno.

Jednostavno oni na to gledaju drugacije i njima je varanje sastavni deo igre a ne nesto van normale.

To što "oni" imaju i kako to objašnjavaju odnosno pravdaju svoj cheat, meni je nebitno. Macro je cheat jer ti daje prednost u odnosu na drugog igrača koji ga nema, posebno ovaj norecoil macro u FPS igri je po meni apsolutno jednak no recoil softverskom cheatu jer daje isti efekat. A cheateri će uvek da se brane sa kojekakvim nebulozama.
 
Ali najbolje od svega je to dokle su spremni da idu svi ti cheateri, nekad davno sam citao dosta tema na BF3 forumu i nevjerovatno je to kako se uzajamno brane! Lupaju svakakve argumente tipa : "Ti sto se zalis na citere, nije ni cudo jer si n00b, pogledaj si K/D ratio!" (!?!?!?!?) pa "No Name and Shame" itd. Bukvalno je zabranjeno otvoriti temu o cheaterima! Punkbuster bolje da ne radi! Takodje nije mali broj njih koji svoj "skill" kace i na Youtube...Mislim stvarno treba covjek imati kompleks nize vrijednosti ili neke druge traume iz djetinjstva pa da se ubaci u te cheat vode, nikad mi to nece biti jasno, izvalis se oko 100€ za igru i jos xx€ za cheat i sta? 1337 all the way? -.-
 
Stvarno, koliko im kostaju te zezancije? Pretpostavljam da im naplacuju te perkove na hack sajtovima
 
pa imas public cheatove koji se brzo otkrivaju i ove na bazi pretplate koji se malo teze otkrivaju. to otkrivanje najvise zavisi od azuriranja na sajtu u odnosu na punkbuster. ako malo kasne naj.. si:)
najteze se otkrivaju ovi no recoil, ovi sto dolaze sa misem legalno nikako. problem u bf je i zbog loseg netcoda pa cesto od cistih igraca imas utisak da te ne pogadja metak po metak, nego dobijes sve zgusnuto u jednom paketu. preporuceno:D utisak da gines od jednog metka
edit: https://www.youtube.com/watch?v=A9zv1nNP8c8
 
Poslednja izmena:
:D ja sam imao neki x7- odlican mis dok mu posle 3 godine nije otkazao skrol. valja napomenuti i da se samom kupovinom ovog novog bladija ne dobiva previse sto se tice no recoil. treba i tu znanje da se nasteli + treba i neko dodatno placanje da se otkljuca dodatna funkcija
 
Prestani da trolujes :)
 
E što ja imam miš, onako crn, s dva dugmeta i onaj točkić u sredini. I s donje strane nešto blješti, neko crveno svetlo, to je valjda zato što je optički, jel? Moj prestao da radi (sličan ovome,samo što je bio sivi) pa sam ovaj uzeo od devojke jer ga ne koristi.
 
Poslednja izmena:
ne mogu da pribave dovoljno miseva u maloprodaji zbog njegovog pisanja o a4tech. saint ne lozi ljude:)
 
Ma previse se daje znacaja tim hakovima,chitovima i ostalim glupostima.Da dam par hiljada na misa?Da mi svetli u duginim bojama na stolu?I providno kuciste da doda na atmosferi?Da bi ja bio veci baja,valjda?Jadno.Ja sam za soma dindzi uzeo i misa i tastaturu!Gigabyte!I ako ce to da mi umanji uzivanje u igri sto nemam crvenog fancy misa pod rukom,varate se.I ako ce taj sa hakom da me ubije dva puta vise nego ja njega,neka me ubije.A ako je bas neki da ubija sve redom iz njegove baze,lepo izadjem sa tog servera.I sve OK.
 
Ma previse se daje znacaja tim hakovima,chitovima i ostalim glupostima.Da dam par hiljada na misa?Da mi svetli u duginim bojama na stolu?I providno kuciste da doda na atmosferi?Da bi ja bio veci baja,valjda?Jadno.Ja sam za soma dindzi uzeo i misa i tastaturu!Gigabyte!I ako ce to da mi umanji uzivanje u igri sto nemam crvenog fancy misa pod rukom,varate se.I ako ce taj sa hakom da me ubije dva puta vise nego ja njega,neka me ubije.A ako je bas neki da ubija sve redom iz njegove baze,lepo izadjem sa tog servera.I sve OK.

Slazem se..
Mada, tako je sve u zivotu, neko uziva da prima, a neko da daje...
 
Ovo će ući u anale (wooot?!) bench foruma
 
Poslednja izmena:
Naravno trolovi.Cak i kad nema sta pametno da se napise,napisace bilo sta,makar i glupost,samo da bi ispao zanimljiv.:lupko:
 
x-x-everywhere-meme-generator-trolls-trolls-everywhere-10fca5.jpg
 
Evo vam jedan primer:
http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/stepa1984/stats/848676816/1/

Kao sto se vidi lik je veoma los, ali u ovoj rundi je bukvalno sio sa m4 za inzenjera. Nije napravio neki skor k/d oko 2.2 jer je nubara koja trci okolo, ali zato se napucava kao pro:
http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/1/72048036/387305500/

E sad neko ko nema iskustva mislio bi da je lik cist, ali ovde je vise nego ocigledno. Problem je kada neko spoji igracki skill sa no recoil, to se vec teze otkriva. Secam se na cs 1.6, adminima je trebalo bas dosta dok su provalili nekog klinca da fura no recoil.
 
ovo je BF4 tema, ako smem da primetim.
 
Smes, dve stranice se prica o citerima, a u pitanju je battlefield pa sam se nadovezao. Isti princip, isti ljudi, samo se prebacili sa trojke na cetvorku.
 
Noob alert!

Kako prihvatam 'order' od 'commander'-a?
 
We are verifying the upcoming PC patch and making sure it is good to go. We are aiming to get this patch out the week of Dec 2. Right now, we don’t have a set date for it, but here’s what it will include. Stay tuned for more updates in the Battlefield 4 Control Room.

PC Game Update Notes
-Removed the blur effect on soldiers that appeared when Commanders were using EMP attacks
-Fixed the audio bug where audio sometimes randomly dropped out while playing on certain multiplayer maps (typically Golmud Railway and Hainan Resort)
-Fixed the "one-hit kill bug" where occasionally damage from a single bullet was applied multiple times
- Fixed a common crash that would occur when exiting from the Single Player Campaign to Main Menu
-Tweaked the network and computer performance screen to show proper values. Players can now test their computer and network connection and get recommendations if they need to adjust something to improve their gameplay experience.
 
Nigde ne spominju sound loop crash.
 
Noob alert!

Kako prihvatam 'order' od 'commander'-a?

Ako si squad leader onda stisnes Q i imas opciju accept order. Par puta sam prihvatio mada retko kada to gledam i uglavnom igram po nekoj svojoj logici.
Nekad mi se vise isplati da cuvam neku zastavu, pogotovo ako se tu stvara vozilo, cuvam voz na Golmud... nego da jurim druge zastave.
 
Ako si squad leader onda stisnes Q i imas opciju accept order. Par puta sam prihvatio mada retko kada to gledam i uglavnom igram po nekoj svojoj logici.
Nekad mi se vise isplati da cuvam neku zastavu, pogotovo ako se tu stvara vozilo, cuvam voz na Golmud... nego da jurim druge zastave.

E ali ti možeš da prihvatiš naređenje i da posle toga nastaviš da igraš kako hoćeš. Fora je u tome što komandir dobija poene svaki put kada ti prihvatiš naređenje a te poene posle može da iskoristi za npr. Gunhship ili krstareću raketu koji dosta menjaju rok igre. Tako da je veoma poželjno da prihvataš naređenja.
 
E ali ti možeš da prihvatiš naređenje i da posle toga nastaviš da igraš kako hoćeš. Fora je u tome što komandir dobija poene svaki put kada ti prihvatiš naređenje a te poene posle može da iskoristi za npr. Gunhship ili krstareću raketu koji dosta menjaju rok igre. Tako da je veoma poželjno da prihvataš naređenja.

Igrao sam jedno 20-ak puta kao commander i samo u 30% slucajeva se desilo da squad leaderi shvataju vaznost onoga sto im se nalaze. Sta vise, mnogi istovremeno prepoznaju sta treba da se radi i daju naredjenja squad memberima pre nego sto im ih ja prosledim. Sa takvim ljudima je milina igrati.
Narocito kad zatraze municiju, skeniranje etc.
Jednom sam upao na Meat Locker 64 men server gde je ekipa bilo skroz izgubljena, medjutim u dogovru sa squad leaderima uspeli smo da napravimo flank i da im zauzmemo baze iza ledja i da se vratimo sa -250 tickets i povedemo sa +100.
Sve je funkcionisalo besprekorno pobeda je bila na vidiku, dok mi nije izaslo "Bf4.exe has stopped working" :mad: :wall:
 
Poslednja izmena:
Igrao sam jedno 20-ak puta kao commander i samo u 30% slucajeva se desilo da squad leaderi shvataju vaznost onoga sto im se nalaze. Sta vise, mnogi istovremeno prepoznaju sta treba da se radi i daju naredjenja squad memberima pre nego sto im ih ja prosledim. Sa takvim ljudima je milina igrati.
Narocito kad zatraze municiju, skeniranje etc.
Jednom sam upao na Meat Locker 64 men server gde je ekipa bilo skroz izgubljena, medjutim u dogovru sa squad leaderima uspeli smo da napravimo flank i da im zauzmemo baze iza ledja i da se vratimo sa -250 tickets i povedemo sa +100.
Sve je funkcionisalo besprekorno pobeda je bila na vidiku, dok mi nije izaslo "Bf4.exe has stopped working" :mad: :wall:

Eh sad kad bi svi radili posao komandira kako treba mozda bi I bilo ok. Pola njih nezna sta treba da uradi.. Druga stvar kad sam squad lider do sad retko kad mi se desilo kad dam naredjene da napadnu taj deo. To bi bilo dobro kad bi se skupili mi odavde teamspeak i pici uzivancija.. Ovako igrati sa gomilom dece ne ide bas tako lako..
 
Nazad
Vrh Dno