Šta je novo?

Battlefield 4

Revive bug od launcha igre, koji su obecali da ce biti ispravljen u prvom patchu je i dalje tu...

Na sta mislis? Sto ozivljava sa 5m daljine?

Jel to postoji neki bug i za kontra noz? Cesto mi se dogodi da i ako pritisnem veoma brzo da kontriram ipak se ne odbranim.

Generalno da isprave net bug i ja cu biti zadovoljan sa igrom, samo ne znam kolko je moguce ispraviti ga. Ostalo manje vise i ne obracam paznju, gledaj da pronalazim bolju stranu igre a ne losiju.

Jesu to glasine da do kraja godine izlazi BF5? Mislim da bi to bilo prebrzo a svelo bi se na stancovanje igre, bez peglanje bagova za prethodne delove a pogotovo sto bi to bilo prebrzo sa izlaskom iz razloga sto je veoma puno ljudi ne zadovoljno sa BF4 pa ne bi zeleli da se opeku i sa 5. dok se ne procuje da je sve na svom mestu po pitanju igrivosti i bagova a i time bi shvatili da su igraci ostavljeni sa prethodnim delom na milost i nemilost jer kako se najavi novi deo tako se zapostavljaju pathcovi za prethodni.
 
Naporan si vise sa tim glupim generickim odgovorom. Na svakoj stranici po tri komada bar.
Sto lazes?Danas sam ga prvi put pomenuo,i posle jos jednom.Ponavljam,zasto lazes?
Ja stvarno ne razumem tvoje komentare, zasto bi samo igrao sah pomerao figure bez razmisljanja?Verovatno si dosta stariji od vecine korisnika koji pisu ovde, pa samim tim i razmisljas drugacije.

Kad budes imao svoju decu,shvatices zasto dete radi neke stvari.I zasto sam tako napisao.
 
Vidi, ja znam da je detetu zanimljivije da zverla unaokolo po kupatilu dok pisa u wc. Posledica toga je zapisana wc solja i oko nje. Igralo se dete...
 


Vidim da i EA placenici ( Lvlcap, xfactor i ostali ) polako primecuju da igra ima nekih sitnijih ( lul ) problema.

Da JackFrags nije napravio onaj video za Death Shield bug, ko zna da li bi DICE uopste i ista preduzeo povodom toga.

 
Poslednja izmena:
sve bi ja vas pod hitlerovu ruku pa bi vi manje kukali, a vise igrali :D
 
Ne vidim razlog za tako odvratan stav,niti za uvredu.Ako nadjes gde sam ranije to isto napisao,citiraj me i dokazi svoju tvrdnju.U protivnom-lazes!

Znas koliko sam zaludan da jurim po tvojim nonsens postovima u kilometarskoj temi? Istu tu glupost ponavljas svaki put kada ti neko tresne cinjenicu u lice. Sa uvredama si ti prvi poceo, pa onda i ocekuj posledice.
 
Znas koliko sam zaludan da jurim po tvojim nonsens postovima u kilometarskoj temi? Istu tu glupost ponavljas svaki put kada ti neko tresne cinjenicu u lice. Sa uvredama si ti prvi poceo, pa onda i ocekuj posledice.

Znaci ne mozes da dokazes svoju tvrdnju!Znaci dokazano-lazes!
 
Dajte ljudi, iskulirajte. I ne znam sto neki reaguju ako se igra kritikuje kao da im je neko gurnuo prst u oko, nije tema rezervisana za one kojima se igra svidja, vec i oni kojima se ne svidja trebaju da kazu sta imaju. Ja sam je totalno batalio u korist BF3, koji jeste malo bagovit, ali je mnogo bolja igra u globalu.
 
Znaci ne mozes da dokazes svoju tvrdnju!Znaci dokazano-lazes!

Ne, vec si dokazano nepismen i nerazuman jer ne umes da procitas i razumes ono sto je napisano. Ako ti imas pamcenje od tri sekunde, kao akvarijumska ribica, ja taj problem nemam jer znam vrlo dobro koliko si me sa istom sarkasticnom mantrom smorio u ovoj temi. Toliko da dobijam dijareju kad vidim sta pises.
 
Ne, vec si dokazano nepismen i nerazuman jer ne umes da procitas i razumes ono sto je napisano. Ako ti imas pamcenje od tri sekunde, kao akvarijumska ribica, ja taj problem nemam jer znam vrlo dobro koliko si me sa istom sarkasticnom mantrom smorio u ovoj temi. Toliko da dobijam dijareju kad vidim sta pises.

U prvom postu,danas u ovoj temi si izneo laz,u drugom postu si me uvredio,a u trecem i cetvrtom se sad izvlacis.A ni jedan od njih nema veze sa temom.Koliko glup treba biti da bi tako nesto uradio?
 
Jel postoji alternativa BF4?
Da nije mozda RO2 bolji od ovoga,ili TitanFall?
Mislim,razumem ja frustracije ljudi,koji su ovo platili,a nisu dobili gotov proizvod,ali,dok ne bude bilo konkurencije,bice ovakvih proizvoda.
 
U prvom postu,danas u ovoj temi si izneo laz,u drugom postu si me uvredio,a u trecem i cetvrtom se sad izvlacis.A ni jedan od njih nema veze sa temom.Koliko glup treba biti da bi tako nesto uradio?

1. Kuckam sa telefona, a kad vec imas zelju, izbabracu ti ove tvoje mantre koje si ispovracao, cim dodjem kuci sa posla.
2. Prvenstveno si ti mene nazvao lazovom i sem toga sto vredjas mene, nedotupavnim sarkazmima (pro gamer i ostale klozetarije) vredjas i ostale. Ti bi da se j...s al bez da ti udje. Nece da moze.
3. Izvlacim se?! Ma uplasio sam te se, nema sta drugo da bude...
4. Pola foruma ti se smeje. Saberi se da se oduzmes i vidi ko ispada glup.
5. Imam posla, nemam vremena da se macujem sa tobom.

Igraj sta hoces i kako hoces. To ti niko normalan ne spori, ali molim te, nemoj ostale praviti vevericama i ******ma, i ubedjivati ih da je crno u stvari belo.
 
Poslednja izmena:
1. Kuckam sa telefona, a kad vec imas zelju, izbabracu ti ove tvoje mantre koje si ispovracao, cim dodjem kuci sa posla.
2. Prvenstveno si ti mene nazvao lazovom i sem toga sto vredjas mene, nedotupavnim sarkazmima (pro gamer i ostale klozetarije) vredjas i ostale. Ti bi da se j...s al bez da ti udje. Nece da moze.
3. Izvlacim se?! Ma uplasio sam te se, nema sta drugo da bude...
4. Pola foruma ti se smeje. Saberi se da se oduzmes i vidi ko ispada glup.
5. Imam posla, nemam vremena za zajebanciju sa tobom

Pa slagao si u prvom postu, i uhvatio sam te u lazi. Da, nazivam te lazovom jer to i jesi. Izvlacis se ali ti ne polazi za rukom. A trenutno samo tebi mogu da se smeju, jel si ispao glup i uhvacen si u lazi. I ako nemas jos nesto da napises u vezi igre, ne spamuj temu vise.
 
Pa slagao si u prvom postu, i uhvatio sam te u lazi. Da, nazivam te lazovom jer to i jesi. Izvlacis se ali ti ne polazi za rukom. A trenutno samo tebi mogu da se smeju, jel si ispao glup i uhvacen si u lazi. I ako nemas jos nesto da napises u vezi igre, ne spamuj temu vise.

Alchajmer mozda i nije, ali je rani klimaks 100%. Nisu te izgleda dovoljno turirali po temi pa hoces repete.
 
Pa ne razumem kako nemas alternativu bf. Imas desetak odlicnih fps igara na trzistu, samo nisu toliko hajpovani kao ovo smece. Medju njima je svakako i ro2, dodao bih i tribes, Planetside...
 
Meni to nisu alternative, probao sam ih, i po pitanju zabave su daleko iza BF.
 
Poslednja izmena:
Admini lock na temu dok se strati ne stišaju :)
 
I tebe bi trebalo banovati na par dana usput... Samo ides redom i pises gluposti, od teme do teme. Ovde napisem utiske po povratku u igru posle par meseci i odmah se ti pojavis, dajes naredbe sta se moze pisati a sta ne i jos glumis nekog baju i teras me iz teme.

Juce pisemo normalno u temi RO2, kada se opet pojavi trolejbus sa otrcanim klinackim fazonima " ja vozim mercedes ( BF4 ) a vi neku kantu ( RO2 ) " i napravi off-topic od 4-5 strana. U tom procesu si se posvadjao i izvredjao pola foruma.

PS. Bolje je bilo dok si se drzao postavljanja vesti i internet linkova. Kakve nebuloze nisam procitao u tvojih poslednjih par postova...
 
Poslednja izmena:
I tebe bi trebalo banovati na par dana usput... Samo ides redom i pises gluposti, od teme do teme. Ovde napisem utiske po povratku u igru posle par meseci i odmah se ti pojavis, dajes naredbe sta se moze pisati a sta ne i jos glumis nekog baju i teras me iz teme.

Juce pisemo normalno u temi RO2, kada se opet pojavi trolejbus sa otrcanim klinackim fazonima " ja vozim mercedes ( BF4 ) a vi neku kantu ( RO2 ) " i napravi off-topic od 4-5 strana. U tom procesu si se posvadjao i izvredjao pola foruma.

PS. Bolje je bilo dok si se drzao postavljanja vesti i internet linkova. Kakve nebuloze nisam procitao u tvojih poslednjih par postova...

Ti ocigledno imas neki problem sa samim sobom.Ja iskazujem svoje misljenje,i o ovoj i o onoj igri,tome forum i sluzi.Ti si se jednostavno priklonio vecini hejtera i mislis da si u pravu.Imaj ponekad svoje misljenje i nemoj da se bojis da ga predocis drugima.Lako je biti u gomili i samo klimati glavom.Ja sam navikao da me hejteri napadaju,i necu popustiti.To je tebi cudno,nisi navikao da neko ima svoje misljenje.

Drzi se ti gomile,tu je sigurno.

I hoce li neko napisati nesto o igri,dosta je off-topika!
 
Ti ocigledno imas neki problem sa samim sobom.Ja iskazujem svoje misljenje,i o ovoj i o onoj igri,tome forum i sluzi.Ti si se jednostavno priklonio vecini hejtera i mislis da si u pravu.Imaj ponekad svoje misljenje i nemoj da se bojis da ga predocis drugima.Lako je biti u gomili i samo klimati glavom.Ja sam navikao da me hejteri napadaju,i necu popustiti.To je tebi cudno,nisi navikao da neko ima svoje misljenje.

Drzi se ti gomile,tu je sigurno.

I hoce li neko napisati nesto o igri,dosta je off-topika!

Evo napisacu ja. Igra je smece :)
 
Nazad
Vrh Dno