Šta je novo?

Battlefield 1

Traje to vec dosta vreme,ja sam uzeo free na originu jos pre vise od mesec dana
 
iako imam bf1 na ps4 pro odavno, skinuh je sinoc i na originu full pack za 16$, da vidim kako to radi na PC u poredjenju sa ps4 pro....
valjda mi je nick tamo oogabooga011 :)
 
a dobro, ni ovo za 16$ nije strasno, s obzirom da sam je za ps4 platio skoro 90e , mislim igra plus premium.....
 
a gde ste to gledali cene preko origina? ja sam kupio igru na cdkeys, pa kad sam dobio redeem kodove, onda me preusmerilo na orgin...... inace, na cdkeys stalno uzimam dopune za sony novcanik, pa sam tako tamo i ovo video.....
 
Šta je čitera zadnjih mesec dana ,neverovatno

Nešto manje,skoro ništa ih je na oficalnim serverima,al ovi rentani su strah i groza(il sam ja toliki nub)

Al koliko gledam,po onim obaveštenjima na početku gejma,sve više perma banovanih

Neki dan me je,tj cio tim revivao na 50+ metara,o head šotovima da ne pričam,pa nevidljivi igrači,samo matroljez se vidi itd itd

Pozitivna strana toga je,barem se nadam,da ćemo BFV igrati na miru bar mesec dana
 
Nikad gori anti cheat sistem. U poslednje vreme je igra jeftinija od cheat-a tako da se raspustila banda potpuno.

Tapatalk from Poco loco
 
Nisu citeri problem,problem su retardi koje mrzi da ukucaju !yes na ban vote-u.
 
Meni to ne izlazi uopste :d
Anticheat sistem ne radi nista. Prjavis nekoga i on mesecima ne bude banovan. Dzaba ti tu glasas i lozis se.

Tapatalk from Poco loco
 
Banujete ih sa servera. Neko u ingame chatu treba da pokrene ban ili kick vote
 
75% ljudi koje znam je ugasilo chat. Ni ja ne zelim da gledam kako klinci pisu gluposti.

Tapatalk from Poco loco
 
kako se pokreće to,kontam treba ispred ! ?
 
Lol koji toboze ozbiljan razlog...kao da je problem pokrenuti ga kad se uoci citer,odraditi vote,i ugasiti opet. To je cela dva klika na tastaturi.

Al dobro,ako vise volite citere nego to, onda uzivajte u njima,sta drugo da vam kazem.

Inace, i mene su cesto napadali da citujem u bf3, takodje i druge skroz postene igrace. Od 10 cit optuzba 9 je od low skill igraca koji to ni ne mogu i ne znaju da procene.
 
Poslednja izmena:
Aman, ne izlazi mi chat, ne vidim ga, ne vidim vote. Ako ga i pokrenem opet ga vecina ne vidi. To sto ga ti drzis vidljivim ne znaci da ga svi drze i zato taj tvoj plan ima ozbiljnu rupu.

Tapatalk from Poco loco
 
H na tastaturi (ako se dobro secam) i imas ga iako si ga ugasio,kao i ostali.

Inace,ja izuzetno retko imam problema sa citerima,jednom u pedeset partija, vi vidite uradite nesto ako vam toliko smeta :)
 
Ne vidim ga = nemam ga. Smeta mi i sklonio sam ga. Ne natezi vise tu pricu.
Iskreno, ja ih vidjam jos redje. Ne igram nesto u poslednje vreme ali cujem da ih ima.

Tapatalk from Poco loco
 
Eto sad smo se kulturno ispričali :p

Ja na taj čat ni ne obraćam pažnju,mapa,nišam i dal je neko ranjen
 
Vote, ako i postoji, postoji samo na custom serverima a oni su toliko đubre da nije vredno igrati na njima, niti je taj ban globalan. Sve u svemu, iskustvo za preskočiti.
 
Ne vidim ga = nemam ga. Smeta mi i sklonio sam ga. Ne natezi vise tu pricu.
Iskreno, ja ih vidjam jos redje. Ne igram nesto u poslednje vreme ali cujem da ih ima.

Tapatalk from Poco loco

Ko nateze pricu? Mene boli uvo, ja vam pricam kako mozete da resite problem (koji ja nemam), a ti natezes pricu, kao bajagi kad ga ne vidis,znaci i da ga nemas. Odavno nikad cuo za nategnutije "objasnjenje".

Sto bi rekli stari Srbi, ja ih krstim, oni prde :D

Opustite se malo, to je casual zaebancija.
 
Poslednja izmena:
Koliko sam ih tako prijavio u bf3 i bf4 eri,ono kad su delili bf3 besplatno oko 2015 i kad su nicali kao pecurke...imali su po 200/0 kd, zagines cim se spawnujes na mapu, samo tap tap tap i mrtav si posle pola sekunde. I opet ih nisu banovali,i dan danas su im zivi nalozi.

Zato i kazem sta jedino radi, kick/ban sa servera gde igrate,jedino to. Ako Dice cekate, docekat necete.

Meni su veci problem bili oni sto su koristili no recoil skripte sa odredjenim misevima,te igra nije mogla da provali nikako.
 
Poslednja izmena:
Ban vote postoji MOZDA na privatnim serverima, ali evo posle 1700h ne videh ni jedan voteban stim 95% sam siguran da ta komanda ne postoji u BF1, a igrali smo svaki drugi dan na privatnim serverima cini mi se, i jedno 1001 put su ljudi pokusali da pokrenu !ban !voteban i ostale skripte sa BF3/4( ni ne secam se vise kako idu) bezuspesno.Anticheat sistem da ne uzimam u usta.Banuje bukvalno one sto skinu cheat putem "google BF1 cheats aimbot".Cim cit ima malo sofisticiraniju skriptu, ti ljudi igraju mesecima i nikad ban nisu dobili.

Primer : http://bf1stats.com/pc/krampusicololo

https://www.youtube.com/results?search_query=krampusicololo

Lik je 150lvl Poslao sam jedno 5video-a supportu i pravili su topice na reddit-u.Ma jok.Eo ga igra lik 1day ago.1shot+wh skripta.I tako.
 
Poslednja izmena:
ne kontam u cemu im je zadovoljstvo toliko vece da neka skripta nisani umesto tebe, od onog kad sam samcijat svojim preciznim okom nekog overis....
i na ps4 BF1 multi player ima dosta cudnih killova, ali kontam da je njima tamo ukljucen auto aiming, pa zbog toga, cak sam par puta ulazio kao spectator i gledao "kroz njihove oci", i bukvalno se nisan pomeri hirurskom preciznoscu i zaustavi na glavi protivnika, i eto head shot.....
 
Ni ja to ne razumem. Mozda im je zanimljivo ako imaju po 14 godina max, inace mi je nerazumljivo za starije od toga.

Inace izgleda stvarno da nema voteban na bf1,za razliku od ranijih bf-ova, to nisam primetio,mada nemam mnogo sati u bf1, najvise 150, bf3 i 4 mi se vise svidjaju. Nisam primetio vise od 2-3 cheatera za to vreme u bf1. Mora da je pojeftinio i cheat ako su poceli da se javljaju masovno, posto igra vec jeste.
 
nadam se samo da će ih biti malo u BFV barem 3 meseca
 
Ni ja to ne razumem. Mozda im je zanimljivo ako imaju po 14 godina max, inace mi je nerazumljivo za starije od toga.

Inace izgleda stvarno da nema voteban na bf1,za razliku od ranijih bf-ova, to nisam primetio,mada nemam mnogo sati u bf1, najvise 150, bf3 i 4 mi se vise svidjaju. Nisam primetio vise od 2-3 cheatera za to vreme u bf1. Mora da je pojeftinio i cheat ako su poceli da se javljaju masovno, posto igra vec jeste.

Znas primetio sam tokom godina u FPS igrama, da uglavnom dosta rusa radio ovako nesto tj cituje, i to iz ciste neke pobune, jer su igre uglavnom "Americke", pa kao ajde da im unistimo proizvod i slicno, ustvari oni dolaze matchmakingom na EU servere gde svima osim Amerikancima unistavaju igru.Al eto cyka blyat i rezi sa cheatom.

Drugi razlog za citovanje je nemoc.Cista nemoc.Ljudi ocekuju da udju u igru da posle 100h prave super-pozitivni score, pa kad udju par FPS guru-a, koji ceo zivot igraju samo FPS igre, i izotvaraju ih, onda krece unutrasnja pobuna "Ma mora da cituje", "ma sigurno cituje, ajde pa sad cu i ja da citujem".Pa onda da ga ne izvale upali samo Wallhack, pa i tu kad ga olese, onda sedne i place i uveren je da taj neko ima cit 100%.
A ustvari 90% ljudi pravi pocetnicke greske.A to su ne gledanje mini-mape koja odaje dovoljno informacija kao wallhack, i ne pracenje okruzenja i zvuka oko sebe.Ali da uglavnom su decurlija maloletna i razmazena koje pale chit.

Znate i sami da je put ka perfekciji u FPS igrama poplocan time da ucite ruke i zglobove mehanickoj radnji tj muscle memory.I istrajnosti.A za to treba sati.Da se igra.I opet da se igra.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno