Šta je novo?

Battlefield 1

Naravno, jasno je da za mp treba jaci procesor, trenutno sam poceo sp,
ostaje nedoumica zasto se desava da sporije radi igra kada je max cpu podesen na 100%, a primetno ubrzanje je kada se spusti malo ispod maksimuma.
 
Zato sto kada je na 100% tada procesor nema vise prostora da feeduje graficku sa nekim podacima, pa graficka ne dobija potrebne podatke. Kada je nize, onda ima headroom-a.
 
Jel juri(o) neko da uzme sve medalje i servise assignment ?
Ja jurim vec par meseci, i stigao sam na 47/60 po pitanju medalja.

Sve medalje sam uspeo da osvojim kada su u 7 dana bile aktuelne osim jedne.
Sa revolverima, poslednju stavku nikako nisam mogao da odradim, 5 ubistava u toku jednog zivota.

Za sve stavke tipa XYZ zadatak za vreme jednog zivota je bitno imati dobar squad i ekipu, neko ko ce te ozivljavati bas kad si blizu ispunjenja, a to je veoma tesko naci takvu ekipu. Klan nemam, nit sam ikad bio deo.
 
ne jurim medalje, kako mi kad dune, onda se potrudim, ako ne, cisto da istresem negativnu energiju se ispucam jedno 2-3 sata ....
ali to za pistolj sam jos odavno nesto jurcao, jer ne secam se sta sam dobijao kad to zavrsim, ali znam da sam zbog toga jurio, i par dana nikako da zavrsim, i onda odjenom na Lupkow pass mapi, odvali za minut petoricu u istom zivotu i to sve head shotovi :D
 
To mozda mislis za pistolje obicne, al petoricu u glavu sa revolverom, veoma tesko :)
 
nista nije tesko, kao ni kada sam lika koji skace sa visokog zida u empires edge, u letu sklopio u glavu sa martini henry bez snajpera, samo na nisan i musicu, pa me isprozivao da varam..... hahahaha
 
Naravno da su revolveri teski.
Nemas nikakve sanse 1 na 1 sa prosecnim igracem koji nosi bilo sta drugo osim pistolja.
Cak i prosecan igras sa pistoljem ce te ubiti pre nego ti njega.

Revolverom moras da pogodis tri puta u telo nekog da bi ubio.
Sto je dovoljno tesko ako se protivnik krece, tako da headshot je skoro mission imposible :)

I onda tako pet puta...

Naravno da je lako ako naidjes nekom sa ledja, ali opet, pet puta zaredom...
 
Poslednja izmena:
U trenutku kada sam ja igrao bf1 mogao si da lezis "ubijen" koliko hoces sve dok te neko ne ozivi. Znam da me je jednom neko zveknuo i ja kao aj da napravim cigaru, i posle 3 minuta samo me neko vrati u zivot. Ako je ovo jos aktuelno onda moze da bude korisno za kupljenje medalja za koje moras nesto da uradis u jednom zivotu. Poslednjih dana sam cepao bfV al me vec malo smorio pa razmisljam da zaigram opet 1. Ima dobrih mapa.
Sto se revolvera tice bar u bfV obavezno pucati bez nisanjenja, dovoljno je precizan sa kuka.
 
Poslednja izmena:
Vazi samo odredjeno vreme, posle te igra vraca na pocetni ekran da biras spawn.
Znaci period ozivljavanja traje odokativno nekih 15-20 sekundi.
 
Poslednja izmena:
Naravno da su revolveri teski.
Nemas nikakve sanse 1 na 1 sa prosecnim igracem koji nosi bilo sta drugo osim pistolja.
Cak i prosecan igras sa pistoljem ce te ubiti pre nego ti njega.

Revolverom moras da pogodis tri puta u telo nekog da bi ubio.
Sto je dovoljno tesko ako se protivnik krece, tako da headshot je skoro mission imposible :)

I onda tako pet puta...

Naravno da je lako ako naidjes nekom sa ledja, ali opet, pet puta zaredom...

mi onda ne igramo istu igru, sa obrez pistol, koji mislim da se rangira pod revolvere, jednom kad nekog kresnem, oduvam ga 3 metra, ali ajde sad on, nebitan je u ovoj prici, a igram u zadnje vreme stalno sa onim "gasser", koji je revolver, u gornji deo tela ako pogodis lika, gotov je jednim metkom, a zvuk je prilicno topovski :) ....
 
Obrez nije revolver, nema burence :)
A Gasser jeste, ali nije toliko jak, nema sanse da ubijes nekog igraca sa jednim metkom, treba 2-3, a do tad si uglavnom mrtav ;)

Nije nemoguce dobiti tu medalju, ali sigurno nije lako.
 
Poslednja izmena:
Ima samo jedan dobar revolver u bf1,zaboravio sam mu ime jer odavno nisam igrao ali je solidan. Ostali i nisu bog zna sta

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
sinoc usao u bf1, zazeleo se..... prazni serveri, nigde nikog..... jel moguce?!
 
Da desava se sve cesce...
 
isto tako pre 9-10 meseci u bf4 nigde nikog nije bilo, a sad im puni serveri...... cudne neke pojave :D
 
Samo moras racunati da je BF5 na Origin Access Basic listi. A dosta je ljudi i ovdje na forumu pokupilo more kljuceva i nakucalo Origin access do 2022 godine. Tako da ljudi prije igraju noviju igru. A izasao je i novi patch pa je hajp. Sacekaj malo da se slegne.
 
Sta je u tom novom patchu?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Valjda ce kroz to shvatiti kakvu sledecu igru da naprave...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Sta je u tom novom patchu?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Srozali su gunplay u decembru prosle godine. Isti nacin kao decembar 2018. Sam osto su tada kroz par dana vratili na staro, izbrisali patch. Sada se cekalo 3 mjeseca da gunplay vrate odprilike kao sto je bio prije debakla.
 
Ma koji prazni serveri, Europe serveri su uvek puni, barem jedno 30-tak njih, ne mogu uci skoro nikad odmah...
Igram vec mesecima unazad, skoro svaki dan.
 
Ma koji prazni serveri, Europe serveri su uvek puni, barem jedno 30-tak njih, ne mogu uci skoro nikad odmah...
Igram vec mesecima unazad, skoro svaki dan.

ja neznam kako ih nalazis, kad udjem u server browser, mali milion servera, sve prazno..... imam par nekih non dice servera u favorites, i tamo ima igraca, pa se tu usljakam, ili idem na quickmatch pa mi onda igra sama pravi matchmaking i nadjem po neki, ali dosta puta me ubaci u prazan server....
juce su cak i ovi non doce sto su mi u favorites, skoro svi bili prazni, samo u jednom do pola bio pun.....

ajde uradi sshot iz server browsera u bf1 da vidim kako ih tebi nalazi?
 
Stikliraj u slots da ti stoji i None , jer ce ti onda naci i servere koji su puni.

123.jpg

234.jpg

Ovo su slike od pre minut.
 
jel sam ja slep. ili sam nesto utripovao, ali nemogu da nadjem opciju u grafickim podesavanjima - future frame rendering?

ja sam ubedjen da je pre bilo te opcije.....
 
To je u BF5, ne u BF1. Moras je ugasiti kroz config file. Gasiš je sa:

RenderDevice.RenderAheadLimit 0
 
pa ne bih da ugasim FRR, u BF5 kad ga upalim, dobijem duplo frejmova, pa sam hteo to i u BF1.....

u kom fajlu se nalazi ova komanda?
 
Upaljen je po defaultu i skalira u zavisnosti od performansi mislim izmedju 1 i 3. Imaj na umu da stvara veliki input lag. Sto je veca vrijednost. Ja drzim na nuli ali da.. Frostbite onda moze iskoristiti samo 70% gpu.

Napravis u folderu user.cfg i stavis komandu i stavis vrijednost koju zelis da je fiksna.
 
Nazad
Vrh Dno