Šta je novo?

Batman: Arkham Origins

ja igram na sony sixaxisu , preko motioninjoy drajvera, u xbox 360 modu , radi perfektno . priča mi je zasad šuplja (i ja sam došao do electrocutionera) .

primetio sam i jedan propust u scenariu , od samog početka u igri postoji grapnel boost , a u arkham city, koji se deševa mnogo godina posle , se kaže da je u pitanju još netestirani prototip .

al ajde sad ...daj šta daš , što bi sloba stanković reko - kad nema babe , dobra je i stolica .
 
Treba mi pomoc nakon boss-a Deathstroke>

Apsolutno ne dobijam marker na mapi sta dalje. Samo pise kao misiju find black mask. Data holdere Enigme sam sve nasao i nista se ne desava dalje...

Edit: uspeo sam da nastavim. Nasao sam mesto gde je trebala da se nastavi misija...
 
Poslednja izmena:
Isprdeli su se, nemaju sta novo da ponude, ok mi je za sada al nekako AC mi je bio mnoogo zanimljiviji...
 
detstrouka kokaš samo iz kauntera ( Y dugme ) i kad se otvori malo praznog prostora dva tri udarca i nazad , čekaš ponovo kaunter.

korisno je i quick grapple , LT + Y , pa posle dva komada . onda krene kat scena , bitdaun , i tako 3x .

[youtube]KC6UedeHbbM[/youtube]

kad izvadi mač (to nije navedeno u videu) blokiraš sa RT+Y , i opet bap, bap, bap . katscena, kraj .
 
Poslednja izmena:
Imam iste probleme kao i Ljuti Dzo, a verovatno i gomila ljudi... Valjda ce izbaciti neki patch nesto...
 
izbriši config fajl "BmEngine" koji se nalazi na adresi

...\Batman Arkham Origins\SinglePlayer\Engine\Config

nakon toga ponovo podesi grafičke opcije igre. u pitanju je bag, igra zaboravi podešavanja iz nekog suludog razloga,
... evo sad znamo da ovo nema veze sa piratskom verzijom igre , jer i amerikanci , koji kao i mi , legalno kupuju igre , imaju isti problem .

inače , igra je strašno dosadna, bez trunke smisla za humor i epske naracije koja je krasila prva 2 dela .
kao rts1 .
 
Poslednja izmena:
Video sam to u videu kod Dzoa, al necu nista da brisem, ako izbace neki update izbace ako ne onda cu obrisati... Mislio sam da je samo meni dosadna :) Puna je nekih bagova, evo upravo sam prosao kroz zgradu, pa propao kroz "pod"... au brajko... :D
 
Poslednja izmena:
stvarno bre kako im je ovaj toranj presao neki test i kontrolu, verovatno je nisu ni radili :)

inace, dzoker je mnogo slabiji nego u prosle dve igre, mislim na glas, mark hamil je najbolji dzoker, imho
 
Stigao do Bane battle. Za sada bez ikakvih bugova, kocenja.
Prethodna verzija nvidia drivera.
 
jesi radio ostale misije, ne glavnu pricu? zavrsio onaj torenj dole, blizu policijske stanice?
 
Ja ljudi ovu bitku u brodu kad trebam do pinguina nemogu preci nikako, nema boga uvijek me ubiju vec 1h se borim, na normalu je.
 
Poslednja izmena:
Ja ljudi ovu bitku u brodu kad trebam do pinguina nemogu preci nikako, nema boga uvijek me ubiju vec 1h se borim, na normalu je.

Ako mislis na onaj deo sa 6-7 naoruzanih cuvara i 2 snajperista na vrhu kula broda...

Epa... razmisli malo, boris se goloruk (dobro de sa po par gadgeta) protiv vatrenog oruzja, znaci moras ih nadmudriti, tj koristi stealth sposobnosti (inverted takedown, silent takedown, resetke, glide kick, dropdown attack kada je neprijatelj "osamljen"), upadnes li u guzvu, 3-4 popijes metka i nema te,
 
Ako mislis na onaj deo sa 6-7 naoruzanih cuvara i 2 snajperista na vrhu kula broda...

Epa... razmisli malo, boris se goloruk (dobro de sa po par gadgeta) protiv vatrenog oruzja, znaci moras ih nadmudriti, tj koristi stealth sposobnosti (inverted takedown, silent takedown, resetke, glide kick, dropdown attack kada je neprijatelj "osamljen"), upadnes li u guzvu, 3-4 popijes metka i nema te,

Ma ne nego kad udjem unutra pa kad ubijem onog sa strujnim sakama, onda me napadne 50 njih i nikako da ih savladam.
 
polako, counter, na svakih 5 (ili je bese 8 ako nisi istrazio) povezanih udaraca uradis po jedan takedown (e taster), i cas posla
 
Igram na x360 gamepadu al neide mi nikako pokusao sam 100x vec :S probat cu s misom i tastaturom :d
 
Dali se moze nastimati na easy vec ako sam poceo na normalu jer ja ovo nemogu nikako prec sta god da pokusam.
 
Ili sam ja ovo hard izabrao, ali koliko se sjecam normal je bilo wtf :SBatmanOrigins 2013-10-28 13-12-43-75.jpg
 
pa kreni ponovo nisi daleko otisao
 
NIje tezak za igranje, ko je igrao prethodne delove znace o cemu pricam :) al igra je odlicna, lakse je za igranje na misu i tastaruri :)
 
inace onaj prvi od ubica sa el rukama nije nikakav bug ili sl jel posle alfred kaze svaka cast kako ste ga pobedili jednim udarcem :)
 
Toliko o tome!Neki su zaista majstori u hajpu,ali zao mi je tih ljudi koji i dalje kupe igru iako su vec puta puta pogresili sa preorder-om!malo je falilo da budem i ja jedan od njih,ali sam se izgleda barem malo opametii!Drago mi je zbog toga!
 
Toliko o tome!Neki su zaista majstori u hajpu,ali zao mi je tih ljudi koji i dalje kupe igru iako su vec puta puta pogresili sa preorder-om!malo je falilo da budem i ja jedan od njih,ali sam se izgleda barem malo opametii!Drago mi je zbog toga!

Ovo ce za nekoliko meseci da bude 10 , max 20 $. Steta, nadam se da nisu trajno ostetili fransizu.
 
ja preorderovao, na gmg kada je bio onaj 25% bonus, ono ok je igra, ali ko nije, neka ne kupuje, neka igra warez, a kupi je za crni petak ili ng na snizenju :)
ali ajde, tesim sebe, prosla dva sam uzeo kada su bila neke smesne pare, jos dobio goty za ac pre nedelju-dve na steamu, sada dao malo vise, pa je kao ok, u totalu za sve tri igre :)
 
Ja cu u svakom slucaju da uzmem ali goty najverovatnije.
Samo zbog kolekcije.

Bice za godinu godinu i po 10-ak e.
 
Nazad
Vrh Dno