Šta je novo?

Batman: Arkham Asylum

Ljudi imam pitanje,stigao sam do misije "find dr. young notes before joker" i oslobodio sam ono dvojicu taoca,e sad da li sam nesto propustio ili je bug,video sam na youtube gde se tacno nalaze notes medjutim njima kad ukljuce na detective mode tacno pokaze gde je medju knjigama(pojavi se neka naradnzasta lupa) dok meni nista ne pokazuje,da li neko zna resenje?

Hmm davno bese kad sam presao ovu igru. Znam da sam i ja isao istim tim redosledom kao i ti, prvo oslobadjao taoce pa posle nasao njene beleske. Secam se da sam otisao do njene kancelarije i ukljucis detektiv mod i to je to..., moguce da je neki bug ili nisi nesto ranije odradio od misija vezano za taj deo...
 
Ljudi nikad nisam tražio pomoć u vezi neke igre, ali sad moram (krastavac. ostarilo se mozak slabije radi :D)

U misiji kada krenem da pronajdem stanište KILLER CROC-a, pokupi me SCARECROW i odvede me u svoj svet, ja dodjem do dela gde treba da skočim na neke kaveze, stim što se jedan spusti dole, a drugi se podiže tamo gde treba...medjutim kada ja skočim na prvi on se spusti i ja ostanem tu "zarobljen" i ne mogu da uradim ništa sem da restartujem checkpoint.
 
Ljudi nikad nisam tražio pomoć u vezi neke igre, ali sad moram (krastavac. ostarilo se mozak slabije radi :D)

U misiji kada krenem da pronajdem stanište KILLER CROC-a, pokupi me SCARECROW i odvede me u svoj svet, ja dodjem do dela gde treba da skočim na neke kaveze, stim što se jedan spusti dole, a drugi se podiže tamo gde treba...medjutim kada ja skočim na prvi on se spusti i ja ostanem tu "zarobljen" i ne mogu da uradim ništa sem da restartujem checkpoint.

Kada ti se spusti kavez, iskoristi kuku i zakaci se za bilo sta na desnoj strani. Sa kukom se popnes i nastavis dalje.
 
Ljudi imam pitanje,stigao sam do misije "find dr. young notes before joker" i oslobodio sam ono dvojicu taoca,e sad da li sam nesto propustio ili je bug,video sam na youtube gde se tacno nalaze notes medjutim njima kad ukljuce na detective mode tacno pokaze gde je medju knjigama(pojavi se neka naradnzasta lupa) dok meni nista ne pokazuje,da li neko zna resenje?

Moras prvo da nadjes kancelarije Dr. Young, skeniras dokaze (otiske na sefu), pa tek onda mozes da vidis tragove na knjigama.
 
Danas sam ispao teletabis...Pri kraju instalacije Batman-a bio sam primoran da resetujem komp.Nakon toga igra naravno nije htela da se pokrene, ali nije htela ni da se aninstalira.Prijavljivao je gresku prilikom aninstalacije.Onda sam presao na heavy brisanje shift+delete i uklonio sve moguce ostatke igre, ukljucujuci i onaj deo pod My documents.Prilikom ponovnog pokusaja instalacije uopste nemam opciju Install, zasivljena je...
Da li neko ima ideju kako ponovo da je instaliram?Pokusao sam i sa ciscenjem registara itd.
Hvala za pomoc!
 
Skoro sam presao igru,mogu samo reci da je mnogo jaka,atmosfera je vrh,jedva cekam nastavak :D
 
Ja ne mogu nikako da skocim na jednu platformu kad trebam da spasim ona tri doktora. I sad aktiviram prvi ventilator da usisa gas ali dalje ne mogu da skocim kao na ovom klipu:

http://www.youtube.com/watch?v=QlNFp38iX-I

Jel postoji neka fora, neka komanda da mogu tako duze da letim i skocim ili sta? Mucim se ceo sat ne mogu da skocim na onu drugu platformu :/
 
Instaliram igricu, pa v1.1 patch, krekujem, pokrenem i izbaci mi ovo:

Mašina je iz potpisa, os je win 7 64bit.
Pomoć!
 

Prilozi

  • 123.jpg
    123.jpg
    13.1 KB · Pregleda: 94
Ljudi jel istina da su najavili da rade na nastavku??
 
problem

pozdrav gameri bratjo xD
eo u cemu je poenta igrao sam betmena bez problema ikakvih , dok nisam reinstalirao ATI drajvere pri cemu sam pobrisao i neke Nvidine drivere izmedju ostalog i physix ...:wall:
To sam hteo da odradim jer mi je grid brljao nesto uglavnom od tada....:smash:
Kad sam instalirao zadnje ati drajvere sa xfx sajta i ccc i dd... i physix...
i nakon reinstalacije igre izbacuje mi ovaj error pre samog starta igre ...
moja vga xfx4830 ako neko imao slican problem nek se javi
hvala :,,:
 
LoL zaboravio sam da stavim sliku error-a
i da napomenem sve ostale igre rade bez problema ... osim metro-a ><
 

Prilozi

  • Error message.jpg
    Error message.jpg
    354 KB · Pregleda: 84
Poslednja izmena:
Resio sam problem izgleda da sam catalyst preskocio prilikom reinstalacije radi kao i pre zezanja sa drajverima ><
 
da li postoji neki trainer ili save game ili sta god da otkljucam sve one likove kao trofeje ?
 
Presao sam igru za cetiri dana sa rangom od 88%, kada budem imao vise vremena ujuricu i ostale sitnice. Moram priznati da sam odusevljen jer konacno imam pred sobom pravu Betmen igru, mracnu, sa akcijom i steltom i pride zagonetkama i sitnim achievmentima. Fenomenalno.
 
Meni je i dalje borba omiljeni deo igre... Mogao bih da vezem comboe danima!:)
 
Evo uzeo sam da igram igru prvi put - čekao sam da ponovo pazarim neku nvidia grafičku jer je greh ne igrati ovaku igru u fulu tj, bez physix-a. Igrao sam par sati i stigao do dela u mrtvačnici i sna sa džinovskim Scarecrow-om i igra mi zakucava svaki put na desktop. Prvo sam probao da isključim physix ali je i dalje zakucavala pa pretpostavljam da je neki bug u pitanju jel imao neko ovaj problem i jel zna kako se rešava?
Hvala unapred.
 
Ne znam kako da ti pomognem, mozda neki patch da instaliras? Meni tu nije bagovalo, ali sam se posteno usrao. :)
 
Pa meni je instaliran patch 1.1, mislim da je to poslednji koji je izašao.
 
Probao sam sad i challenge mod sa i bez physx i igra jednostavno zakuca posle 30s-1min. Problem je znači nešto totalno drugo.
 
Eto vidis, ja sa HD5850 celu igru pres'o u fulu bez ikakvih zakucavanja i izbacivanja:smoke:
Zato odmah menjaj taj GTX460 za HD5850:)

Salim se naravno, moguce je da drajveri nisu do kraja ispeglani za seriju 460 pa bi verovatno trebalo da ti sledeca revizija drajvera resi problem;)

Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Hvala na konstruktivnom savetu...

Sorry, nisam imao nameru da ti stajem na zulj;)
Ali kao sto rekoh u mom prethodnom i malo izmenjenom postu (koji mozda nisi video), verovatno je problem do drajvera koji nisu dovoljno ispeglani za seriju 460. Ipak je ta karta tek stigla na trziste.

Pozdrav
 
postoji li ikakva sansa da se prebaci savegame na novi sistem.. prebacio sam sve zive i mrtve varijante, i gfwlive folder i onaj gde je savegame, ali mi non stop izbacuje save corrupt u igri... :/
 
postoji li ikakva sansa da se prebaci savegame na novi sistem.. prebacio sam sve zive i mrtve varijante, i gfwlive folder i onaj gde je savegame, ali mi non stop izbacuje save corrupt u igri... :/

Cini mi se da ne moze, ja isto probao RE5 koji ima taj shit od 'GFWLive' i isto kaze corrupt
 
Nazad
Vrh Dno