Šta je novo?

Batman: Arkham Asylum

ja nikako da je instaliram,imam 30 gb slobodno na D particiji,i kad pokrenem setup pise da nema dovoljno mesta za instaliranje,a tu je i neki Data file od 7.40 gb,ova verzija je kao reloaded,sta li je problem...
 
Imam problem sa igrom, u stvari mislim da ga imam. Na nivou posle mrtvacncie, kada se sve pretvori u oluju i onaj veliki me trazi izgubim kontrolu misem i mogu da se krecem samo kursorima pri cemu znaci ne mogu da se okrecem oko svoje ose i samim tim kao da sam izgubljen.

Da li je ovo normalno ili je u pitanju neki bag?
 
Imam problem sa igrom, u stvari mislim da ga imam. Na nivou posle mrtvacncie, kada se sve pretvori u oluju i onaj veliki me trazi izgubim kontrolu misem i mogu da se krecem samo kursorima pri cemu znaci ne mogu da se okrecem oko svoje ose i samim tim kao da sam izgubljen.

Da li je ovo normalno ili je u pitanju neki bag?

ne,normalno je da picis kursorima na tim nivoima.....
 
ja nikako da je instaliram,imam 30 gb slobodno na D particiji,i kad pokrenem setup pise da nema dovoljno mesta za instaliranje,a tu je i neki Data file od 7.40 gb,ova verzija je kao reloaded,sta li je problem...

I meni je tako zezalo jer su ga kretenski spakovali. Raspakuj taj veliki fajl Winrar-om ili Ultra ISO-om pa instaliraj sa Autorun.exe ko covek ;)
 
Mislim da je moj i tvoj problem isti, samo meni ne javlja poruku o gresci vec se samo vrata ne otvaraju kada treba da pocne igra.
Mozda bi nam pomoglo kada bi nam neko na pm ili vec kako poslao svoj save, odmah po pocetku igre, da prodjemo ta prokleta vrata :wall:.
U svakom slucaju hvala..


I ja sam se dva dana patio sa problemom zaključanih vrata pa s obzirom da znam koliko mi je živaca to oduzelo reših da ti pomognem i otkrijem uzrok problema ako ga već nisi sam otkrio, u pitanju je audio driver, skinuo sam i instalirao najnoviji i 'fuckin' vrata su se napokon OTVORILA!!! Moraš samo da pokreneš "new game" kad udješ u igru posle instalacije tih drivera za tvoju matičnu ploču i počinje Jokerov sex. Pozz
 
Pomoc!

Izvinjavam se, nisam citao temu od pocetka, ali me silno interesuje kako mogu da prevazidjem bug vezan za sam pocetak igre, jel' su mi vrata na samom startu zatvorena i nemam ton uopste. Physx je instaliran kao i najnoviji driveri.
 
Procitaj post iznad tvog.;) ^
 
Poslednja izmena:
Stvarno krajnje bezobrazno, ja mu ne bih odgovorio...
 
Da li je neko imao ovakav problem - ako se ne ulogujem u Live nalog, intro normalno prolazi i gra krece, ali save ne radi. Kada kreiram offline Live nalog i ulogujem se igra puca na desktop u introu.
 
Probaj da skineš novu verziju Live-a.
 
Izgleda da je jutro pametnije od večeri. Juče sam par sati bez uspeha pokušavao, a sad odmah našao na netu rešenje - vratiti My Documents na default lokaciju - C: particiju. Nisam kući da proverim, ali sam skoro siguran da će raditi, Mass Effect se isto ponašao.
 
Dopada mi se kursor u batman:aa. Da li ima neka tema za win xp ili samo taj kursor da se nadje?
Ne uspevam da izguglam.
 
Imam jedno pitanje. Mislio sam da procenti oznacavaju koliko jos ima do kraja. Medjutim, ja sam sa 66% zavrsio igru. Gde je ostalih 34% ?

P.S. Igra je vrh vrhova.
 
Poslednja izmena:
Imam jedno pitanje. Mislio sam da procenti oznacavaju koliko jos ima do kraja. Medjutim, ja sam sa 66% zavrsio igru. Gde je ostalih 34% ?

P.S. Igra je vrh vrhova.

Ostatak je u Readler-ovim zagonetkama i još nekim sitnicama tipa nekih achievement-a i slično.
 
Do 100% mozes jedino ako ti je mnooogo dosadno...
 
hahahahaha
bas sam je sinoc presao, stvarno je extra, po meni betman i cod6 kandidati za igru godine
 
um,dunno....jesam fan stripova i sl,ali sam ove god presao toliko igara da ovaj naslov nije ostavio nikakav 'omg,holy shit!' utisak,iskreno- trine mi se vise dopao.... ali igra je stvarno daleko od lose,ali mi nije jasno zasto je dizu u nebesa
 
^Moram priznati da sam zbunjen?
 
Ali ovo se desilo meni, ja snimio svojim aparatom i licno okacio na YT :)
 
Ovakav bug nema veze s platformom. Gotovo svaka igra koja ima post-mortem ragdoll ima ovakve "bubice" ... dogodi se da deo modela probije kroz neki drugi deo na sceni, ragdoll fizika nastavi da se proracunava i onda se desavaju ovakve stvari...Histericno bacakanje, zvuk lomatanja u loopu i slicno. U ovoj igri sam ovako nesto video na nekoj od ograda, gde je umlaceni henchman zaglavio ruku...
 
Ljudi imam pitanje,stigao sam do misije "find dr. young notes before joker" i oslobodio sam ono dvojicu taoca,e sad da li sam nesto propustio ili je bug,video sam na youtube gde se tacno nalaze notes medjutim njima kad ukljuce na detective mode tacno pokaze gde je medju knjigama(pojavi se neka naradnzasta lupa) dok meni nista ne pokazuje,da li neko zna resenje?
 
Nazad
Vrh Dno