Šta je novo?

Banka Poštanska Štedionica (bivša MTS Banka) (2024)

Ako pitaš za bivšu mts, meni je stara master stajala mesec dana, možda i malo više, pa je tek onda nestala.
 
Da li kod vas ako pravite neke transakcije uvece sms poruke o tim transakcijama dobijate tek ujutro?

Zasto je to tako nenormalno?

Pa to radi valjda automatizovan sistem?
cemu sluzi sms notifikacija ako nije instant?

teski diletizam

Evo u 9.00 sam dobio 6 sms poruka o transakcijama koje sam napravio sinoc.
Ovo deluje kao da neko uvece ugasi kompjuter koji salje taj sms pa tek ujutru kad pocne banka da radi dobijemo sms


Jel ima jos neko takav utisak?
 
stizu poruke tipa do 22h, posle toga ugase komp sigurno :D jako lose uradjeno...
 
Nisam siguran koliko je bilo sinoc sati...
Mozda se druga smena zavrsava u 22h pa posle gase :rolleyes:

jel tako i kod postanske ili samo MTS korisnici?
 
Jel devize mogu da uplatim u bilo kojoj Poštansko štedionici? (mts banka korisnik)
 
@laksativ samo u poslovnicama Plus
 
Kartice mi ističu za 3 dana, a novih još nema. Sve to ne bi bilo toliko strašno, da ne idem na put u ponedeljak i planirao sam da plaćam karticom. Pride me servisi tipa Enpay upozoravaju da mi kartica ističe i da ne mogu da ih koristim dok ne dodam novu...
Još jedan primer zašto treba imati dodatne račune i kartice u drugoj banci, posebno kad postoje besplatne opcije.
 
Kako kad svi bar one koje ja koristim a to su 4 banke salju sms 30 dana unapred da istice stara i da ce stici nova u filijalu a da ce ti ponovo poslati sms kad nova bude u filijali. Medju njima je i PŠ, tako da verovatno si prevideo sms, zaboravio ili sta god, a mozda je bio i neki problem pa ti nije stigla(jednom mi se desilo u OTPu).
 
Meni istekla kartica početkom maja, takođe me nisu ni obavestili, niti im je palo na pamet da mi pošalju nove kartice.
Ja sam svakako planirao da ugasim ovaj račun, samo trebam da nađem vremena za gubljenje u banci, pa ih nisam ni zvao da vidim šta se dešava.
 
@aki28 MTS šalje na kućnu adresu, nema SMS obaveštenja, nego čekaš poštara da ih donese.
U aplikaciji su se nove pojavile prošle nedelje...
 
Nije bitno kada se pojave, već u kom su statusu. Ako stoji status “u izradi” nisu poslate.

Meni su uvek stizale na vreme pre isteka važenja prethodnih.
 
Nisam hteo da detaljišem. Pojavile su se, imale status u izradi, pa je MC bila gotova, posle 2 dana i Dina.
Ne mogu da verujem da izrađuju i šalju kartice knap da stignu. Trebalo je da ih dobijem bar 15 dana unapred.
 
Od kada je pocela naplata odrzavanja racun plus,175 rsd,ako nema prometa?
 
Tarife nisu menjane i održavanje od 175 dinara umesto 250 će se naplaćivati do septembra. Napiši prigovor i ne bi trebalo da bude problema. Imaj na umu da se i refundacija (povraćaj sredstava na karticu) takođe računa kao promet.
 
Stigo izvod za maj bez ikakvog prometa i stoji samo odrzavanje 175 rsd.
 
  • Like
Reagovanja: uji
Nazad
Vrh Dno