Šta je novo?

Banka Intesa

Da ne moram da primam sinovu porodičnu penziju preko njih, otkačio bih ih na keca, počeli su opasno da me nerviraju.
 
Meni treci put od jutros stize notifikacija "isplata sa racuna", sad sam uspeo da udjem u aplikaciju ali se vuce, ucitava samo stanje...
 
Svima to stoji.
Bitno da su mi obračunali sve kredite sa sve kamatama u 00:06h.
 
Ja sad platih nešto preko stare app, nova mrtva…
 
Koliko neozbiljno za tako veliku banku, sramota. Gde može da im se piše feedback ili da se oceni negde osim na play store?
 
Ja ne moram sa budem kod njih, ali sam lenj da ozbiljno razmotrim alternative... Na dobrom su putu da mi pomognu.
 
Je l' bar Master (kreditne) kartice prolaze normalno? Nakon X pokušaja uspeo da se ulogujem na novu web app preko #withKey koda. Normalno sam mogao da pogledam transakcije, stanje, kredit i ostalo.
 
Je l' bar Master (kreditne) kartice prolaze normalno? Nakon X pokušaja uspeo da se ulogujem na novu web app preko #withKey koda. Normalno sam mogao da pogledam transakcije, stanje, kredit i ostalo.
Sinoć mi je CarGo odbio i Visa i MasterCard iz Intese, ali sam to pripisao CarGo aplikaciji, a ne Intesi.

Jednu je odbio potpuno, a za drugu je napisao da ističe za 7 dana i da je potrebna druga kartica. A ističe za tačno 12 meseci.

Kada sam probao da pono verifikujem master card, oni koriste OTP procesor, nije prošlo i kartica je odbijena.
 
Hvala za info. Moraću da isprobam negde pre nego što zapucam do Ikee danas.

Probao sad da dodam drugu kreditnu na GPay i ne uspevam da verifikujem (1e uspešno rezervisan, ali sms kod ne stiže)
 
Mob app nekako proradila,iz vise pokusaja prosla transakcija
 
Meni prepozna Face ID i onda se vrti kružić u beskonačno.
 
Ne radi i dalje. Kapiram nista pre ponedeljka. Lagano samo vikend je, lepo vreme, a i mi samo na pare mislimo...
 
Bio sam nedavno u USA, u prodavnici sam da nešto kupim, radni dan (noć), 1:30 AM u Sbiji. Ne prolaze ni Master ni Visa Classic. Pozovem banku, (centar za kartice), žena mi odmah kaže da je PLANIRANO održavanje u toku, da je najavljeno da kartice neće raditi od 01 do 05. Ona vidi pokušaj plaćanja, ali ne može ni ručno da uradi autorizaciju. Kaže da nema svrhe ni da pokušavam do 05 AM.
Obratim se savetnici, zamolim da mi kaže kojim kanalom su najavili da kartcie neće raditi (obično najave).
Odgovor:
"...da je u pitanju bilo kratkotrajno usporenje u korišćenju kartica i isto je brzo regulisano i iz tog razloga nije poslato obaveštenje klijentima"

Bukvalno ih zabole da nas obaveštavaju o radovima. Ili im se dešavaju neplanirana iskakanja, što je još gore. Nepouzdanost na maksimumu.
 
Da li na kreditnoj mastercard kartici moram sam da uplacujem rate za skidanje ?! Kupovao sam stalno preko american blue express i sama kartica povuce sredstva kada treba rata da se izmiri,
 
Dok sam ja koristio Mastercard, pre neko što sam je ugasio, bilo je isto tako - sami su skidali ratu 10. u mesecu.
 
Moraš da sam prebacuješ pare za ratu, osim ako nisi dogovorio trajni nalog u banci za to.

Svakog 10% će ti skinuti samo onih minimalnih 5% id ukupnog duga.
 
Nazad
Vrh Dno