Šta je novo?

Banka Intesa

Danas odem do banke da pitam zašto mi ne rade notifikacije i naravno nisu mi pomogli. Kaže u aplikaciji je sve dobro podešeno i ne zna zašto nema notifikacija. I to je to. Usput reših da platim jedan račun na šalteru, nisam to odavno radio i frapirao sam se kad sam video da je provizija 100 dinara! Pa zašto onda plaćam onoliko mesečno održavanje računa kada mi naplaćuju proviziju od 100 dinara za plaćanje sa mog tekućeg računa!
 
provizije u bankama pri placanju na salteru su sigurno zadnjih 7-8 godina 100din...
 
Ali ne u maticnim bankama.
 
Pre nekog vremena sam pisao kako "imam status u banci", bez obzira što ne plaćam Magnifica paket/savetnika, dobio sam istog. Ekspozitura Glavna, Zemun. OK.

Posle izvesnog vremena dobijem mail da mi je dodeljen novi savetnik, ekspozitura Batajnica. Zanemarim to, jer sam tih dana dobio mail da su mi promenili savetnika i za pravno lice, a to se zapravo nije desilo i savetnik mi je rekao da imaju problem sa tim mailovima, da to zanemarim.

Juče prvi put pozovem savetnika u Glavnu, kažem šta mi je potrebno, sve mi proveri, javi za 5 min kao što je rekla, I kaže da je moj savetnik, ime prezime, u Batajnici. Kako, zašto, ni njoj nije bilo jasno, jer sa tom ekspoziturom nikakve veze nemam. Mada, savetnici većinu stvari reše remote, pa se te strane, možda ni nije bitno gde sede.
 
Juče s posla poručim neki roštilj za kući, u džepu samo telefon i namera da platim sa Intesa pay2wave aplikacijom koju često koristim. Dođem da pokupim, i da platim, oćeš mućak GREŠKA 99 milion puta dok otvaram aplikaciju. Napravio sam red od 10 ljudi iza sebe. Rekoh aj poništite molim vas pa ću da se pomerim i probam sa strane, da ne pravim gužvu. Resetuj telefin, briši keš, briši sve živo...ma jok. Na kraju se lepo izvinim ljudima i kažem da idem kući po pare...10km tamo 'vamo po pare jer sam se oslonio na debilozu od aplikacije. Evo i dalje ne radi. Intesa tone brže od Titanika, pogasiću sve kod njihIMG_20211119_233731.jpg
 
Poslednja izmena:
Juče, dok sam išao prema kasi u DIS-u samo sam se molio da intezina kartica ne zaglavi kod plaćanja jer nisam imao dovoljno keša pri sebi.
Toliko su pouzdani...
 
Izlazi mi danas kad sam ušao u aplikaciju kao da li biste preporučili aplikaciju nekome hahahha, pa ne bih je preporučio najgorem neprijatelju
Meni je izbacilo grešku kad sam pokušao da je ocenim 🤣
 
Jel vezivao neko vrituelnu karticu za PP? I kako i koliko ide konverzija?

Hoću da kupim nešto za ~40tak € a sajt prima samo PP a ne bih baš da me oderu na konverzijama
 
A bliži se kraj godine kada bi navodno prestala sa radom stara aplikacija...
 
Radi li wave2pay na android smartwatch-u?

Postoji li neki nacin da se placa pomocu android smartwatch-a?
 
Izlazi mi danas kad sam ušao u aplikaciju kao da li biste preporučili aplikaciju nekome hahahha, pa ne bih je preporučio najgorem neprijatelju
Samo cu reci da kada sma popunio razloge nezadovoljstva, dobio sam gresku 130internal server error, tako da...
5D34E2EF-C76A-4727-BE80-CF32564794F0.png
 
Je'l rešio neko AliExpress? Bezuspešno pokušavam na AE strani da to regulišem, ali kao da se sa (nekim) karticama Intese nešto desilo. Meni čak neradi ni MC gold koju nikad nisam koristio nigde online, potpuno isto problem.
 
Nisam upućen šta je tvoj problem :D #nidza ali i kod mene Visa internet radi normalno, sinoć kupio par stvari baš...
 
Ja sam običan master koristio, nemam Visa Internet. Sad sam napravio virtualnu karticu, prvi put instalirao novu aplikaciju, pa da vidimo šta će da se desi. MC koji me je služio svuda verno skoro dve decenije kod njih ne prolazi više. Ne radi ni debitna Visa.
 
Juce sam zibrisao novu mobilnu aplikaciju. Ono je stvarno aktastrofa od aplikacije, juce mi je po treci put izbrisan nalog, koristicu staru dok radi a posle toga videcemo
 
Kakva je procedura za kupovinu na rate kod nas? Iskljucivo u radnji i sta je potrebno od dokumenata? Intesa Hit Racun, nemam kreditnu karticu
 
Jesu ti odobrili rate na debitnoj? Ako nisu, nema leba. Digni cekove.
 
Nisam ni trazio.. Jel moze online? I kad mi odobre, sta onda?
 
Nazad
Vrh Dno