Šta je novo?

Asus Eee PC - diskusija

"Surf verzije nemaju integrisanu 0.3MP Web kameru"

512Mb :)
 
Pazi bezobrazluk, samo godinu dana garancije. Na drugim mestima je 2 godine.
 
Na pakom sajtu je netačan opis.

1. NEMA ugrađenu web kameru
2. NEMA 256, no 512Mb memorije

Ovo za garanciju je verovatno isto greška, ali ne garantujem.
 
A zna mozda neko gde ima da se nadje verzija sa kamerom?
Svud gde sam naiso nude surf...
 
Ako se ne varam, kamera je na modelima sa 8Gb SSD i nema ih za sada u ponudi kod nas.
 
Ja sam u SK procitao da ima i Asus Eee PC 4g sa kamerom, barem su oni tako napisali. A i sto je bench radio test, isto je imao asus 4g sa camerom
 
Moguće, ebem li ga.
Čekam model sa 8Gb SSD, pa da se pazari, do tada, ništa ;)
 
Ja sam u SK procitao da ima i Asus Eee PC 4g sa kamerom, barem su oni tako napisali. A i sto je bench radio test, isto je imao asus 4g sa camerom

ne pazis na casu :)
postoje dve verzije sa 4GB:

Eee PC 4G Surf (701) - bez web kamere, slabija baterija
Eee PC 4G (701)1

po svemu sudeci ova prva ce se pojaviti na nasem trzistu.
 
Bench i SK su radili test na "punokrvnosm" modelu (koji nema oznaku SURF).
 
Dilema rešene, baš kako sam i mislio ;)
 
Poslednja izmena:
Znaci, pakom pored greske koju je napravio sa memorijom (jer je napisao da ima 256mb?) napravio je gresku i u slici, jer se u njegovom katalogu jasno vidi da ima web cam i ako ga ne poseduje...
O.k. sad mi je sve jasno thx
 
Ja cu da kupim verovatno 4G ili 8G ali bez oznake "SURF"

Da ponovimo:

4G 701 Surf - Nema kamericu i 4800mAh
4G 701 - 0.3MPix i 5200mAh

8G 701 ima samo SSD duplo veceg kapaciteta i nista vise... :smoke:
 
Ah da, pazi stvarno... :lupko:

edit: Naravno i 1GB, planiram da kupim 4G tako da sam za 8G samo ovlaš gledao specifikaciju :lupko:
 
A zna neko gde ima da se kupi 4g, posto u katalozima samo nude 4g surf.
 
Samo ekran u ovoj rezoluciji ima da naplaćuju kao ceo EEE :d
 
Samo ekran u ovoj rezoluciji ima da naplaćuju kao ceo EEE :d

Haha da :d:d

Ovo ne moze da prestavi konkurenciju EEE PC prvenstveno po ceni.

199$ za Asus i Preko 600$ za HP hmm... Moj izbor je ipak EEE PC


BTW: Dizajn je za moj ukus ocajan :p
 
Poslednja izmena:
Sigurno da nece kostati 199 $, ali vidim i Asus se nesto ne prodaje za bas tu cenu. Vazno je da su svi veliki igraci uvideli da u ovaj segment malih "jeftinih" sub 2 Kg laptopova moze imati zarade, i da sada svi realno kasne za Asus-om. A cim se kokurencija poveca onda ce i cene krenuti nadole. :D

@FroGGer

O ukusima se ne raspravlja, ali ako izbace neku srebrnesto-belu varijantu ovoga sigurno ce privuci dosta Mac wannabe korisnika.
 
Jeste previsoka rezolucija, ali ako biram između ove i EEE rezolucije....mmm...neću nijednu, ali ako me nateraju :d.....onda HP-ova, visoka....
 
Sigurno da nece kostati 199 $, ali vidim i Asus se nesto ne prodaje za bas tu cenu. Vazno je da su svi veliki igraci uvideli da u ovaj segment malih "jeftinih" sub 2 Kg laptopova moze imati zarade, i da sada svi realno kasne za Asus-om. A cim se kokurencija poveca onda ce i cene krenuti nadole. :D

EEE PC 2G košta 199$, ostali su naravno skuplji... A cena će naravno pasti uskoro, tu se slažem u potpunosti

O ukusima se ne raspravlja, ali ako izbace neku srebrnesto-belu varijantu ovoga sigurno ce privuci dosta Mac wannabe korisnika.

Naravno da se ne raspravlja(ja nisam ni raspravljao :S), Možda je on nekom lep, bože moj, ali je meni ružan i preskup :smoke:

Ali sigurno ima kupaca i za njega... To sigurno :)
 
Poslednja izmena:
E ovako ja bi da pitam nekog ko je koristio EEE PC...sledece...

1.Zanima me da li je sposoban da izdrzi 13-14 sati rada na punjacu sa izvadjenom baterijom(koristio bi ga kao download masinu...znaci prikacen na USB rack sa HDD) a da se ne pregreva i slicno...
2.Ako vec dolazi do pregrevanja i to da li postoji nesto za hladjenje malenog Asusa...
3.E sad posto sam ja razmisljao o EEE PC kao o glavnom i jedinom racunaru(volim minimalizam) a snage za moje potrebe ima i previse(download,filmovi,Bench,OFFice,i tako malo rada,muzika) zanima me npr taj VGA izlaz...znaci ja bi kad gledam filmove njega pustio na 17inca LCD monitoru na 1280*1024 rezoluciji(jel moze on to da izgura...kontam da moze jer je ipak to 945 chipset sa valjda nekom 945Grafikom ili sta vec)
4.Igrice me ne zanimaju ali bi mogla Zuma,BejeW.,WarcraftIII,definitivno PSX emulacija...i tako to...

5.i ovo je zadnje...Jedino sto me odvraca od kupovine EEE pc jeste ta baterija...A sta kad ona rikne...jel ima gde da se nabavi rezerva...i koliko to kosta


Hvala ljudi na pomoci...

Znaci EEE PC kao glavni komp u kuci...
 
Nazad
Vrh Dno