Šta je novo?

Asus Eee PC - diskusija

Zdravo ljudi,

tema je stara ali meni je potrebna pomoc pa ako neko ima sta korisno da predlozi dobro jeste, dakle:

Imam eeePC1000 iz 2008 sa Xandros-om, jako malo je radio ( da ne objasnjavam sad nasiroko razloge) i prakticno pao u zaborav, tako da ga uopste nisam koristio osim sto sam povremeno kad se setim punio bateriju.​

Sad mi je za posao potrebna jednostavna sprava kojom bi mogao da obavim samo par operacija: 1) pregledam mejlove 2) koristim googl dokumente (Sheet-s sa google Drive-a i ako moze google Forms), 3) instaliram neki od voipa npr Viber i eventualno surf po nekim jednostavnim sajtovima​

Uopste ne poznajem Linux (pokusavao sam, ne vredi) Sta mi predlazete: osposbiti kako tako Xandros da moze da "cita" neki od pretrazivaca i obavlja gore navedene stvari ili da stavim neki kakav takav Windows koji bi zavrsavao ove poslove?​

Svaka pomoc je dobro dosla posto mi je ovaj malisa uvek bio drag i ako ga nisam puno koristio, nekako je simpa :d
 
ja sam tada stavio 2GB RAM-a i Win XP, i lijepo je radio i meni i rodjaku do nedavno, sve uz OC
 
jel ima neko iz Beograda da mi napravi ovo sto joriq predlaze?
meni je samo bitno da imam bilo kakav Win koji me nece zezati jer cu imati dosta popunjavanja nekih tabela (google drive, docs, sheet, forms...) i nesto malo surfa...
 
Koja ti je konfiguracija taj mališa?

Ja sam prije jedno mjesec dana na nekog Acer-a stavio 8.1Pro na neki Atom sa 2 GB RAM-a i to radi solidno. Nije šampin brzine, ali radi po meni zadovoljavajuće...
 
Nazad
Vrh Dno