Šta je novo?

Assassin's Creed Mirage

Ovako kako deluje, igrao bih ga, za razliku od valhalle koju sam preskocio. Mada, opet se lomim, sad na epicu uz kupon moze da se uzme za tricavih 10 dolara :D ako je sad ne uzmem, necu nikad.
 
Ovako kako deluje, igrao bih ga, za razliku od valhalle koju sam preskocio. Mada, opet se lomim, sad na epicu uz kupon moze da se uzme za tricavih 10 dolara :D ako je sad ne uzmem, necu nikad.
Uz Microsoft GP (Ubisoft+) igra može da se uzme kod Turaka za 8€ jedan mesec, a ako je manjeg obima kao što kruže glasine može brzo da se pređe, evo i neka je dva meseca u mom slučaju opet povoljno, čini mi se... :)
 
Uz Microsoft GP (Ubisoft+) igra može da se uzme kod Turaka za 8€ jedan mesec, a ako je manjeg obima kao što kruže glasine može brzo da se pređe, evo i neka je dva meseca u mom slučaju opet povoljno, čini mi se... :)
To je ok za mirage, svakako isplativije nego kupiti za 50 usd 😀
 
Na igri radi i ogranak Ubisofta iz Beograda :cool:
Dajte bre srpske titlove da se još bolje uživimo :giggle:
 


 
To je AC koji se cekao, ako je suditi po traileru. I danas bih mogao da odigram originalni AC i ne bi mi bilo dosadno.
 
Verujem da će ovaj nastavak biti nešto najbliže pravom Assassins.
 
Baš mi se sviđa! Top okruženje, likovi, grafika, sve!
Ako sve bude kako treba tehnički, tj da ne bude BUGnity na izlasku, moguće da ću uplatiti Ubisoft Game Pass par meseci da ga odigram.
Što bi Basim rekao: Elhamdulilah.
 
^ mislim da posle Valhalla moraju uraditi tako nešto. Generalno u Valhalla si težak razbijac gde je stealth totalno 0. Gledajući ono sto najavljuju biće sistem prvih Assassins gde kad te opkole 5 vojnika ili bezis ili ćao pa pa
 

Sto sam pričao oko starih Assassins
 
^ mislim da posle Valhalla moraju uraditi tako nešto. Generalno u Valhalla si težak razbijac gde je stealth totalno 0. Gledajući ono sto najavljuju biće sistem prvih Assassins gde kad te opkole 5 vojnika ili bezis ili ćao pa pa
Ja koliko se secam prvih delova, kad te napadne njih 5, drzis blok i udaras kontru jednom po jednom, jer te tako i napadaju. Nekad zna da bude repetitivno, ali mozes relativno lako da ih resis.
 
^ nisam bukvalno mislio, možda će tako biti i u Mirage ali u Valhalla u RAID uđeš sam u garnizon i potamaniš ih sve a da te nisu ni pipnuli.
 
Ja jedva čekam da izađe 😀
 
Ako neki Asasin ima potencijal da pokida od poslednjih petnaest onda je to ovaj :love:
 
Šuška se da će samurajski asasin (kodnog imena "Red") izaći sledeće godine.
Stara Ubijeva praksa se vraća u velikom stilu :cool:
 
^ to je previše kratko. Ispod 100h ne vredi te pare koje traže.
 
Pa ne znam baš, to je fina brojka i taman si ok. Ja valhalu i odiseju jedva da sam završio, i to jer sam se zainatio. Mnogo bre dugo traje.
 
Od kada je dužina igre merilo kvaliteta?
 
Zar nije bila priča da je Mirage zapravo krenuo da se pravi kao DLC za Valhallu medjutim su odlucili da odrade full game jer su skairpirali i da je jeftinije i osvezavajuce za igrace da se malo vrate normalnom AC a ne hack and slash klasicni ? Moguce da iz tog razloga je 20-30h što je i ok plus side quest samo neka bude kvalitetno odradjeno i bicemo dobri 👍🏻
 
Vidicemo kad izađe. Ali ne očekujem neki wow u poređenju sa par zadnjih naslova.
 
^ to je previše kratko. Ispod 100h ne vredi te pare koje traže.
Šta ćemo za najbolje Sony ekskluzive od kojih većina i nije OW i ne traju nešto mnogo pa koštaju ful (sad govorimo o ceni od 80$).
Kako starim sve više cenim kvalitet u odnosu na kvantitet.
Kvantitet je prelako nabiti. Mogli su da postave masu nekih outpost-ova i kampova za čišćenje u čemu su kao što znamo prilično standardni, no Elhamdulillah ovaj put to izgleda neće biti slučaj.
 
Meni su recimo savršeno odgovarali raniji AC naslovi, koji su uz pristojno čišćenje mape i side questova trajali oko 30-35 sati. Ali shvatam da je to i subjektivna stvar, zato i nisam imao volje da se upuštam u igranje Valhalle, sa sve onim predimenzionisanim skill tree-jem. Za ovaj naslov gajim najveću nadu još od 2015. i Syndicate koji mi je bio perfekcija (i poslednji "pravi" AC po mom mišljenju).
 
Šta ćemo za najbolje Sony ekskluzive od kojih većina i nije OW i ne traju nešto mnogo pa koštaju ful (sad govorimo o ceni od 80$).
Kako starim sve više cenim kvalitet u odnosu na kvantitet.
Kvantitet je prelako nabiti. Mogli su da postave masu nekih outpost-ova i kampova za čišćenje u čemu su kao što znamo prilično standardni, no Elhamdulillah ovaj put to izgleda neće biti slučaj.
Slažem se oko ovog sto si naveo. Ali ako je dobra igra onda brzo prođe 30-35h 😀. Zato volim da bude duza.
 
Nazad
Vrh Dno