Šta je novo?

ArmA III

Moram reći da sam do sada stvarno zadovoljan ArmA III. Dosta se trude i slušaju zajednicu igrača. U beti novih oružja, vozila, helikoptera ...

Evo izašao je i novi Community Guide: SITREP I

 
Poslednja izmena:
Igra se placa...nije besplatna.
skinuo alpha verziju na Blinku,nemora da se plaća....sad me interesira zašto su samo 5-6 serwera zelena a ostali njih 100+ crveni križić na koje nemogu ući.su sa starim updatem ili ja nemam zadnji pach??
 
Bato igra se placa. ARMA 3 se satoji iz 3 faze. ALFA, BETA i FULL igra. Alfa faza je imala ALFA lite verziju koja je bila besplatna. Beta koja je sad aktuelna nema besplatnu verziju, na svim serverima je beta sada tako da ne mozes da igras. Da te ne mrzi da malo procitas temu video bi to. Ti mozda mozes negde na torrentima naci beta verziju ali ne mozes je igrati na serverima...Patch-evi ne postoje jos uvek, jer nema jos ni full igre. Skoro svakodnevno izadje neki novi update jer je igra jos uvek u razvoju.
 
 
Pojavio se.
 
Dzabe ^ kad nema Singleplayera, pa ne kapiram cemu riloudovanje... :) ?
 
Kampanja ce se pojaviti u oktobru, ali ko igra ArmA serijal tog kampanja ne zanima...
 
Sluzi da skines pirata i da ukucas originalni key za Alfu/Betu koji si dobio ili kupio :).

Zato kazem, dzabe su ga ponovo punili :).

Verovatno mozes da udjes u offline mode i da trckaras po mapama :d.
 
Meni je najbitnije da editor šljaka, pravim lepo sam svoje misije i oružane okršaje...
 
Da li je finalna verzija manje zahtevna od alfa verzije? Alfa mi je strasno lose radila
 
A razlika izmedju ultra i normal jedva primetna :d Ali kao da je to nesto bitno u ovoj igri.. do jaja je to sto na amd fx radi samo malo sporije nego na i7 4770k.
 

ovaj još bolji :p
 
Poslednja izmena:
A razlika izmedju ultra i normal jedva primetna :d Ali kao da je to nesto bitno u ovoj igri.. do jaja je to sto na amd fx radi samo malo sporije nego na i7 4770k.
Pa naravno 8 core dolazi do izrazaja,to se predvidalo sa izlaskom novih igara.
Do sada je to bio samo prestiz ali sada dolazi do svog pravog potencijala i namene-igranje.
Intel za sve ostalo ali AMD za gaming.(cena-performanse)
 
Poslednja izmena:
Imam problem oko pokretanja igre,skinuo sam nekoliko razlicitih sa razlicitih mesta ali je svuda verzija "reloaded" i sa svakom mi se isto desava.Instalirao,krekovao i kada hocu da je pokrenem nista se ne desava,jednostavno oko kursora pocne da se vrti onaj kruzic i onda stane i nista dalje?
 
Imam problem oko pokretanja igre,skinuo sam nekoliko razlicitih sa razlicitih mesta ali je svuda verzija "reloaded" i sa svakom mi se isto desava.Instalirao,krekovao i kada hocu da je pokrenem nista se ne desava,jednostavno oko kursora pocne da se vrti onaj kruzic i onda stane i nista dalje?

evo verzije koja radi:

http://www.arma3.com/buy

:d
 
Džabe skidaš narodnu ARMA3, nećeš se naigrati. ARMA je multiplayer igra sa par scenarija sa botovima koji su tutorijal. Online da igraš sa narodnom verzijom ne možeš, tako da se džabe cimaš oko toga.
 
Nisam ni mislio za online vec sa botovima.
Hvala u svakom slucaju.
 
Strpi se onda barem da ubace ove sp kampanje što planiraju u oktobru.
 
Ne znam za to za oktobar,ko zna da li cu i onda moci nesto da uradim kad ni sada ne mogu da je pokrenem?
 
Nazad
Vrh Dno