Šta je novo?

ArmA III

ARMA 3 Alpha Lite Steam Invites Giveaway

fc548982e8428a2af45d4f0c08a92138_content_large.jpg


In a co-operation with the developers of Bohemia Interactive Studio, we are giving 200 ARMA 3 Alpha Lite Steam Invites.

 
^ Ah, slicno je bilo i za WOT, pa sam pisao ko blesav, na kraju kitojber. Nabavio sam invite code, i imam jedan viska ako neko hoce. Ko se prvi javi, njegov je.
 
Koliko je novaca? I ja razmisljam da uzmem, da pobegnem malo od BF-a.
 
20.65 evra ako se registrujes na sajtu bohemije u kupis direktno odatle. Mislim da imamo popust jer nismo u sistemu VATa.
 
To oko cene mi bas nije najjasnije, meni kosta 19.51e, a kostala je i 18...
 
Multiplayer i co-op je glavna poenta, ali nema veze sa BF gameplay-om.. malo (mozda previse) ozbiljniji fazon.
 
pa dobro, nisam ni mislio da ce biti bf3 prekopiran

ali generalno, taj neki moderne armije, pesadija, tenkovi, avioni... okrsaji osecaj?
samo hc mod ima? :)
 
Pa ja ovo sto sam igrao mp i co-op, nema nikakav osecaj za sad :d Maksimalno je neintuitivna i cudna za pocetnike, sve vreme sam zbunjen i pojma nemam sta treba da se radi. Bas bas su je napravili za svoje fanove koji znaju fore :) Ja sam ocekivao ozbiljniji Battlefield gameplay ali ovo uopste nije taj fazon, cak mislim da je 'vredjanje' nazvati je pucacinom koliko sam primetio.
 
pa dobro, nisam ni mislio da ce biti bf3 prekopiran

ali generalno, taj neki moderne armije, pesadija, tenkovi, avioni... okrsaji osecaj?
samo hc mod ima? :)

Ne, hotjoin MP ima ali je besmisleno igrati, dakle mora organizovanije mnogo da se igra da bi igra izgledala onako kako je zamišljeno, ako tražiš "malo realniji BF3" bolje traži nešto drugo.
 
^ Ah, slicno je bilo i za WOT, pa sam pisao ko blesav, na kraju kitojber. Nabavio sam invite code, i imam jedan viska ako neko hoce. Ko se prvi javi, njegov je.

Pa nisi ti jedini bio prijavljen za WoT giveaway, btw dosta balkanaca je dobilo s obzirom da je giveaway EU.
 
Idi, nisam bio jedini?! Nabavio sam i vise kodova nego sto mi je potrebno, tako da sam svoj problem resio...
 
Lepo pise na giveaway random, i na ostalim giveaways jer je community tako trazio tako da ja ne znam u cemu je problem? Sajt nije za balkan samo nego za ceo svet , stoga izracunaj verovatnocu dobitka pa ako zelis da se prijavis prijavi se ako ne ne moras niko te ne tera.
 
Poslednja izmena:
A sto se toliko tripujete kad ona verzija radi savrseno, cak mozete i MP da igrate..
 
Mi volemo oriđiđi :d Imam jedan Arma III lite gift ako neko hoće.
 
Taj izraz bi zakonom zabranio :d
 
mikrobanerzaforume.jpg


Српске Оружане Снаге је заједница посвећена Српским играчима АрмА Војног Симулатора. Да би се приступило заједници потребно је поседовати оригинал игру АрмА2 Operation Arrowhead или оригинал АрмА3. Заједница тренутно броји око 20так активних чланова. Тренутно је и у изради истоимени мод који оубхвата модерну Војску Србије. Заједница је основана 20. 01. 2013год а основали су је чланови који су напустили тадашњу А2СМ Заједницу. САФ Заједница је тренутно удружена са СФРЈ заједницом. Сваког радног дана се играју разне мисије, што домаће, што стране. Игра се АрмА2, а ускоро ће се прећи и на АрмА3 која је још увек у Бета Фази.

О модификацији Српске Оружане Снаге.

Опис:
Српске Оружане Снаге је мод за популарни војни симулатор АРМА 2 дела чешких програмера из Бохемија Интерактива. Дружина српских програмера,моделара и дизајнера се потрудила да овај мод учине аутентичним и у њега уврсте наоружање и технику којом Војска Србије тренутно располаже, као и одређене прототипе који су у плану да се уведу у употребу. Уз помоћ АрмАе која вам дозвољава да водите борбу и на небу и на земљи уз очарајуће визуелне и звучне ефекте као, реалну балистику и физику саме игре, бићете у стању да проживите улогу српског војника у 21. Веку.

Аутори:
Јастреб
Млађа
Саботер
Љубиша
Филип
Алексадрагутин
Бане

Слике из мода:


(Више слика на нашој ФБ Страници)
Пратите нас на:
Форум Српске Оружане Снаге
МодДБ Страница
Фејсбук Страница
ЈуТјуб Канал


mikrobanerzaforume.jpg
 
Samo da napomenem da mod SAF moze raditi i na Arma 2, Arma 3 virtuelnom borbenom simulatoru.Takodje se radi na modu samo za Arma 3.Evo snimka importovanog moda u Arma 3
[YOUTUBE]MN2IETcMv6Y[/YOUTUBE]
 
Arma III je prešla u beta fazu, krenuo je update na steamu.

Arma 3 Beta features a varied selection of brand new content – including 10 vehicles, 7 weapons, 4 showcase missions (Combined Arms, Supports, Commanding & Night), 2 multiplayer scenarios and 4 challenges.
 
Poslednja izmena:
Jel igra neko ARMA III ovde? Nisam igrao jos od izlaska, brzo se smorim igrajuci sam. Ima dosta COOP misija pa ako imate mikrofon mozemo se dogovoriti da odigramo koju partiju.
 
Ja se nikad nisam tako brzo odlozio od neceg :) krastavac stvarno nemam izgleda strpljenja a ni vremena za ovakav fps.. pardon, RPGFPS :)
 
Jel igra neko ARMA III ovde? Nisam igrao jos od izlaska, brzo se smorim igrajuci sam. Ima dosta COOP misija pa ako imate mikrofon mozemo se dogovoriti da odigramo koju partiju.

Ja samo uđem povremeno da vidim kako napreduju, ali neko igranje ostavljam za posle izlaska igre, njihove igre čak i posle izlaska budu prepune bagova, tako da nemam živaca da se sa time bakćem u još većoj meri tokom ovih test verzija. :)
 
Arma III alpha je bila u boljem stanju nego full verzija ARMA II posle 1000 patcheva :D. Jedino cemu se nadam je da srede optimizaciju i bicu prezadovoljan.
 
Donekle se slazem, ali kad se setim svih onih bagove iz kampanje i broken misija...to je nesto sto tek treba da vidimo kako ce izgledati u trojci.
 
Samo pogled iz prvog lica ZAŠTO? U podešavanjima sam smanjio blur na 50% i blum isto na 50% lepša je slika sve ostalo mi stoji na standard ili Off.
 
Poslednja izmena:
Kako samo iz prvog? Udri manji Enter.
 
Nazad
Vrh Dno