Šta je novo?

Arena Cloud MTS pay OTT TV platforma

Kako to? Kod mene ništa ne izlazi... Kada pokušam bilo šta da pustim "prijava istekla"
Nemam pojma, registrovao sam se samo s brojem telefona (bez kartice). Radi nekih 10 kanala bezveznih i radi videoteka sa serijama i filmovima. Piše da je DEMO koji ističe za 15 dana. Znači dovoljan samo broj telefona za 15 dana free
 
Aha znači demo, mi koji smo koristili već 3 meseci free početkom godine nemamo više prava na taj demo..
 
Gledao sam Zvezda - Partizan na Areni, slika ko Sunce! Presao na Novu S da gledam Srbiju, slika ko *****. Najsmesnije je sto sam gledao na EON boxu. Arena aplikacija i Eon aplikacija. Otisao SBB u k.
 
Tako je i podeseno! Zato sam se i iznenadio! Njihov box, valjda treba da radi da ubija!?
 
Pa eto ubija (Novu S) :D Ovo Zvezda vs Partizan nadam se da ne pričaš o košarci? Pošto apsolutno svaki prenos košarke iz domaćih hala je krš slika daleko od HD kvalita bez obzira da li prenosi Arena, Sport klub ili RTS. Prosto su im kamere krš.
 
Arenine kamere nikako nisu krš
 
Evo pojavila mi se iris aplikacija na LG TVu. Koliko sam moga da primetim na Arenama je slika slabija negi na Arena Cloudu i Orion TVu
 
Sad sam proverio kako radi preko lap topa i radi sve kako treba.
Jos kad bi sredili interfejs na aplikaciji...
 
Interfejs im je najbedniji od svih streaming servisa koje sam koristio. Smeće.
 
Kao korisnik SBB-a da li je za gledanje "Arena" kanala bolje koristiti "Arena cloud", ili "Orion Pro + Sport" paket?
Hvala na odgovoru.
 
Kako vam rade Arena Cloud iOS & tvOS aplikacija? Ako imate nekih bug-ova na samoj aplikacije, pošaljite u poruci. Tu ne mislim da probleme sa brzinom ucitavanje i sadrzajem, vec sa pucanjem aplikacije i sl.
 
Sigurno negde piše u ovoj temi, ali ja očigledno nisam našao. Na koliko uređaja je moguće pratiti sa jednom pretplatom ? Da li je isto kao kod EON-a istovremeno mogu 1 TV i 1 mobilna aplikacija raditi ?
Hvala unapred na odgovoru :)
 
Hvala puno na odgovoru. :)
Znači kao i kod EON-a istovremeno 1tv uređaj i 1 mobilna aplikacija, tj telefon, tablet ili od skoro ott na laptopu :)
 
Pa nije kod EON-a imaš jedan tv sa box-om drugi sa aplikacijom i plus još tri prenosiva uređaja telefon, tablet ili komp.

Ovde jedan tv i dva prenosna uređaja manje
 
Ali valjda kod EONA istovremeno možeš da gledaš na toj jednoj TV aplikaciji i jednom mobilnom uređaju. A za box ne znam, koristim njihov paket Porodični+Sportski i istovremeno mogu da gledam na TV i na 1om mob, tabletu ili kompu. Znači po tome kod EONA možeš uzeti i EON box uz Porodični+Sportski ?
 
Hvala druže. Nisam znao za to. Planiram da promenim provajdera da pređem na SBB pa zato pitam za Arena Cloud zbog Arena kanala :)
 
Full HD
Nema ni kočenja ni seckanja ako ti internet lepo i brzo radi
 
Napravio sam nalog na ArenaCloud i kupio Silver paket koji na sajtu piše da košta € 8,99. To je bilo u oktobru. U novembru mi je stigao račun u kome piše da je za taj paket naplaćeno € 8,99. Na izvodu od banke koji je stigao u decembru piše da je ArenaCloud skinula € 9,22. Pošaljem email Areni i oni mi prvo traže dokaz da su skinuli € 9,22. Pošaljem izvod iz banke i oni kažu da čekaju odgovor nadležnih službi.
Stigne i decembarski izvod iz banke na kome ponovo piše da je Arena Cloud skinula € 9,22.
Da li je još neko gledao izvode sa računa?
 
Napravio sam nalog na ArenaCloud i kupio Silver paket koji na sajtu piše da košta € 8,99. To je bilo u oktobru. U novembru mi je stigao račun u kome piše da je za taj paket naplaćeno € 8,99. Na izvodu od banke koji je stigao u decembru piše da je ArenaCloud skinula € 9,22. Pošaljem email Areni i oni mi prvo traže dokaz da su skinuli € 9,22. Pošaljem izvod iz banke i oni kažu da čekaju odgovor nadležnih službi.
Stigne i decembarski izvod iz banke na kome ponovo piše da je Arena Cloud skinula € 9,22.
Da li je još neko gledao izvode sa računa?
Ne plaćam konkretno ArenaCloud, ali plaćam razne druge usluge poput toga onlajn i za neke od njih na izvodu bude malo veća cena od one koja je navedena, npr. za seedbox stoji cena 19 €, a poslednji put je skinuto 19,77 €. Pretpostavljam da to ima veze sa kursom / valutom, ali to je samo moja pretpostavka :) Ta razlika nikada nije bila dovoljno velika da bih se žalio, pa ne znam da li vredi žaliti se.
 
Nazad
Vrh Dno