Šta je novo?

Apple Watch

Da li preko sata W7, može da se kontroliše trenutni plejer na telefonu? Npr ako ide muzika preko YT music allikacije? Da šaltam, pojačavam, pauziram?
 
Da li preko sata W7, može da se kontroliše trenutni plejer na telefonu? Npr ako ide muzika preko YT music allikacije? Da šaltam, pojačavam, pauziram?
Meni to radi i na prvoj seriji AW, s tim sto ja koristim Spotify. Na satu mogu da saltam pesmu, pauziram, pojacam... Tako da sam siguran da moze i na seriji 7, jedino mozda moze da se razlikuje od aplikacije do aplikacije.
 
zavisi od aplikacije
 
Može i za Youtube. Zapravo za sve aplikacije koje pale sdk za music player na telefonu. Ako se ne pokrene samo od sebe, onda se samo uđe na Now Playing aplikaciju na satu.
 
Postovanje, nov sam na forumu a i nakon dugo vremena prodao sam huawei sat i uzeo apple. Slabo se iskreno i razumem al da li neko koristi Clockology aplikaciju za watch face ?
 
Koji je bracelet najbolji/najprakticniji za SE 2nd gen? Trenutno nisam u treningu tako da ce mi sat biti lifestyle varijanta
 
!? Gde nestade naša reč "narukvica" !? :unsure:

Najbolji je "fabrički bracelet" :ROFLMAO:

Postovanje, nov sam na forumu a i nakon dugo vremena prodao sam huawei sat i uzeo apple. Slabo se iskreno i razumem al da li neko koristi Clockology aplikaciju za watch face ?
Nisam probao ali izgleda da ću nešto morati da preduzmem jer ovi koji su dostupni na zvaničnoj app su smor žešći.
 
!? Gde nestade naša reč "narukvica" !? :unsure:

Najbolji je "fabrički bracelet" :ROFLMAO:


Nisam probao ali izgleda da ću nešto morati da preduzmem jer ovi koji su dostupni na zvaničnoj app su smor žešći.
Iskreno i ja sam se razocarao da tako los izbor imaju … Nesto mene jebava taj clockology reko mozda se neko razume.. Al opet clockology face radi samo dok je aplikacija ta upaljena…
 
Pozdrav. Od skoro sam vlasnik iphone 13 a pre toga sam imao S22+. Uz samsung., imao sam watch samsung gear s3 koji planiram da prodam i uzmem neki apple watch. Sta preporucujete da kupim a da ne moram da doplatim 300 evra :D Slabo sam u toku sa apple watch modelima. Vidim da je serija 8 poslednja ali je i preskupa.
 
Najeftiniji ti je SE i njega možeš da nađeš na kupujemorodajem za 280-340 evra.
 
SE ili SE2? Posto je cena SE2 i 7ice tu negde, ja bih uzeo sedmicu zbog brzeg punjena, veceg ekrana, AOD, ECG, nivo kiseonika itd..
 
Letos sam uzela SE u iCentru u PG, 270eur, 40mm. Prezadovoljna sam, nosim ga uvek, ima sve sto mi treba.
 
Ljudi, od ovog novog WatchOS 9 uopste mi niti vibrira niti zvoni wake up alarm na satu jer je sat na silent modu. Ne gasi mi se silent, jel ima neko resenje za to?
 
Dzabe im sve. Dva dana baterije je smijesno i zalosno za sat od 1000€!
 
Kad se pogleda čelik verzija i ultra, normalno je da će ljudi uzeti ultru za iste pare.
 

Prilozi

  • 8DD8AF5F-1B82-4B4B-BDBF-21C8A067CE66.png
    8DD8AF5F-1B82-4B4B-BDBF-21C8A067CE66.png
    519.8 KB · Pregleda: 62
  • 21285FA2-B8B6-4F09-A10E-65488193C991.png
    21285FA2-B8B6-4F09-A10E-65488193C991.png
    423.8 KB · Pregleda: 64
Nikako da ga vidim uzivo, jel ogromna Ultra na ruci?
 
Izgleda kao rešo na ruci, ali ću ga kupiti, kad dodje vreme, bez obzira.
Kada spavaš, ne smeta ti veličina, mislim sata?
Iskreno ne smeta mi. Imao sam utisak da ce praviti problem, al jok. Sa ovim za razliku od watch 5 ne razmisljam dal cu u snu da zveknem sat o zid. Mada kad uporedim njega i normalne analog satove koje imam dodje mi isto. A da ne pricam kad sam nosio gshock 😂

Platio vec apple care+ $99.00 tako da sam miran i ne opterecujem se ko sa watch 5 dal cu da ga ostetim, razbijem etc…
 
Jel ima ovde neko a da je uzeo apple watch 8? Planiram da ga uzmem uskoro, ali se razmisljam izmedju njega i ultre
 
Šta ti tačno vrišti? Sat je zlo i naopako.
 

Prilozi

  • 2022-12-02 22.40.25.jpg
    2022-12-02 22.40.25.jpg
    113.9 KB · Pregleda: 101
Vristi cena koja je duplo veca al vredi iskreno. Meni mnogo znaci sto dva ipo dana baterija traje.

Jedino se ne isplati uzimati watch 8 stainless steel pored ultre.

Elem narukvice za sat mozes id 44 / 45mm da koristis ako ti se ne svidjaju ultra narukvice. Ja sam mislio da ce da mi ruzan bude alpine. Al na kraju lepo izgleda ;)

Mozda da odes u istyle i vidis uzivo bi ti pomoglo oko izbora.
 
Vristi cena koja je duplo veca al vredi iskreno. Meni mnogo znaci sto dva ipo dana baterija traje.

Jedino se ne isplati uzimati watch 8 stainless steel pored ultre.

Elem narukvice za sat mozes id 44 / 45mm da koristis ako ti se ne svidjaju ultra narukvice. Ja sam mislio da ce da mi ruzan bude alpine. Al na kraju lepo izgleda ;)

Mozda da odes u istyle i vidis uzivo bi ti pomoglo oko izbora.
Vristi u smislu da je po meni AW 8 mnogo elegantniji u odnosu na Ultru
 
Najbolja stvar kod sedmice je što zaboravim da je sat na ruci, tokom dana, vežbanja ili spavanja.

Probao sam ultru, digitron realno, po meni nema stvarno smisla nositi tako nešto, kao i pro max npr.

Ali kapiram zašto se ljudima sviđa.
 
Interesuje me vi sto imate Apple watch dal pazite kad ga punite da ne predje preko 80% ili ga punite do 100% i prilikom praznjenja jel pustite da spadne skroz na 1% ili tipa ga nakacite na punjenje kad spadne na 30-40%
 
Uvek ga punim do 100%, a nakačim ga na punjenje kad je ispod 30% (kada sam kod kuće varira od 10% pa do 30%).
 
Nazad
Vrh Dno