Šta je novo?

Apple Watch

Nekad ide od datuma kupovine a nekada od aktivacije. Ja sam kupiio vakum Airpods pro i izgubio 4,5 meseci jer je tad bio kupljen, dzabe sto sam ga ja aktivirao kasnije. Biraj onaj koji pise da ga treba aktivirati ali ni to ti nije garancija.
 
Hvala vam puno na pojasnjenju.
 
Moze li neko da mi objasni kako je moguce da je sat nov i ne aktiviran u vakum pakovanju a kada upisem serijski broj na check coverage apple-vom sajtu pise datum isteka garancije? (meni to znaci samo jedno, da prodavac ne govori istinu) voleo bih da mi neko objasni ukoliko gresim jer vise prodavaca takvih satova mi govori kako garancija pocne da tece od momenta kad je sat kupljen a ne od momenta aktivacije(??????) dodajuci da se ne razumem u to kako funkcionise pa ako je stvarno tako neka neko bude rad da mi objasni

Takodje ima oglasa satova gde pise da nije aktiviran ni otvaran i stavrno kad se upise serijski broj tog sata na sajtu izbaci poruku “Activate your device” sto mi samo govori da prodavci navedeni gore ne govore istinu.
Ja kako sam cuo moguce je to, i u tom slucaju sto se tice garancije racun se vazi kao dokaz kada je sat kupljen, a ne to sto pise na Apple-ovom sajtu. Normalno to je ako kupujes u nekoj radnji gde ce ti izdati racun, ako kupujes na KP e onda tu se vazi samo sta kaze serijski broj.
 
Ima li neko predlog koju veličinu odabrati za S10? Obim zgloba mi je 155mm, a naravno kod nas nigde ne postoji mogućnost da se isproba apple sat pre kupovine. Jednom prilikom sam video u radnji neki huawei fit 3 ili tako nešto, koji ima ekran fazon veći od apple 45mm a opet je delovao baš sitno. Generalno koji god stadardni, ne smart sat da sam probao da nosim deluju veliko na mom mršavom zglobu (ili se makar tripujem), pa ne bih da omašim veličinu. Na slikama i video klipovima ovaj veći deluje baš prilično veliki, mada sam imao prilike da vidim da ljudi nose ultra i onako sa strane ne deluje kao da je toliko glomazan.
 
Probaš nečiji AW na svojoj ruci :)

Za mušku ruku ne postoji preveliki Apple Watch, čak ni Ultra nije prevelika osim ako nisi pijanista tankih prstiju. Na ženskoj ruci ni 45mm ne izgleda preveliko, dok manji ume da bude sitan za pročitati pa se onda postavlja pitanje za koga kupuješ sat, za sebe da koristiš u zdravlju ili da se drugima vizuelno uklapa...
 
Ima li neko predlog koju veličinu odabrati za S10? Obim zgloba mi je 155mm, a naravno kod nas nigde ne postoji mogućnost da se isproba apple sat pre kupovine. Jednom prilikom sam video u radnji neki huawei fit 3 ili tako nešto, koji ima ekran fazon veći od apple 45mm a opet je delovao baš sitno. Generalno koji god stadardni, ne smart sat da sam probao da nosim deluju veliko na mom mršavom zglobu (ili se makar tripujem), pa ne bih da omašim veličinu. Na slikama i video klipovima ovaj veći deluje baš prilično veliki, mada sam imao prilike da vidim da ljudi nose ultra i onako sa strane ne deluje kao da je toliko glomazan.
Imaš da isprobaš u iStyle, doduše verovatno ćeš morati da sačekaš koju nedelju da im stigne S10.
 
Koliko je dobar ovaj novi watchface Reflections sto je dosao sa update-om.
 
Jedino što verovatno jede bateriju... 🤕
 
Interesantna stvar, do not disturb, kad se ujutru iskljuci, telefon predje na normalan rezim, a sat, ako je na ruci onda se iskljuci i na satu, a ako je sat na punjenju ili nije na ruci, onda ostane u do not disturb modu
 
Kako funkcionise AC za AW? Ako sam dobro razumeo, mora u potpunosti da bude razbijeno staklo ,jel tako? Jel treba da im nosim nesto ili mogu proveriti garanciju kroz serijski broj?
 
Ili da bude polomljena poleđina ili ekran(može i mala pukotina, ne mora da bude uništen) ili da bude pokvaren(ušla voda, nešto ne radi... itd).
Ja sam poslao samo sat, bez kutije i narukvice i takvog sam i dobio nazad(nov naravno).
Ukucaj serijski sata na sajtu za proveru garancije, ako se vidi normalno, videće i oni.
 
Usla mi neka prljavstina u donje dugme i nema kako nisam probao da ocistim i dzabe i dalje je sticky... Da li ce to proci AC. Mislim dugme radi ali ne kao pre.
 
Video sam neku najavu u istyle trebalo bi do kraja meseca.
 
Usla mi neka prljavstina… i dalje je sticky...
Mr Rogers Reaction GIF by MOODMAN
 
Preporuka za narukvicu? Da li uzeti model sa silikonskom ili ovom platnenom narukvicom? Koja lepše izgleda uživo, kvalitetnija, prijatnija za nošenje? Više vučem ka ovoj silikonskoj, lepše izgleda na slikama međutim većina prodavaca nudi samo opciju M/L, a za moj zglob bi mi više odgovarala ova manja S/M. Jedino vidim da istyle daje tu opciju za sada, ali bih radije uzeo u nekoj drugoj radnji jer nisam u Beogradu, a cene vidim da su svuda iste, izuzev operatera koji su standardno skuplji od ostalih.
 
^ ja sam kupio sat sa M/L narukvicom iako mi vise odgovara S/M ali nisam imao izbora. Doslovno na zadnju rupu narukvicu zakacim i opet mi se ne svidja kako mi lezi na ruci. Najradije bih kupio posebno S/M silikonsku narukvicu jer mi je lepsa od platnene ali original za razumnu cenu necu naci nigde. Tako da za sad sat je u kutiji dok ne stigne sa Temua jedna platnena i zastita za staklo za prvu ruku koriscenja. Za ubuduce ako ne nadjem originalnu S/M ponovo ce raditi braca kinezi.
 
Računaj da ti se ruka uvek znoji ispod silikonske jer ne može da diše, te je koža podložnija iritacijama.
 
Znači platnena ipak bolji izbor kao početna narukvica. Ove ostale ću kupovati od kineza, originalne su jednostavno preskupe.
 
Preporuka za urvoi Store, URVOI Official i URVOISZ Store na AE.
Slike nisu autentične zbog copyright-a ali može se skontati koji se oglasi odnose na kopije originala.
Ima i više boja recimo Sport Band ili Loop, samo pitati prodavca za sliku svih boja.
Jedino alpine i klasik milanese nisu nešto, ostale su super, pogotovo ocean, tail, braided(metalni konektori kao kod originala), sp band i loop.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno