Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Hmmm hajde dam joj šansu pa javi. Thx.
 
Sigurno je bilo reci i izvinite sto ne pretrazujem, poslednji put sam bio ovde pre 10 godina. :LOL: Mnogo bih vremena izgubio.

Kupio sam sinu Nokiu 6300 4G sa KaiOS-om i koja ima GPS. Hteo bih da instaliram kod sebe na telefonu (OnePlus Nord 2T), neku od GPS tracker aplikacija kojom bih mogao da pratim njegovo kretanje jer je mali. Da li znate za neku pouzdanu? Takodje da li je na Nokii potrebno nesto instalirati da bi GPS komunikacija bila uspesna? Hvala i pozdrav
Koju aplikaciju preporučujete za ovu namjenu, ako su 2 android telefona u pitanju?
 
Hvala.
Mada, čini mi se da nije to to što mi treba.
Npr. treba sa kolegom da se nađem u nepoznatom gradu, pa mi treba neka aplikacija da možemo međusobno da pratimo lokacije
 
koja aplikacija može već postojeći pdf (znači ne da uslikam) da skenira pomoću ocr i tako sačuva fajl kao pdf koji može da se pretražuje
znači kao abbyy za kompjuter i da ima ćirilicu
 
Ljudi ima li neko problem sa Viberom? Malo pre sam se cuo sa drugarom, juce mu je pukla aplikacija, evo sad i meni. Cim je otvorim, odmah se zatvori. Neko mi posalje poruku, otvorim je i kucam poruku normalno. Cim se vratim na pocetnu stranu, samo puca. Sve sam probao, od brisanja kesa same aplikacije, ponovnog reinstaliranja, brisao sam kes telefona preko usb kabla, nece i nece.
 
Ista situacija puca na početnoj strani. Ako mi neko pošalje poruku to mogu da otvorim i vidim, ali ako uradim back na home tu pukne
 
Evo sad ne mogu ni da instaliram ponovo. Kad treba da verifikujem nalog i broj telefona, izbaci mi gresku System temporary failure...

Znaci oni su u haosu.
 
Takođe i meni, ali od dve Viber aplikacije(dual messenger), samo je jedna pucala nekih pola sata. Sad obe rade normalno.
 
Isto i kod mene, pukla, pa proradila pre pola sata... Ja mislio da je do mene, jer trenutno imam neki krš od telefona, a na laptopu radila bez problema. Ipak je do njihovih servera,,
 
Hvala.
Mada, čini mi se da nije to to što mi treba.
Npr. treba sa kolegom da se nađem u nepoznatom gradu, pa mi treba neka aplikacija da možemo međusobno da pratimo lokacije
Signal:
Stisneš na "+" u razgovoru sa kolegom i izabereš "lokacija", pa podeliš svoju trenutnu lokaciju.
Možeš i podeliti koordinate iz bilo koje aplikacije preko Signala.
 
Hoce li pustati onu novu paletu boja sto su testirali pre neki dan na Mapama?

Meni se svidela.
 
Ima li AdGuard free varijanta. Od reklama nemože ništa da se radi.
 
Ima, samo treba upisati u Private DNS jedno od ova 2:

dns.adguard.com
ili
dns.adguard-dns.com

Private-DNS.png
 
Како у Google Chrome да повећам број нотификација ?Screenshot_20231129-204955.png

3 по дану је сад
 
tek sad sam provalio na google mapi kad tapnes krug za tvoju lokaciju orijentise ti mapu po polozaju telefona, a ne prema severu, bez ovoga je nemoguce pratiti mapu u toku voznje, a oni tako glupo zavukli najvazniju opciju, pola sata sam lutao po aplikaciji dok nisam nasao
 
... ili na kompas.
 
tek sad sam provalio na google mapi kad tapnes krug za tvoju lokaciju orijentise ti mapu po polozaju telefona, a ne prema severu, bez ovoga je nemoguce pratiti mapu u toku voznje, a oni tako glupo zavukli najvazniju opciju, pola sata sam lutao po aplikaciji dok nisam nasao
Koju opciju su zavukli, misliš na orijentaciju prema severu?
 
Nazad
Vrh Dno