Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Do telefona je, dok sam koristio mi a3 isto budu na engleskom ali ne sćam se šta sam bio u podešavanjima štiklirao i onda budu na srpskom, možda postoji ta opcija i na nordu 2 ali ja ne umem da nadjem.
 
Ma to znam da mogu odmah da uradim, oni to i nude da kupiš godišnju pretplatu i imaš sve u pro aplikaciji, 350 dinara godišnja pretplata. Nisu nikakve pare ali kakav su način našli da zarade, moći ću da živim i bez tih podataka. A i kako sam kupio nord 2 ta aplikacija više nije na srpskom, dali je do telefona ili aplikacije neznam ali više i ne želim da je koristim.
Da li je ovo realno da za apk koja ti treba i sa čijim funkcionisanjem si zadovoljan nećeš da platiš ovako mizernu sumu?

I onda kmečanje developeri ne unapređuju apk, developeri ne slušaju koje su želje i potrebe korisnika, njanja, kmee kmeee...

Kako da unapređuje i sluša prohteve kad mu piratizuju intelektualnu svojinu i ne žele da plate ni ovu mizeriju...
 
U potpunosti podrzavam stav.
Meni cak nije jasno kako neke app koje su besplatne su jos uvek tu i sve radi kako treba.
Prvi sam za to da se podrze developeri, pa niko od nas ne radi za dzabe, tako nece ni oni. Okej ako ubace reklame pa tako zaradjuju, ali ako nema reklama a ljudi krekuju i prave razne zavrzlame, pa nema smisla. Ne znam kako da ocekujes onda da ti app radi dobro, da je redovno odrzavaju itd i to sve besplatno. Gde to ima?
 
Da li je ovo realno da za apk koja ti treba i sa čijim funkcionisanjem si zadovoljan nećeš da platiš ovako mizernu sumu?

I onda kmečanje developeri ne unapređuju apk, developeri ne slušaju koje su želje i potrebe korisnika, njanja, kmee kmeee...

Kako da unapređuje i sluša prohteve kad mu piratizuju intelektualnu svojinu i ne žele da plate ni ovu mizeriju...
Znam očekivao sam i pre od nekog ovakav komentar, 350 dinara je godišnja pretplata ne jedno kratna. U redu nije to ni za godinu dana nikakva cifra, da mi je nephodna platio bih je i više, ali mene je iznenadio način na koji oni traže pare, jer sada ne mogu ni free aplikaciju da koristim nego me uslovljavaju da moram kupiti pro aplikaciju, i možda i glavni razlog zbog kog ne želim da im dam pare je što me prisiljava da je koristim na engleskom. A pre nekoliko meseci sam pisao njima zašto aplikaciju ne mogu koristiti na matičnom jeziku odgovor nisam dobio.
 
@dejca malo mi vas rezon deluje kao kada npr. par nas sa foruma dolazili kod tebe da nam kuvas kafu pa te posle ogovaramo ovde a nit smo doneli 2g kafe, secera niti peremo sudove i sl.

No da se vratim na temu trebao bi mi savet da li ima aplikacija koja bi mogla lepo da vrsi obracune zzk po stopama koje vaze i koje su odredjenje od strane NBS i naravno da se updejtuju kod promena.
 
Da se javim još jednom i napuštam vas, neću vam više smetati. Vidim da me niste ni malo razumeli, jasno je meni da sve košta i da se svačiji rad treba i platiti i ja sam za to, opet napominjem način na koji oni to traže je eto mene uvredio. A lepa reč mnogo znači, da su me lepo upozorili tako i tako nikakvih problema nebi bilo. Drivo free aplikacija ima reklame a tu krekovanu aplikaciju sam instalirao da eto samo vidim kako izgleda pro verzija i šta bih sa njom dobio, i ne namerno je ostala na telefonu. U aplikaciju nisam ušao možda dva meseca i onaj dan napunih rezervoar i ajde da upišem to i iznenadih se.
Toliko od mene pozdrav i neću vam više smetati.
 
Koristi neko youtube vanced?Meni prestao da radi,izgleda ugasen?Neki blocker reklama za youtube?
 
Godinama sam koristio drivo app za auto. Pre oko godinu dana sam našao jednu narodnu drivo pro app i instalirao. I sada su oni otkrili da ja koristim takvu aplikaciju i onemogućili mi da je koristim, i obrisao sam nju, i ajde reko da instaliram zvaničnu free drivo aplikaciju medjutim kada pokušam da se ulogujem sa mojom meil adresom oni je prepoznaju i napišu da sam koristio takvu i takvu aplikaciju i da su mi blokirali korišćenje i free aplikacije. Gde su čak otišli, neka se slikaju sa mojim podacima.
Koristi li neko neku drugu aplikaciju iste namene za vodjenje evidencije oko atomobila.
Ja godinama unazad koristim app "servisna knjizica" nasa app tj od naseg lika iz Srbije na srpskom je, imas sve potrebno za servise, troskove, gorivo evidencije.
Meni koristi godinama odlicno.
 
Koristi li neko Spotify ReVanced? Kakva su iskustva i može li link za pouzdan download APK?
 
Što se tiče app accubattery ili batteryguru za proveru stanja baterija, treba ih instalirati i dozvoliti sve što zahtevaju,
pitanje je - da li mogu nešto da poremetim sa njima, da li telefon treba da bude 100% pun u trenutku aktivacije app?
 
Postoji li aplikacija..
1. Uvezem audio poruku (na engleskom)
2. Pritisnem dugme
3. On tu audio poruku ispiše u textualnom formatu..
 
Jel postoji neka aplikacija preko koje se može kontrolisati koje linkove otvaraju pojedine aplikacije?

Imam S22 ultra i od instalacije Tapatalk-a mi Firefox non-stop traži da benchmark otvorim preko njega iako sam sve vreme u Firefoxu.
 
Kako da namestim da se yt linkovi otvaraju u Revanced, a ne youtube?
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-04-08-23-27-55-21_fc704e6b13c4fb26bf5e411f75da84f2.jpg
    Screenshot_2023-04-08-23-27-55-21_fc704e6b13c4fb26bf5e411f75da84f2.jpg
    40.9 KB · Pregleda: 42
  • Screenshot_2023-04-08-23-27-39-73_fc704e6b13c4fb26bf5e411f75da84f2.jpg
    Screenshot_2023-04-08-23-27-39-73_fc704e6b13c4fb26bf5e411f75da84f2.jpg
    43.1 KB · Pregleda: 45
Neće, ni da čekira ni da odčekira.
 
Godinama sam koristio drivo app za auto. Pre oko godinu dana sam našao jednu narodnu drivo pro app i instalirao. I sada su oni otkrili da ja koristim takvu aplikaciju i onemogućili mi da je koristim, i obrisao sam nju, i ajde reko da instaliram zvaničnu free drivo aplikaciju medjutim kada pokušam da se ulogujem sa mojom meil adresom oni je prepoznaju i napišu da sam koristio takvu i takvu aplikaciju i da su mi blokirali korišćenje i free aplikacije. Gde su čak otišli, neka se slikaju sa mojim podacima.
Koristi li neko neku drugu aplikaciju iste namene za vodjenje evidencije oko atomobila.
Probaj www.spritmonitor.de . Svakako najveća baza korisnika za proveru potrošnje goriva, a i drugih troškova ako korisnik dozvoli. Ti za sebe možeš sve da upisuješ. Besplatna je, ima odličan web portal, ne mora telefonska aplikacija, koja je takođe odlična.
 
Kako da namestim da se yt linkovi otvaraju u Revanced, a ne youtube?
Јеси ли disable-ово фабричку апликацију? Ја сам тако урадио, и све иде преко revanced.
 
Ne može da se disaebluje.
 
Како не може? Који телефон је у питању? Увек постоји опција да се преко ADB обрише апликација (наравно, ако знаш шта радиш).
 
Realme master gt, ne može iz telefona, to sa ADB vrv može, ali me zeza ADB driver, nikako da se instalira.
 
Ne može da se disaebluje.
pretpostavljam da u play store-u nisi isključio automatski update za yt? ako je tako, probaj prvo to da uradiš, onda vrati yt aplikaciju na početna podešavanja, tj. deinstaliraj mu sva ažuriranja i uradi disable. posle ne bi trebalo da imaš problema, samo nemoj više da radiš update yt-a preko google play.
 
Kod mog P30 Pro je ovako...
Odeš u sekciju podrazumevane aplikacije/otvaranje linkova, i tu namestiš da se otvara preko Revanced, a da se ne otvara preko YouTube.
Inače nisam disejblovao niti zbranio ažuriranje YouTube aplikacije
 

Prilozi

  • Screenshot_20230409_104222_com.google.android.permissioncontroller.jpg
    Screenshot_20230409_104222_com.google.android.permissioncontroller.jpg
    55.9 KB · Pregleda: 31
  • Screenshot_20230409_104210_com.android.settings.jpg
    Screenshot_20230409_104210_com.android.settings.jpg
    74.8 KB · Pregleda: 30
Kod mene se uđe na apps, default apps, opening links, nađeš revanced uđeš i tu štikliraš yt linkove.
 
I ja tako radim, ali neće, dal je do instalacije Revanceda.
@whatgives
Jesam, to je druga stvar koju uradim, nakon što probam da deinstaliram bloat.
 
Nazad
Vrh Dno