Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

kako mozes da se izlogujes sa telegrama na androidu ako izgubis telefon i karticu koja je u njemu?
 
Probaj da se logujes na telegram web pa vidi jel ima opcija da obrišeš uredjaj…
 
Ako si ostao ulogovan jos negde (desktop npr.) imas opciju da se izlogujes sa svih ostalih uredjaja.
 
zapravo dobra aplikacija bi bila da kad izgubis telefon preko nekog naloga na internetu mozes ceo sistem NAKNADNO da zakljucas i fajlove da obrises
 
To i postoji i nativno. Samsungov i guglov find my mobile/device ako je uključeno naravno.
 
IMG-20220923-WA0034.jpgMoze pomoc, od sinoc je ovako.. Sta god da uradim prikazuje mi ovu gresku.
Edit: instagram je u pitanju, profil postoji, nije izbrisan, ali ne mogu da udjem.
 
znate li neki besplatan i brz vpn ako to postoji?
Ima recimo IP Vanish, nije free ali je u okviru Speedtest(pro) aplikacije, pa ako nemas "lecenu" speedtest skini je i imaces onda i VPN neogranicene brzine, u fullu i mozes da biras koju zelis drzavu mislim da ih ima 30+ nisam brojao ali meni uvek lepo koristi i kad sam kupovao prostor(za google nalog) preko Turske i kad sam bio u raznim drzavama da gledam Eon ili Iris i sve to radi sa max tvojom brzinom koju imas, ja recimo imam optiku od 200 i skoro na svakom je full brzina i UL od 80 meni ide uvek do 70 nece nikad 80 dok na DL pici u fullu 200.
Ja jedino ovako znam da moze to sto ti zelis, ili da platis.
 
  • Like
Reagovanja: Rio
Preporuka za dobru Gallery app, pošto na Pixelu je nema. (Osim Google Photos).
 
Jel moze nekako da se instalira YT vanced? Izbacuje mi da nemam internet, i kad se izlogujem pojavi se sadrzaj. Desavalo mi se X puta zadnjih par godina, i reinstall je resavao problem. Sada su microG i sama YT app u manageru "Unavailable".. Znam da je ugasen projekat, pa ako ima neka fora... Moze i pm..
 
S21U.. Gde ima proveren .apk?
 
Imaš na apkmirror, zadnje verzije su YouTube vanced 17.03.38 i Vanced microG 0.2.24.220220
 
Postoji li opcija ili apk da u klipovima sa srpskim jezikom na YT postavim engleski titl ili neki drugi?
 
Speed test by ookla za android tv od slimboxa,probao da instaliram neki ali nista.
 
Pa i ja... Ali to je jedina reklama u app. Skip i ona cuda, sve radi.
 
^ Nego šta je. Koristiću ga sve dok funkcioniše, a funkcioniše još uvek.
 
Nazad
Vrh Dno