Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Cini ti se, zapravo moze samo da smanji potrosnju jer ne ucitava "visak" sadrzaja.
 
Ja imam godinu dana dns.adguard u privatnom dns i nemam vec godinu dana povecanu potrosnju Android 11 je kod mene.
 
Društvo...

Je l' postoji neka aplikacija da napravim bootabilni flash sa Windows 10 preko OTG kabla? Bez roota.

Pokušao sam ISO 2 USB ali ima limit od 4GB pa ne može. Linux da, ali Windows jok.
 
Evo od mene dve cool aplikacije:

1. Stremio - Ubedljivo najbolja aplikacija za gledanje filmova i serija sa prevodom. Probao sam još par sličnih,ali ni jedna ne može da parira ovoj. Striming ide preko torenta,pa u većini slučajeva sve radi fluidno. Čak i torenti koji imaju malo sidera rade dobro.

2. Ymusic - Aplikacija za gledanje i slušanje YouTube klipova sa isključenim ekranom. Postoji i mnogo opcija za preuzimanje klipova.
 
Drugari sad imam problem na android TV, ugasili vanced, a obicni YT mi ne radi trazi update. Verzija androida na tvu je 4.4.4 tj praistorijski, tako da ne moze update YT. Koja bi aplikacija zamenila ovo sve i radila bar malo priblizno yt da mogu da koristim?
 
Koristim AdAway na non-root telefonu. Krenule su da se provlače reklame u nekim igricama. Hosts ne mogu da uditujem jer je non-root telefon. Imate li neke adrese , ili predlog kako da rešim to da reklamama ?
 
Kako i gde da povezanu aplikaciji na google nalog obrisem? Probao sam tako sto sam je deinstalirao, promenio Google nalog u PS i instalirao je ponovo, ali opet mi pokazuje da je povezana sa drugim nalogom, kao na slici. Čak se registrujem sa drugim nalogom u samoj app, i kad idem na placanje, ponudi mi stari nalog, bez mogućnosti da zamenim?!? Pregledao sam bar mislim sve opcije, i nisam nasao kako to da rešim :(.
 

Prilozi

  • Screenshot_20220319-031954_Google Play Store.jpg
    Screenshot_20220319-031954_Google Play Store.jpg
    148.5 KB · Pregleda: 35
Idi na clear data u PS aplikaciji da pobriše tragove starog naloga.
 
Nisam samo rekao da koristim oba naloga, obe G-mail adrese, pa samo menjam user-a kad proveravam mail, znaci opet cu se logovati sa oba naloga, jer mi trebaju, samo želim da nekako "odvežem" tu aplikaciju, u pitanju je VPN. Probaću tako, nadam se da ce uspeti.
 
Uradio clear data i keš, i dalje stoji app povezana na drugi nalog?!? Nista mi nije jasno, gde to pamti, kada u samo app nema nista od opcija, sem da se ulogujes sa mail adresom, a i samu app sam clear data i keš, deinstal, pa ponovo install i prijava sa drugim nalogom.
 
Idi na opšta podešavanja telefona i prati foto tutorial
 

Prilozi

  • Screenshot_20220319-192557_Settings.jpg
    Screenshot_20220319-192557_Settings.jpg
    84.1 KB · Pregleda: 20
  • Screenshot_20220319-192617_Google Play services.jpg
    Screenshot_20220319-192617_Google Play services.jpg
    72.5 KB · Pregleda: 15
  • Screenshot_20220319-192628_Google Play services.jpg
    Screenshot_20220319-192628_Google Play services.jpg
    53.3 KB · Pregleda: 13
  • Screenshot_20220319-192641_Google Play services.jpg
    Screenshot_20220319-192641_Google Play services.jpg
    43.8 KB · Pregleda: 17
@omtw
Što je interesantno, tu se uopšte nije pojavila ta app, zato mi je i bilo čudno. Na kraju sam uspeo tako sto sam uradio clear data i keš PS i Play services, kao i brisanje svih google naloga skroz sa telefona. Nakon ponovne prijave, sad je sve ok.
Hvala u svakom slučaju!

Edit:
Neverovatno, posle par minuta, opet se sve samo vratilo, i opet je app povezana sa pogrešnim nalogom, gde nemam karticu povezanu, a kad idem po uputstvu @omtw ,tamo nema te app?!? U pitanju je VPN Surfshark. Nemam više ideje šta da uradim ☹️.
 
Poslednja izmena:
Podesavanja telefona - Gogle nalog - upravljajte nalogom - podaci i privatnost - aplikacije i usluge ( tu pogledas).
Ili sve ovo pa - podaci i privatnost - nezavisne aplikacije sa pristupom nalogu

2. Pokusaj i u bezbednost isto google nalog
Aplikacije trecih strana sa pristupom nalogu - upravljaj pristupom trecih strana

ovako je na A10
Srecno 💙
 
@meganfox
Nažalost, ništa nisam uspeo :(.

Jedino kada mi ne nudi drugi nalog, je kada ga obrišem, kada ga ponovo vratim, sam se na njega opet nekako poveže.
 
Kojom aplikacijom da odradim ADB komandu ali direktno sa fona bez kompa? Treba mi da omogucim permisiju za detaljniji prikaz u Gsam battery. 😘
 
Ima li nesto da mogu odraditi format OTG USB memorije. Nemam tu opciju na telefonu, nema ni na par File Managera poput Solid Explorer. Cudi me...
 
Dosadna sam ali da li Gsam mora da bude kupljen da bi omogucila opcije detaljnog prikaza potrosnje? Ovo ne zeli da dopusti pa ne zeli.
Konstantno u emulatoru izbacuje gresku.
Sve kucam kako treba.
 
Jel moze neko da mi posalje link za skidanje vanced-a? Hvala. Sajt ne radi ofc..
 
Hvala ljudi <3
 
Može li se Pure Tuber aplikacija dodijeliti kao podrazumijevana za otvaranje YouTube linkova?
 
Nazad
Vrh Dno