Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Ranije sam koristio MPC-HC , ali su prestali davno sa razvojem, najbolja multimedia/video (za audio koristim Foobar), aplikacija.
Koju drugu biste predložili, kao zanemu za MPC-HC ?
 
Izvinjavam se, greškom sam postavio pitanje.. u Android sekciji, odnosilo se na Windows..
(ako može brisanje oba posta)?
 
Godinama koristim backupall app, za povraćaj smsova, call logova i kontakata, pre izvesnog vremena je sklonjena sa gplay, ne znam iz kog razloga, nalazio sam apk na netu i tako koristio, medjutim, sada sam flesnuo Android 10 (prvo i 11, pa reko možda će raditi na 10, ali jok), i vraca mi samo kontakte, za ostalo piše nula, a prilikom instaliranja kaze da je app stara i da mozda nece raditi.
Sada planiram da ponovo flesnem neki stariji android, odradim backup i nadalje koristim, pitanje je koju app da instaliram a da radi isto kao i backupall.
 
Ja sam koristio Titanium , ali da koljete slona za kilo mesa, ne ide.
 
Користио сам СМС бекап + апликацију која смс и позиве убацује у гмаил налог, значи поред мејлова има и sms и call log. Али та апликација не ради скоро две године. Да ли се може дати приступ у Гоогле налогу, исто тако Outlook ми не ради, исто Гоогле не да приступ, нисам успео да наместим.
Или постоји још нека апликација која убацује поруке и позиве у гмаил налог?
 

Prilozi

  • Screenshot_20210414-165802.png
    Screenshot_20210414-165802.png
    74.1 KB · Pregleda: 29
Користио сам СМС бекап + апликацију која смс и позиве убацује у гмаил налог, значи поред мејлова има и sms и call log. Али та апликација не ради скоро две године. Да ли се може дати приступ у Гоогле налогу, исто тако Outlook ми не ради, исто Гоогле не да приступ, нисам успео да наместим.
Или постоји још нека апликација која убацује поруке и позиве у гмаил налог?
SMS Backup&Restore
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.riteshsahu.SMSBackupRestore
 
Jel moze neka preporuka za aplikaciju za ucenje Engleskog jezika?
B1,B2,konkretno za vremena,glagole,kad se sta koristi,kako se neka rec menja iz jedno u drugo...
 
Не могу да нађем опцију за гмаил.

На другој слици је call log у маил клијенту.
 

Prilozi

  • Screenshot_20210415-204453.png
    Screenshot_20210415-204453.png
    71.4 KB · Pregleda: 24
  • Screenshot_20210415-204745.png
    Screenshot_20210415-204745.png
    117.9 KB · Pregleda: 26
Prestao da radi de.adhole.org
Neko neki drugi?
 
Шта од апликација препоручујете за сликање докумената, рачуна и пребацивање у PDF?
 
На крају сам инсталирао Office Lens, остала навика од раније.
А нека за календар? Овај Гуглов није лош али има само 2 widgeta, a ниједан ми не одговара. Претпостављам да имају још неки са бољим widget-ima...
 
Adobe Scan, sasvim korektna za skeniranje dokumenata, vizitki, računa a ima i soldne alate za obradu nakon skeniranja. Isprobao sam dosta ovih skenera, a ovaj mi je legao.
 
+1 i ja koristim Adobe Scan.
Mada nisam previse njih isprobao.
 
А нека за календар? Овај Гуглов није лош али има само 2 widgeta, a ниједан ми не одговара. Претпостављам да имају још неки са бољим widget-ima...
Ja koristim nekoliko njegovih aplikacija, kalendar ima dobar widžet, bar za ono što meni treba. Ja koristim CalDAV kalendar koji se lepo sinhronizuje sa ostalim uređajima. Znam da radi i sa guglovim, sa ostalim nisam probao. Mada meni kalendar služi samo za rođendane :d
Ne znam u čemu je razlika između obične i pro verzije. Ja koristim F-Droid, tu su pro verzije besplatne. Mada sam na jednom nalogu kupio nekoliko Pro aplikacija sa play store-a, da podržim čoveka
 
Ja koristim nekoliko njegovih aplikacija, kalendar ima dobar widžet, bar za ono što meni treba. Ja koristim CalDAV kalendar koji se lepo sinhronizuje sa ostalim uređajima. Znam da radi i sa guglovim, sa ostalim nisam probao. Mada meni kalendar služi samo za rođendane :d
Ne znam u čemu je razlika između obične i pro verzije. Ja koristim F-Droid, tu su pro verzije besplatne. Mada sam na jednom nalogu kupio nekoliko Pro aplikacija sa play store-a, da podržim čoveka
Хвала ти. Суштински и мени је календар највише битан због рођендана, као и да има транспарентан Widget, што овај има. И ову галерију за слике сам инсталирао.
 
Meni se to pojavilo i, pošto koristim dosta ymusic, isključio sam play zaštitu.
 
A i meni znaci bas dosta za brzo skidanje pesama i slicno pa rekoh da pitam sta se desava. Okej, hvala
 
Zapravo ovo nije update, već zasebna aplikacija. Sad sam je instalirao i koliko sam za ovo kratko vrijeme vidio, jedino nema mogućnost download sadržaja, ostalo je kao Vanced!
 
Користио сам СМС бекап + апликацију која смс и позиве убацује у гмаил налог, значи поред мејлова има и sms и call log. Али та апликација не ради скоро две године. Да ли се може дати приступ у Гоогле налогу, исто тако Outlook ми не ради, исто Гоогле не да приступ, нисам успео да наместим.
Или постоји још нека апликација која убацује поруке и позиве у гмаил налог?
Moraš da na Google Drive uključiš mogućnost da prihvati i neautorizivane aplikacije.


Inače za backup preko 10 godina koristim
SMSbackup and Restore pro
Super backup
Titanium backup
 
Nazad
Vrh Dno