Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Jedva nađoh temu :)
Imam problem sa memorijom u telefonu, stock čistač mi ne oslobađa dovoljno prostora, trebao bi da imam bar 2GB slobodno, a sistem mi javlja da je kritično.
Koja je najbolja aplikacija za čišćenje memorije/prostora?
Telefon je Huawei P10 lite.
 
I meni je sve bilo usporilo, konto wifi, kad i na mobilnim isto, the score aplikaciju za rezultate otvora iz 3-4 pokušaja ili ako sacekam desetak sekundi

Stavio sam sada adhole pa javim kakav je [emoji16]

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
I meni isto, poludeo sam, a skorz sam zaboravio da koristim adguard dns.
Hteo da razbijem telefon. A najveca fora sto sam stavio I kod supruge, pa smo onda optuzili mts🤣
 
Jedva nađoh temu :)
Imam problem sa memorijom u telefonu, stock čistač mi ne oslobađa dovoljno prostora, trebao bi da imam bar 2GB slobodno, a sistem mi javlja da je kritično.
Koja je najbolja aplikacija za čišćenje memorije/prostora?
Telefon je Huawei P10 lite.
Možda nekome pomogne, instalirao sam:
Files by Google
CCleaner
SD Maid
I rešio sam problem, oslobodio sam 1,97GB i sada je sve ok 👍
 
Probajte ovaj, sa web sajta: b5179e.dns.nextdns.io
radi odlično i jako brzo.
 
Sta se dobija tim DNS(ovima)? Nekada sam koristio 1.1.1.1. ne secam se da sam primetio razliku sa i bez dok nije krenuo da me zeza...
 
Treba mi text scaner, free ili normalna cena, latinica i cirilica. Ovo sto sam do sada koristio odjednom je sa free otislo na 10$.
 
Jel vam rade ovi dns-ovi? Meni od pre sat-dva evo baš ovde na forumu pusta svakakve reklame kojih ranije nije bilo...
 
Мени ради de.adhole.org
Почео сам га користити пре 2 недеље, кад сам скапирао да онај аdguard брља.
 
Mnogo ljudi se žali na adguard širom neta. Možda i vama loše radi ali ne znate. 😂
 
Ja sam prešao na nextdns, za sad radi ok, mada tu i tamo se provuče neka reklama, a da kod adguarda nije.
Ali adguard je brljavio baš često u zadnje vreme.
 
Da li postoji način da se onemogući iritirajuće obaveštenje "tap to copy the URL for this app"? Pri tom da ne isključim sva obaveštenja. Koristim poslednji Firefox, mada se to pojavljuje i na drugim browserima. Skapirao sam i da se pojavljuje vezano za PWA (Benchmark forum u ovom slučaju) ali da li se može nekako onemogućiti bez da se isključuju sve notifikacije?
 
Našao sam rešenje, možda nekom zatreba. U telefonu se uđe u podešavanja/aplikacije/upravljanje aplikacijama/firefox(u mom slučaju)/notifikacije/kategorije notifikacija i isključe se notifikacije za "full screen site control". Ovo je putanja na XEU romu ali verujem da je vrlo slično i na ostalim telefonima.
 
Cao svima ,
Moze li se muzika na telefonu slusati sa nekog cloud-a ali da je telefon u offline ?
I jos nesto, nece nikako da mi radi tapatalk apk, ima li neka caka ? U servisu su mi menjali displej i updatovali na najnoviji softwer, i od tada ne radi. (Note 9) Trazi internet konekciju, a konektovana sam :(
Hvala lepo , bye.
 
Нова верзија форума не подржава тапаток.
Може спотифај, може дизер... Али мораш имати претплату за исте, и сачувати на телефон песме које хоћеш.
 
Jel još nekome poludeo Youtube Vanced?
Od ove 16.x.x.x verzije kad otvorim aplikaciju ne učitava mi sadržaj, samo vrti onaj kružić u nedogled.
Na oba telefona mi je tako (p30pro, mate 10 pro)
 
Ја имам претпоследњу верзију и нормално ми ради. Али ми је јуче на компу баговао њихов сајт. По пар мин је учитавао сваки видео.
 
Vidim na XDA da ima i tamo slučajeva.
Mislio sam da je do mene ili do Huaweia ali izgleda da nije.
 
Malo sam istraživao orion aplikaciju i rekao bih da promociju vezuju za mac adresu uređaja. Jel može neko da potvrdi ovo i da li je moguće zaobići na neki elegantan način? Znam da se mac adresa može promeniti ali to ostaje samo do prvog restarta telefona.

Ako niste upoznati o čemu se radi, instalira se orion android aplikacija, uradi se registracije preko broja telefona i 7 dana mogu da se gledaju svi kanali iz njihove ponude. Nakon toga se mogu gledati samo neki osnovni kanali. Tako da je pitanje kako preskočiti to ograničenje i opet uzeti full paket za tih 7 dana
 
Neka preporuka za aplikaciju za odrzavanje auta a da nije Fuelio?
Koristim fuelio preko godinu dana, ima bugova, a i nikada mi nije bila narocito pregledna. Sada me jos muci to sto ne mogu da uradim restore backupa sa starog telefona na novi. Vidim da ima gomila slicnih aplikacija na play store-u, pa rekoh da pitam ako neko ima neko dobro iskustvo.
 
Nazad
Vrh Dno