Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

To je 4.3 JB, trebalo bi da moze? Jel si probao sa ljudima koji imaju tu opciju?
 
Trebalo bi da moze, ali ne znam kako. Pozovem zenu (isto JB) i imam samo viber call i regular call, a tek posle mi izadje video call sa jos 5-6 opcija ali sve sivo, ne mogu da odaberem.
 
Telenorova 111meni aplikacija zdere bateriju samo tako. Ne znam da li je zbog widget-a ili ne, ali previse budi telefon kako bi sinhronizovao podatke.
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1419604949991.png
    uploadfromtaptalk1419604949991.png
    164.1 KB · Pregleda: 329
kod mene nisam primetio da jede bateriju ali widget vise ne radi nego sto radi..
 
Ja widget uopste ne mogu da koristim na weireless-u. Stalno mi trazi pristupni kod. Morao sam da vratim predhodnu verziju...
 
Veliki poklon na Amazonu povodom Božića po gregorijanskom kalendaru samo danas važi. Šetajte levo-desno dok ne nadjete ekran sa slike, kliknite na gornju sliku i dobićete spisak od preko 30 programa i igara (Terraria, Worms 3, TuneIn Radio Pro, ElectroDroid Pro, Plex,...) za DŽ.

IWIo4MM.jpg


Ne zaboravite na dnevnu free app, Prince of Persia je danas džabe.
 
Jel zna neko app kao splashtop, da povezem tablet sa kompjuterom ali da ne menja rezoluciju pc-u?
 
treba mi aplikacija za kameru koja ima Samsung i LG "like" dual mode što znači da u isto vreme rade i prednja i zadnja kamera za slikanje i snimanje............................ ?!?!?!
 
^ Tako je. SoC mora to da podržava.
 
Gdje mogu naci compailer c++ za android? I da li je moguce gledati filmove na filmoviziju, milversite itd sa android telefona?
 
Trebalo bi da moze, ali ne znam kako. Pozovem zenu (isto JB) i imam samo viber call i regular call, a tek posle mi izadje video call sa jos 5-6 opcija ali sve sivo, ne mogu da odaberem.

iz mog iskustva, oba korisnika moraju da imaju istu, zadnju verziju. Kad kazes zadnja, koja je tacno, provjeri na oba uredjaja, pa javi?
 
Moraju oboje biti na verziji preko 5 da bi funkcionisalo.
 
Tako je napravljeno iz razloga da bi viber utvrdio kompatibilnost verzija. Naime ako ti imaš 5 a neko koga zoveš 4 onda kada bi postojao direktno video Call taj drugi ne bi bio svjestan da ga zoveš jer njegov nema opciju za video Call. Ili bi tebi izbacilo da ne možeš da pozoveš taj broj.. Ovako je elegantnije
 
jedno pitanje za dobre ljude sa foruma :)

naime uploadovao sam neke slike sa moba preko google photos apk(inace aplikacija u sastavu google+ apk) ,interesuje me da li te slike sada mogu nekako da vidim kada udjem preko moba u google drive apk. cenim da ne moze sto je po meni veoma glupo.

npr. te slike mi zauzmu 1gb drive prostora ,a ja sada kada udjem u drive apk ne mogu da ih vidim. ni folder gde su niti bilo sta drugo. samo mi pise da umesto 15gb na driveu imam 14.
 
Poslednja izmena:
Znam. Ali zasto to sve ne mogu da vidim preko drive apk ? Logike bez...
Evo udjem na drive i preko pc-a i ne mogu da nadjem slike ? Znaci po googlu da bih uploadovao sliku i posle je ponovo pogledao trrebaju mi 4 aplikacije..
 
Poslednja izmena:
Gde se nalazi folder backupovanih aplikacija za Titanium?
Backupovao sam ih (nandoid backup prebacio i na kompjuter) i restorovao ranije, ali sada ne znam gde stoji taj folder i gde da ga vratim da bih restorovao jednu aplikaciju?
 
Ako je backupovano Titaniumom, onda imas TitaniumBackup folder.
A ako hoces iz nandroid backupa titaniumom, onda to zavisi od recovery-ja. Moze biti folder TWRP, CWM, itd.. Mada to Titanium treba sam nadje, ako radis "Extract from Nandroid backup".
 
Znam. Ali zasto to sve ne mogu da vidim preko drive apk ? Logike bez...
Evo udjem na drive i preko pc-a i ne mogu da nadjem slike ? Znaci po googlu da bih uploadovao sliku i posle je ponovo pogledao trrebaju mi 4 aplikacije..

Ja sve slike koje uploadujem, putsim da ih smanji na 2mpix, kako bih imao neograničeno mesta za njih.
Onda mi je logično da se ne nalaze u gdrive delu koji je meni dostupan.

Ali slažem se, bilo bi odlično da sve može sa jednog mesta da se vidi. Pogledaj, možda ima neka extenzija za google drive za te slike koje sam uploaduje.
 
Kako da mi aplikacija/igrica bude komplet na mem kartici?
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1419730895939.png
    uploadfromtaptalk1419730895939.png
    88.6 KB · Pregleda: 351
Znam. Ali zasto to sve ne mogu da vidim preko drive apk ? Logike bez...
Evo udjem na drive i preko pc-a i ne mogu da nadjem slike ? Znaci po googlu da bih uploadovao sliku i posle je ponovo pogledao trrebaju mi 4 aplikacije..
Uđeš na Google ➕ na kompjuteru i u delu photos su ti fotke koje si back up-ovao.
 
Nazad
Vrh Dno