Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Eh, u CG, da ne sirimo sad pricu na statusne simbole, ili standard, BDP, placeve na moru - u Srbiji je dosta losiji standard nego u CG, a za nijansu manje "dokazivanja" telefonima, pa je otuda dosta vise jeftinijih WP.

yep, ne bih duzio pricu u ovoj temi, ali svakako, cudno mi je i da se neko radije odluci na jeftin WP nego na jeftin Android...
 
yep, ne bih duzio pricu u ovoj temi, ali svakako, cudno mi je i da se neko radije odluci na jeftin WP nego na jeftin Android...
Jeftin WP nekako i funkcioniše, jeftin Android nikako... Generalno koristim Android i više mi leži ali neki moj utisak je da Android traži malo jači hardver, mislim da se WP malo bolje ponaša na tim jeftinijim, hardverski slabijim uređajima...
 
Jos jedna stvar mi nije jasna na ovim novijim androidima, nisam do sada primetio, a na starim nije bilo tako. Kada azuriram neku fabricku aplikaciju ona zauzme mesto u telefonu kao da instaliram novu, a ne da azuriram. Bilo koja, znaci ispada kao da imam 2 aplikacije u telefonu, staru-fabricku + novu-azuriranu, toliko mesta zauzme. Npr. Chrome, koristim normalno, pa azuriram na 2 verzije noviji, a on zauzme 80 mb vise iako azuriranje nije toliko veliko. Ako neko razume sta hocu da kazem [emoji1]
 
Jel postoji neka aplikacija za Android 2.2-2.3, koja bi radila iste stvari kao stock aplikacija u Androidu 4.X u vezi sa kontrolom potrošnje mobilnog interneta? Znači ne samo da pokazuje ostvaren saobraćaj, već i da mogu da ograničim background data protok za svaku aplikaciju posebno?

Bump,)
 
Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJ

Da li je još neko probao aplikaciju za pristup forumima "Forum Fiend"? Nije loša...







Sent from my GT-I9100 using Forum Fiend v1.3.1.
 
Poslednja izmena:
Jos jedna stvar mi nije jasna na ovim novijim androidima, nisam do sada primetio, a na starim nije bilo tako. Kada azuriram neku fabricku aplikaciju ona zauzme mesto u telefonu kao da instaliram novu, a ne da azuriram. Bilo koja, znaci ispada kao da imam 2 aplikacije u telefonu, staru-fabricku + novu-azuriranu, toliko mesta zauzme. Npr. Chrome, koristim normalno, pa azuriram na 2 verzije noviji, a on zauzme 80 mb vise iako azuriranje nije toliko veliko. Ako neko razume sta hocu da kazem [emoji1]

Oduvek je tako. I to je normalno, jer sistemska particija ne bi smela da se menja u svakodnevnom radu.
 
Hvala. Ja nisam obracao paznju na memoriju. Znaci ne azurirati nista sto se ne koristi...
 
Znači obrisati sve što se ne koristi :D
 
Koju verziju Greenify imate?
Na marketu ih ima dve.
I sta preporucujete od podesavanja (koje aplikacije mogu biti ugasene, koje stalno upaljene...)

Ova zadanja i modifikovana verzija ShowBox aplikacije dobro radi i izgleda :)

Kod:
RELEASE NOTES:
• Removed in-app advertisement visibility throughout the application.
• Revoked/Removed various permissions and and other things.
• Ad-Free Version

MODIFICATION:
• Updates Tabs now 4 rows portrait 5 rows landscape & smaller then original 3 rows
portrait 4 rows landscape. 
• Stretched main layout to fill whole area screen where ad box was and it cut off originally.



Nadam se da nije problem podeliti sa mog db-a :) - https://db.tt/YZHMvhdM
Ovaj link ne radi. Jel bi mogao opet da postavis?
Jel moze nekako da nalazi i pusta titlove? Kao popcorn time...
 
Koje dve.. ?
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1423320906566.png
    uploadfromtaptalk1423320906566.png
    360.7 KB · Pregleda: 364
Hvala za showbox :)

Koliko vidim Greenify ne postoji narodna verzija za punu funkcionalnost...

Trebaju mi i dve aplikacije (za koje znam da su se pominjale ovde ali ne mogu da se setim ni da nadjem):
1. Aplikacija za slusanje muzike online sa sto vecim izborom pesama.
2. Aplikacija za skidanje mp3 iz youtube klipa.
 
Za ovo drugo, po meni ne treba aplikacija. Odes u browseru na "youtube to mp3" i nalepis link iz yuotube aplikacije. Za 30 sekundi pesma u telefonu brze i bolje nego iz bilo koje aplikacije.
 
za ovo prvo..nabavi Grooveshark DMS.apk...e sad ,ne znam koja tebe mjuza zanima....nijesi najavio :)
 
Нови Tapatalk (4.11.1), мало су се опрали од оних глупости са задњим апдејтом. Можда и почнем да га користим ажурираног.Screenshot_2015-02-08-10-21-54.png
 
Poslednja izmena:
I kod mene. Usa play store.

Edit: mislio sam da je tt tema.
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1423402587519.png
    uploadfromtaptalk1423402587519.png
    173 KB · Pregleda: 342
Za sad najbolji.

uploadfromtaptalk1423403302281.png
 
Postoji taptalk tema sa razlogom ;)
 
Koju bi ste aplikaciju (kvalitetnu) preporucili da bude zamena za diktafon. I da li u opste ima nekih velikih razlika od stock verzije za S2.
 
Jel probao neko onu Facebook Lite aplikaciju, posto ova originalna svaki put kad pogledam sve vise i vise memorije zauzima, a plus mora i messanger da se korsiti(znam za onaj hack da se koristi i bez njega,al nije to to)....?
 
Jel probao neko onu Facebook Lite aplikaciju, posto ova originalna svaki put kad pogledam sve vise i vise memorije zauzima, a plus mora i messanger da se korsiti(znam za onaj hack da se koristi i bez njega,al nije to to)....?
Koristio verziju 1.0 od kada je izašla, sasvim ok radi.
Juče instalirao ovu poslednju i nije baš stabilna, ima bagova.
Ima par verzija izmedju ali koliko vidim nema razlika u dodatim/oduzetim opcijama između prve i poslednje, pa se za sada vraćam na 1.0.

@Rusi
Nisam ih koristio ali pročitaj ovo pa isprobaj.
http://lifehacker.com/5879500/the-best-voice-recording-app-for-android
 
Poslednja izmena:
Evo sad bas instalirao FB Lite 1.4,onu najnoviju verziju,i radi ok koliko mogu da primetim na brzinu,ne znam na kakve bagove si mislio,al ih za sad nisam primetio.. :)
 
Kod mene je za tih par sati korišćenja kada se pokrene iz recents app iz tsk managera znala da radi ponovno učitavanje. Verzija 1.0 nikada to nije uradila.
Nekoliko puta je krahirala takodje.
Na mali font kada se prebaci u opcijama je bagovala u potpunosti, smetnje u interfejsu je dobijala (ovo nisam probao na prvoj verziji, moguće je da je i tamo tako).
 
Ja sam koristio verziju 1. Radila je ok, osim činjenice da je preružna :D
 
Nazad
Vrh Dno