Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

To je car Androida, da nikad ne mozes "mirno zaspati", i da te ne izda kad uticnica nije blizu. :D Ja jos uvijek ne mogu da se dogovorim sa sobom, da li imam battery drain, ili baterija riknjava. :d

Ne volim kad nesto ne radi. Jos malo, pa ce biti normalno kad ti nestane baterija preko noci, pa ce biti ono sto ne drzis na punjacu. Malo malo, pa nesto poblentavi i nikad ne znas kako ces zavrsiti dan, iako ti je svaki dan gotovo skoro isti sto se tice potrosnje i uvek razlicito se zavrsi, jer hvala Bogu, to je normalno da nemas ni stabilan sistem( sistem sam stavio zato sto i google servisi spadaju pod to, a oni su zlo najvece. Dok nisu postojali bilo je super) ni aplikacije.

Imam rešenje svih vaših problema sa curenjem baterije.

http://www.xwave-shop.info/product/black-box-88-power-bank/
Ova stvar rešava sve leakove moguće i nemoguće :) Mislim stvarno, android se puni noću i KRAJ! Advanced useri koriste bank i KRAJ! Vratimo se na temu kako da natrpamo što više aplikacija i cedimo baterije. Meni to apsolutno odgovara i ne bunim se. Hteli smo igračke, zar ne? ;)
 
Zasto mi facebook uvek otvara linkove u drugom browseru kada vidim da nova verzija treba u facebooku da otvara? Nije pi stikliran external browser u podesavanjima...
 
zar ima to da se štiklira? meni za masu linkova ne odgovara u njemu. npr, youtube pušta lošiji stream kroz face...
 
ima ovde. meni je bolje external
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1422959010134.png
    uploadfromtaptalk1422959010134.png
    232 KB · Pregleda: 318
Ima u settings. Ali ja hocu da probam da kroz njega otvorim, a ne mogu. A vidim da drugi mogu...
 
mozda ce clear defaults za fb i chrome u aplikacijama to srediti
50c013bb2e35f941a29c68462d367883.jpg
 
Poslednja izmena:
Vratio sam Tapatalk 4.9.5. Malo malo pa fc... Unfortunately tt has stopped. Da li je to uvek tako radilo? Ja se nesto ne secam. Pogotovo se skrsi kad otvaram nesto gde ima slika.
 
Predlog za dobru e-mail apk, kojoj mogu da se dodaju vise naloga, i uslov je da ne brise sama mailove, hocu da budu vidljivi sve dok ih ja ne obrisem. Samsung stock nakon odredjenog vremena brise sama, iako mi trebaju neke informacije iz nekih ranijih.
 
^ Gmail, CloudMagic
 
gmail, outlook, boxer, K-9, SolMail , myMail, CloudMagic, Mailbox
a možda ti ni ta samsung ne briše, već moraš da podesiš vremensku "daljinu" do koje će svlačiti mailove na telefon.
 
Nema takve opcije, pregledao vise puta. Na G-mail, Yahoo, Hotmail mi prikazuje mailove stare po par godina, koji se naravno nalaze na serveru, ali za domace provajdere tipa sbb, stock apk brise nakon odredjenog vremena.
 
Kako pristupaš mail serveru? Imap ili pop3.

Kako ugasiti "Translate from..." u Twitteru?
 
Kod mene to ne radi. Ugasim, klik na save settings i opet se uključi.
 
Ako moze neka preporuka za neku "kamera" aplikaciju za slikanje,eventualno ako ima i neka koja ima zajedno i slikanje i snimanje,posto mi se fabricka aplikacija uopste ne svidja... :)
 
Jel se desava jos nekom ko koristi Pushbullet, da mu stizu i odlaze duple poruke, i da nekad nece da ode poruka?
 
Jok, sve radi.
 
pop3, u cemu je razlika?

Pop3 protokol briše mail sa servera posle preuzimanja ili posle nekoliko dana (zavisi kako ga podesis). Umesto pop3, probaj IMAP.
Novi Gmail app podrzava I pop3 I IMAP tako da mi druga Email App nije potrebna.
 
Cek, na kompu koristim mozilla thunderbird, pop3 na vise mail adresa, sbb, beotel, orion i mail-ovi stoje sve dok ih ja ne obrisem?!? Jel na androidu drugacije nesto sa pop3?
 
Uvek je preporuka koristiti IMAP na mobilnim uredjajima, ne vidim nijedan razlog da drzis pop3.
 
Jedini razlog je sto nisam nikad koristio imap, pa se nisam ni informisao o prednostima :). Ali cu svakako preci na imap. Hvala za info.
 
Jel se desava jos nekom ko koristi Pushbullet, da mu stizu i odlaze duple poruke, i da nekad nece da ode poruka?

Meni stigla duza poruka tj dve poruke u jednoj i pushbullet je pokazao kao jednu ali prvo je stavio drugi deo poruke pa onda prvi...
 
Eto kod mene je slucaj sa tim duplim porukama. A nekad i kad meni salju potrebno je da posalju cak 3 poruke da bi mi stigla jedna. E sad moguce da je problem i do mreze tj. operatera.
 
Nazad
Vrh Dno