Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Jos uvek ne.

TT by Galaxy S
 
O cemu vi pricate, instalira se najnormalnije beta 5, i na ICS i na GB.
 
+1

i kod mene najnormalnije radi beta5, beta4 nece da radi...


Poslato Sa Uberkerskesme Galaksi Dvojke
 
zasto bi neko citao prethodnih par strana da vidi kako nekom nece da se instalira, ako njemu ali i velikoj vecini se to instalira najnormalnije... Kome nece da se instalira, nek menja rom, telefon, sta vec :d
 
Aplikacija je u beta fazi, to nije pitanje roma i telefona na kojima sve ostalo radi vec problem napisane aplikacije i njenog koda. Ne radi ne malom broju korisnika vec su puni forumi toga da se mnogi zale na TT v5, normalna je stvar da se raspituju oko toga kako je instalirati i izbeci problem parsing package..

TT by Galaxy S
 
zasto bi neko citao prethodnih par strana da vidi kako nekom nece da se instalira, ako njemu ali i velikoj vecini se to instalira najnormalnije... Kome nece da se instalira, nek menja rom, telefon, sta vec :d

E neka si mi rekao...

Možda zato što je ovo diskusioni forum, pa raspravljamo i o problemima, pomažemo jedni drugima i sl... Mene nije mrzelo da zarad drugih pišem čaršafe od tutorijala, a nekome je problem da se vrati dve strane unazad i pročita par postova...
 
Mozda si lose skinuo, probaj ponovo, jednom mi se to javilo kada sam lose skinuo sa gmail-a aplikaciju, pa sam morao ponovo...

Poslato Sa Uberkerskesme Galaksi Dvojke
 
Ni ti nisi pročitao :D... Znam, probao sam 5 puta, sa 3 različita linka.
 
Ni ti nisi pročitao :D... Znam, probao sam 5 puta, sa 3 različita linka.

Onda izgleda nije za ldpi i mdpi :)
Jedino mi to pada na pamet :) mada ne verujem da je to problem, ali ajde kao da kazem, mozda jeste :)


Edit: Jel neko koristi sbb kao incoming mail server, a vip kao outgoing server u nativnoj email aplikaciji? Treba mi vipov outgoing server sta treba da napisem koji port i koji smtp... Zvao VIP nemaju blage veze, zalim sto sam im dao 10 dinara...!


Poslato Sa Uberkerskesme Galaksi Dvojke
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
A sta je ldpi i mdpi?
 
ima li neki torrent tracker koji se bavi SAMO iOS i android aplikacijama...
 
Meni radi normalno, bez ikakvog fixa...

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2 Beta-5
 
Da li svi weather widgeti koriste iste servise? Napolju pada kisa, nigde sunca a widget pokazuje da je sunčano i ako je ručno updateovan. :D
 
Koji ti je to widget? Meni se to nikada nije desilo, sa brdo različitih widgeta.
 
I meni se to desilo danas. Koristim fancy widgets, a prognozu vuče sa accuweather. Nisam probao da prebacim da vuče sa googla, možda bi bilo bolje.
 
Nema sanse da trenutna prognoza bude 100% tacna, sve zavisi od stanja na mernom mestu sa koga se vuku podatci.

Sent using Tt.
 
Koji ti je to widget? Meni se to nikada nije desilo, sa brdo različitih widgeta.

Accu Weather, minimalistic text, BeWeather itd :D
Tri widgeta mi trenutno pokazuju tri različite prognoze. Lol
 
Poslednja izmena:
Ako ti je toliko vazno trenutno vreme pogledaj kroz prozor. LOL
Valjda se vremenska prognoza koristi nek znash vreme nekoliko dana unapred...

Sent from my GT-P7500 using Tapatalk 2 Beta-5
 
FancyWidgets brljavi i kod mene,dok druga app za vreme,koju koristim zbog lockscreena,9s Weather radi lepo a isto podatke vuce sa accuweather-a...I pre mi se desavalo da FW brljavi..
 
Ja ne znam, ali... Palmary Weather pro koristim vec 2 meseca i najbolja je, a i tacna, stepen 1 +/-
 
fancy widget mi vuče update sa accuweather, na kompu imam WeatherCenter koji vuče sa istog mjesta i primijetio sam da accuweather ima dosta tačnu prognozu samo malo ubrzanu. Prikazuje mi uvijek kao trenutnu prognozu nešto što će biti tek za sat ili dva kasnije. :) Meni to savršeno.
 
Poslednja izmena:
Palmary dzabni - podaci stari i do 3 sata

Palmary pro - podaci stari do 1h

Moze biti i da je kod drugih tako...
 
Nazad
Vrh Dno