Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Odigrao jos jednu sad malo da mozda oborim, kad ono :eek:

4df31460-0744-8621.jpg
 
Da se hvalim jos malo. :)

uploadfromtaptalk1333463058687.jpg
Sent from my Nexus S using Tapatalk 2 Beta-5
 
Kazi mi jel znas posle koliko opet ona krila mogu da se koriste? Jel ide na odredjeni broj poena ili na odredjeni broj novcica ili pak na odredjeni broj predjenih metara? Vidim da posle nekog vremena dobijem opet da mogu da ih koristim, ali ne znam u kom slucaju :)
 
ne znam tačno, dobijem ih i ja veoma brzo. ona mnogo pomognu, a i magnet. :)
 
Ne mogu vise, iznetlrvirao sam se... Ne radi touch na ICS kao na GB...
 
Da, kupuju se. Inače izašao je instagram za android (ako niste videli).
 
gde se vidi? u mom marketu ne
 
Baš sam došao da napišem za instagram, kad ono već me neko preduhitrio :) ja vidim i sa kompa i sa telefona.
 
Nego moze li pomoc iskusnijih juzera? Kako da iz Instagram-a, kada mi se svidi neka fotka, da je sacuvam u fon? :confused:
 
Da sacuvana je, ali moja fotka :D. Pitam za fotke od osoba koje follow-ujem ako me razumes? Imam mogucnost da ih komentarisem i udarim "like iliti +1".
 
Ovaj instagram instalirah da vidim cisto sta je i cemu sluzi..Meni realno nije potreban jer nisam korisnik socijalnih mreza...Ono sto hocu da pitam je,da li je i vama napravio jedan fajl od 700-800mb na kartici,jer meni jeste i tek posle manuelnog birsanja i restarta je nestao?Zbunio sam se kad sam video da imam 800mb manje prostora nego normalno...
 
Ovaj instagram instalirah da vidim cisto sta je i cemu sluzi..Meni realno nije potreban jer nisam korisnik socijalnih mreza...Ono sto hocu da pitam je,da li je i vama napravio jedan fajl od 700-800mb na kartici,jer meni jeste i tek posle manuelnog birsanja i restarta je nestao?Zbunio sam se kad sam video da imam 800mb manje prostora nego normalno...

Misliš društvenih? :D
 
Kod mene na marketu se normalno vidi, skinuo sam je i odmah deinstalirao jer mi ne treba.
 
Kako bre da updateujem WidgetLocker?

Pokrenem check za update, nadje update, skine ga i kad pokrenem apk, na kraju instalacije prijavljuje da nije instalirano?!?!?!?!?!?!?
 
kako mislis pokrenes apk? jesi kupio WidgetLocker?

ako je narodna verzija, unisnatliraj prvo ovu verziju koju imas pa onda instaliraj taj apk fajl
 
Kako iz tapatalka da vidim prikacene slike u full veličini? Neke vidim kako treba a neke vidim male male male... Čak i kad uradim "save" on mi skine tumbnail (ako se tako piše) :)
 
Jel izašla verzija TT koja hoče da se instalira bez one greške zbog koje neće da se instalira?
 
Nazad
Vrh Dno