Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Clasic je valjda stari holo dizajn,a ovaj drugi je material.
Svakako ti treba unlocker i za jednu i za drugu.
Znam da mi treba unlocker i pošto želim da ga kupim (iako nije neka kinta) rek'o bolje da pitam nego da se zeznem [emoji6]
Hvala na odgovoru [emoji4]
 
To je avatar od pre 100 godina :)
Koristio sam oneplus one i bio sam prilično zadovoljan u to vreme.

Sent from my Redmi Note 3
 
Šta predstavlja ova ikonica u Lightning browser-u, pošto mi se ništa ne dešava kada je kliknem?
7706540f7c4b7ed9d3c390bbce2ae703.jpg


Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk
 
Au kakav update za google tastaturu, sada gboard.
  • G button (enabled in settings) offers quick access to search from the keyboard
  • Pop-out toolbar (when G button not enabled) provides access to themes, settings, one-handed mode, and search
  • Optional dedicated number row
  • Up to three active languages with preference for one (previously had to switch)
  • Gesture typing is now called Glide typing.
  • Search for emoji
  • Rearranged emoji panel with group selection at bottom
  • Emoji have bright halo effect around them

Izvinjavam se zaboravio sam da postoji tema za tastature...:d
 
Poslednja izmena:
SwiftKey, ovaj Microsoft može da gasi radnju ! :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Stvar ukusa, meni ova gboard nikako ne lezi, probao sam već par puta i prosto mi ne odgovara, swiftkey mi je jednostavno bolji, kucanje, teme,veličina...

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk
 
Gboard odličan, baš kad sam hteo da ga obrišem popravili su sve što treba. :d Napokon su dodali multi-language support i sve...
 
Zvuk u Vajberu za pristiglu poruku mi se jako slabo čuje. Za obične sms poruke se čuje odlučno.
Zna li neko šta to može da bude?
U podešavanjima za Vajber nisam našao ništa korisno.
Hvala.
 
Pa promeni melodiju za Viber poruke u neku zvucniju.
 
App za dual sim telefone, da ima dva imenika i pita sa koje sim da zove? Još ako ima opcija i da se poveže sim 1 sa imenikom 1, a sim 2 sa imenikom 2 (kada zovem nekog iz imenika 1 uvek zove sim1)?
 
Ne koristim trenutno miui pa nisam siguran ali da nema mozda u dual apps opciji nesto od toga?
 
Dual apps je za dve SIM kartice/dva account-a u okviru jednog sistema, nema to za imenik što Ivan I. trazi.
Ako nije gadljiv na MIUI, i ako ne pronadje tu feature aplikaciju, onda mu je second space rešenje.
 
Poslednja izmena:
App za dual sim telefone, da ima dva imenika i pita sa koje sim da zove? Još ako ima opcija i da se poveže sim 1 sa imenikom 1, a sim 2 sa imenikom 2 (kada zovem nekog iz imenika 1 uvek zove sim1)?
Ovo drugo tj da pita pre poziva(ako želiš tako naravno) ima svaki Cyanogenmod dialer...

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Pitanje je verovatno glupo odnosno ne verujem da postoji takva aplikacija ali da probam. Naime trebala bi mi varijanta da radi youtube, da radi ekran ali da bude zaključan. Detetu pustim dečje pesme preko Youtube ali ona hoće da drži telefon u rukama (ima 17 meseci) i onda pritiska sve živo po ekranu i prekine pesmicu. Varijanta da radi Youtube sa ugašenim ekranom mi ne znači jer je njoj upaljen ekran ekstra zanimljiv.

Znam da nije pametno dati detetu telefon u ruke, ali računam u kući smo, ona sedi na krevetu, dole je tepih, telefon je zaštićen, pa verujem da će sve biti ok. :D
 
Do sada sam koristio samo HERE na Windows phone.
Sad na Androidu prvi put čujem neki ton, dva kratka uzastopna zvučna signala. Tri su za prekoračenje brzine, ali mi ta dva nisu jasna. Da nije za kameru slučajno?
 
Pitanje je verovatno glupo odnosno ne verujem da postoji takva aplikacija ali da probam. Naime trebala bi mi varijanta da radi youtube, da radi ekran ali da bude zaključan. Detetu pustim dečje pesme preko Youtube ali ona hoće da drži telefon u rukama (ima 17 meseci) i onda pritiska sve živo po ekranu i prekine pesmicu. Varijanta da radi Youtube sa ugašenim ekranom mi ne znači jer je njoj upaljen ekran ekstra zanimljiv.

Znam da nije pametno dati detetu telefon u ruke, ali računam u kući smo, ona sedi na krevetu, dole je tepih, telefon je zaštićen, pa verujem da će sve biti ok. :D
Ovako nesto https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kidscrape.king


Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
 
Znam da nije pametno dati detetu telefon u ruke, ali računam u kući smo, ona sedi na krevetu, dole je tepih, telefon je zaštićen, pa verujem da će sve biti ok. :D

Odgledaj ti par tutoriala kako se menjaju displeji na tvom telefonu, just in case :d
 
@MaxPower85

Puno hvala, to je to! :)

@The Lyricist

Ako se desi, ćerkica će morati sama da popravi štetu koju je napravila. :D
 
Kada instaliraš pokazaće ti. Double tap na sličicu.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
 
Jel moguće preko AdAway da se zabrani ulazak na neke sajtove (npr. da stavim youtube.com) pošto on samo piše u hosts file-u zabrane? I ako zabranim tim načinom, jel zabranjujem i kada pustim hotspot a neko pokuša ući na YT?

Ako ne radi AdAway posao, koji je najbolji program za to? Hvala. :)
 
Možeš naravno, samo ga dodaš u black list.
Nisam siguran da li će raditi na hotspotu..

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Trebalo bi da radi jer sav saobraćaj ide preko njegovog telefona koji je tada gateway i koji rutira saobraćaj.
 
Nazad
Vrh Dno