Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Google Drive. Nema opcija za skidanje celog foldera, moram jednu po jednu stvar. Ima li neka fora za skidanje celog foldera?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Zamolio bih za malu pomoć. Kupio sam Praos Icon Pack i sada bih da odradim postupak za dobijanje dva Icon Pack-a besplatno. Zanima me gde mogu da vidim "Praos order number"?

Unapred hvala na odgovoru! :)
 
Na mejlu si dobio račun od gp u kom piše order number.

Sent from my Redmi Note 3
 
Da li neko koristi google now aplikaciju za pozive, ranije mi je radila opcija call i ime iz imenika dok više neće da zove, samo stoji prozor imena i ispod ti da klikneš na call, u kolima preko bta takodje ranije je zvao dok sad kad kažem call i ime, kaže cant help you with that. Neka dodatna podešavanja, nešto dal postoji?

Sent from my E5823

Primetio sam da u ovoj poslednjoj verziji za offline komande pise US ONLY, mozda se radi o tome.
 
^^ ne, samo treba staviti jedino en bez srp i radi ok; dodate su još neke offline kom
 
Да ли се неком десило да Вибер измеша контакте. На таблету је скроз измешао контакте ислике са ћескањем. Једна слика други контакт и ћаскање.

Послато са 8070 уз помоћ Тапатока
 
Jedino ako si vraćao backup, onda izmesa

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Ume Viber da izmesa i ceo imenik i napravi potpuni haos, ja sam mu zato ogranicio dozvole za kontakte.
 
На таблету нисам, али сам на телефону чачкао око тога. Био ми је и блокиран Вибер на таблету па сам морао телефоном да скерирам QR код. Уз то сам мењао ром па покушвао да вратим поруке титанијумом, неуспешно.
То сам и ја помислио да сам ја нешто зезнуо.
Како исправити а да не морам да реинсалирам Вибер, ако ручно исправљам да ли ћу зезнути и контакте на гугл налогу, после и у телефону?

Послато са 8070 уз помоћ Тапатока
 
Pa bekapuj gugl kontakte u jedan csv za svaki slucaj, ja sam to uradio pre nego sto sam se poslednji put odlucio da ponovo probam Viber. Ima u Viberu da se odstiklira sinhronizacija kontakata sa telefonom, iako sam i to uradio, i dalje nemam poverenja u Viber, pa sam za svaki slucaj sistemski onemogucio izmenu kontakata iz Vibera.
 
Malo sam se igrao sa dodavanjem missing place na Google maps, I hocu da izbrišem sad, ali nigde ne vidim opciju brisanje, samo edit. Jel to uopšte moguće?
 
Pa u okviru edita imaš da štikliraš da mesto više ne postoji. Neće se automatski odmah izbrisati, ali za nekih dan dva hoće.
Tako je barem meni bilo.
 
Google Drive. Nema opcija za skidanje celog foldera, moram jednu po jednu stvar. Ima li neka fora za skidanje celog foldera?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Koristi Google takeout. Meni je npr trebalo sad za iPhone, ali inače ovo je za sve. Moćna alatka [emoji108]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nisam za ovo ni znao iskreno. To je pristup preko chrome? On skine .zip fajl?
Nema fora iz app drive? To bih više voleo.
 
U web verziji GDrive imas pored svih opcija i one 3 tackice, gde je i jedna od opcija download, ali ne znam da li je ima i u aplikaciji, ne koristim je.
 
Poslednja izmena:
Можеш преко фајл експлорера да додаш драјв и скидаш фолдере.
Ја користим ми експлорер за то. Мало је необично у почетку, али кад се навикнеш, после ћеш све тако скидати.

Послато са Нексус 5х уз помоћ Тапатока
 
Upravo to, odavno sam povezao SolidExplorer na Gdrive i Dropbox i nema potrebe ni da ih instaliram. Dve muve.
 
To sam totalno zaboravio, povezao sam sa Solid Explorer (vredi svaki dinar, jedna od najboljih kupovina na gplay). Hvala ljudi.
 
Da pitam i na ovoj temi,
kakvu sad ovo permisiju traži TerrariumTv!? Da čita naloge. Instalirati apdejt ili ne? I ima li neki način da se blokira ta permisija?
 
Meni to nije trazio, trazio je pristup kontaktima, lokaciji i memoriji telefona, prva dva mu nisam dozvolio.
 
Kako da zabranim na pre 6.0 Androidu?
2ed1e06709bf18725450dc9833f70267.jpg
3354e17e7752ac9be5320af87bcbb6d2.jpg
 
Poslednja izmena:
Jedno pitanje za one koji koriste? Instalirao bih Solid Explorer, ali vidim da postoje dve verzije, Classic i File Manager?! Koju da instaliram tj koja je bolja?
 
Clasic je valjda stari holo dizajn,a ovaj drugi je material.
 
Clasic je valjda stari holo dizajn,a ovaj drugi je material.
Svakako ti treba unlocker i za jednu i za drugu.
 
Jedan offf

@ChobbyNS
Vidim da koristis oneplus. Koji je u pitanju i kako te sluzi? Nekako me "privlaci" :)

Moze na pp

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno