Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Какве ти књиге конкретно требају? Ако је нека студентска литература, ја сам доста скрипти налазио на docsity. Ако је белетристика, најбоље је да тражиш књиге на нету, па да за читање користиш Мoon+ или Mantano. Чини ми се да је Prestigio Book Reader имао неке класике на српском.

A zašto ne koristite Google boks? Sve je online, prati napredak... Knjige mogu da se uploaduju preko računara ili telefona. Ta aplikacija mi najviše fali na Windows tabletu...

Ko mi nađe knjige na srpskom "Afrikanac" od Dušana Miklje i "Orhanovo nasleđe" ima piće po želji.
 
Kakav je ovaj es file explorer? Do sada sam koristio root explorer, ali narodnu verziju. Pa sad razmišljam da li njega da kupim ili da probam neki drugi.
 
Stvar ukusa, ima bar 5 odličnih file managera. Ko da ne možeš da probaš nego moraš da pitaš :D
 
+1 i ja ga koristim
 
Preporuka za es file Explorer i x-plore.
 
ES nije los ko hoce free, ali se meni njegov UI ne svidja.
 
Root explorer bi mogao imati moderniji UI. Ali ja jedino njemu verujem kada mi treba nesto da editujem sa rutom.
 
Kako u solid explorer-u da izvršim pretragu LAN-a tj računara, uređaja u lokalnoj mreži? Jako mi je bitno jer imam externi hdd prikacen na media player.
 
I mene to zanima, svidja mi se i kupio bih ga.
 
Treba mi neki widget koji pokazuje potrosnju interneta( mobil data i wifi), moze i u sklopu sa. Remwmskom prognozom, satom.....sta preporucujete
 
Da li ima neka widget aplikacija koja ima accuweather kao provajder informacija o vremenskim prilikama? Treba mi bas accuweather jer mi pruza najtacnije informacije, a widgeti koje ima njihova aplikacija mi se vise ne svidjaju, hocu malo da ocistim pocetni ekran pa bih neke jednostavnije izglede widgeta.
 
Beautiful widgets, chronus



Treba mi neki widget koji pokazuje potrosnju interneta( mobil data i wifi), moze i u sklopu sa. Remwmskom prognozom, satom.....sta preporucujete

Probaj dash clock uz neku ekstenziju
 
Poslednja izmena:
Probao sam i Cabinet i jos neke, ali nijedan nije funkcionalan i pregledan kao ES
 
Vise puta postavljano pitanje;)
Koji dialer koristite i neki dobar apk za SMS
Hvala;)
 
Ex dialer i Textra.
 
Da zaboravio sam za textru super je,hvala,nego ima li neki dobar free dialer jer ovaj ex nije free;)
 
Ima free verzija, koja zadovoljava dosta potreba korisnika.
 
Cabinet i od mene preporuka, uskoro će a možda već jeste, postati oficijalni file manager CM romova
 
Vise puta postavljano pitanje;)
Koji dialer koristite i neki dobar apk za SMS
Hvala;)
Truedialer
ali ga ukakili sa update, prethodna verzija je bila bolja jer si na swipe left imao brz pristup pretrazi sa slovima,meni je to više odgovaralo
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno