Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Jesi ti to meni hteo da odgovoriš na pitanje? [emoji1]
Па да, мислио сам да питаш за мтс апликацију. Јер исто има да се провери стање на нету.
А за ове апликације, за букмарк мораш да имаш нет а преко апликације не мораш када једном сачуваш можеш да угасиш нет.
 
Aha, to nisam znao. Znači ako članak i nestane sa neta ja ću ga imati trajno.
 
Da li mogu notifikacije za whats up da se skroz iskljuce, da vidim poruke samo kada pokrenem wa? Iskljucio sam ih i iskakajuci prozor, ali se i dalje pojavi poruka i ko salje u gornjem delu ekrana.
 
Ok, hvala!

Edit: Mozda mnogo trazim, da li je izvodljivo da kad stigne poruka, da se samo u notification panelu vidi simbol wa, a da ne izlazi poruka i ko salje?
 
Poslednja izmena:
Zavisi od telefona i roma u njemu. Ako mozes da ugasis not ticker onda je to to sto trazis
 
S6 je u pitanju i stock rom jos uvek. I gde bi trebalo da bude ta opcija not ticker?


10a07fd439f30e18acd6bfac5a0958ac.jpg
 
Poslednja izmena:
Pa verovatno ne postoji ta opcija za ugasiti na TW. :)
Ali sacekaj da ti neki iskusniji tw user odgovori
 
koja aplikacija za čitanje knjiga? registrovao sam se na scribd ali slabo šta ima od onog što me zanima.
 
Moon+ reader, aldico. Knjige sam nabavljaš.
 
treba mi kao scribd iz njihove kolekcije.
Какве ти књиге конкретно требају? Ако је нека студентска литература, ја сам доста скрипти налазио на docsity. Ако је белетристика, најбоље је да тражиш књиге на нету, па да за читање користиш Мoon+ или Mantano. Чини ми се да је Prestigio Book Reader имао неке класике на српском.
 
A zašto ne koristite Google boks? Sve je online, prati napredak... Knjige mogu da se uploaduju preko računara ili telefona. Ta aplikacija mi najviše fali na Windows tabletu...
 
Jel radi nekom bus plus app(zvanicna)? Meni ceo dan za svaku stanicu izbacuje da nema podataka...
 
Jel radi nekom bus plus app(zvanicna)? Meni ceo dan za svaku stanicu izbacuje da nema podataka...
I kod mene je tako. Do njih je. Hoće ne tako retko da im baguje: ili prikazuje tako, ili samo vrti onaj točkić u nedogled ili samo crash-uje aplikacija.

P. S. A i interfejs im je očajan. Ma koliko veliki ekran imao i ma koliko uveličavao brojevi prevoza se ne menjaju ni milimetar. Veličina ikonice da, ali sama brojka ne. Ladno da oćoraviš! A tu ide i nedostatak traženja prevoza za rutu, kao i moguća opcija vremena polaznik stanica.
 
Poslednja izmena:
Aha, to nisam znao. Znači ako članak i nestane sa neta ja ću ga imati trajno.
Da ako ti je keširan na telefonu, ali čim klikneš da si ga pročitao on se briše.
Samo ako platiš, dobijaš mogućnost da iako sajt nestane, tebi ostane sačuvan tekst.
I ljudi ti nisu rekli najbolju stvar kod pocket i sličnih app, a to je da sklanja sav nepotreban sadržaj sa stranice, kako bi čitanje bilo što ugodnije.
 
Ja imam pocket premium 6 meseci, ali ga ne koristim jer ne vidim svrhu?

Zašto bi neko koristio pocket pored Feedly aplikacije koja radi savršeno na telefonu i na računaru?

Pritom dodatno troši bateriju i plaća 5$ mesečno za pocket?

Može li se podesiti da vuče sve podatke sa Feedly izvora i da pocket služi za čitanje umesto Feedly mobilne app?
 
Poslednja izmena:
@bravosx1616
има то што теби треба већ уграђено у лолипоп.

Подешавања-звук-обавештења-апликације (подеси обавештења за апликације)-кликнеш на wa и одабери последњу опцију, приказаће се само обавештење без пошиљаоца и садржаја.
 

Prilozi

  • Screenshot_2015-07-09-19-28-27.png
    Screenshot_2015-07-09-19-28-27.png
    164 KB · Pregleda: 308
  • Screenshot_2015-07-09-19-28-07.png
    Screenshot_2015-07-09-19-28-07.png
    125.9 KB · Pregleda: 303
Nema to na svakom telefonu i romu
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1436465685902.png
    uploadfromtaptalk1436465685902.png
    150.6 KB · Pregleda: 291
Чудно, не знам из ког разлога би неко избацио тако корисну опцију.
 
Da ako ti je keširan na telefonu, ali čim klikneš da si ga pročitao on se briše.
Samo ako platiš, dobijaš mogućnost da iako sajt nestane, tebi ostane sačuvan tekst.
I ljudi ti nisu rekli najbolju stvar kod pocket i sličnih app, a to je da sklanja sav nepotreban sadržaj sa stranice, kako bi čitanje bilo što ugodnije.
To sam primetio kad sam sačuvao 2-3 članka. Šteta što ne ostaju članci u free varijanti, bilo bi baš super kad nađeš nešto zanimljivnd da sačuvaš da ne gomilam bookmarke.


Wunderlist dobio jos lepsi i bolji widget, obožavam ovu aplikaciju

Ja imam ona 3 ista, nemam nijedan novi.
 
Poslednja izmena:
Ova mts app ne podržava dual sim?
 
Poslednja izmena:
Mislim da mozes da se izlogujes i aktiviras za drugi broj. Jeste dosadno krajnje, ali bi moglo da radi.
 
Jel ima jos neko problem sa deljenjem na fb sa yt? Vec par dana mi izbacuje servis trenutno nedostupan. Bilo dva update fb, ali problem i dalje ostao.
 
@bravosx1616
има то што теби треба већ уграђено у лолипоп.

Подешавања-звук-обавештења-апликације (подеси обавештења за апликације)-кликнеш на wa и одабери последњу опцију, приказаће се само обавештење без пошиљаоца и садржаја.
Kod mene to nema, ali uspeo sam sa Headsoff apk to da uradim. U svakom slucaju hvala!

P.S. Na kom telefonu to imas i koja je verzija rom-a?

uploadfromtaptalk1436607587056.png
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno