Šta je novo?

Aplikacije - Windows Mobile 5/6/6.1/6.5

Ma ja imam lap i cesto me zezaju bas ti genericki file-ovi...i pokusavao sam vec brdo puta...i nista...ne uspem kako treba...a na disku uz lap nisam izgleda dobio...tj meni BT radi za slanje i prijem podataka...al` izlgeda ne mogu da ga otvorim da uvek stoji otvoren...znaci mogu da posaljem na mob ili da prihvatim nesto,ali prvo treba da pustim prihvatanje pa tek onda mogu sa moba da posaljem...u protivnom nista...
hvala za savet probacu pa ako bude nesto super
 
prvo i osnovno, da li se laptop i telefon uopste kace preko bluetooth?
ako da, proveri preko kog COM porta je to u pitanju, jer moras da obezbedis ActiveSync vezu.

idi u podesavanja za konekciju za telefon kada ga sync-ujes preko USBa i zatim pogledaj tamo gde ti pise Bluetooth i tu promeni na neki COM port... uglavnom je COM4, COM5 i sl.

nakon toga otkaci USB, na telefonu udji u ActiveSync aplikaciju i izaberi da se povezes preko Bluetooth konekcije. ako sve prodje kako treba, na racunaru ces videti da se telefon sync-ovao i mocices na net.
 
kako vratiti default podešavanja za SPB Mobileshell (podešavanja koja su bila postavljena kad je instaliran)

Jel može neki tutorial za instalaciju, verziju, link (odakle skinuti i koju verziju) za iGO (može na PM)
 
Dali ima neka aplikacija za editiranje videa na samom uredjaju wm 6.5,Hd2?
 
@ outlaw
1-Calc po meni najbolji kalkulator i konvertor svega i svačega.
 
Isprobaću nekoliko konvertera koje ste predložili ovde, pa javljam šta mi najviše odgovara... :wave:

Ajd još jedno pitanje, dok sam ovde - postoji li neki keyboard (re)mapper ili kako se već zove, pošto na Touch Pro2 tastaturi su ispisana slova koja nisu ta kada se npr. kuca poruka ili kontakti... Probao sam da menjam i jezike (US English, srpski, itd.) međutim uvek isto... Pa bih pomoću nekog mappera da namestim sve kako treba, tj. kako je "utisnuto" na tastaturi, lakše mi tako, nego da nabadam FN pa SYM, pa da jurim karaktere...
 
Veliko hvala priest77-u na sjajnoj sličici. Evo kako izgleda homescreen po mom izboru:
 

Prilozi

  • TytII.PrintScr.png
    TytII.PrintScr.png
    82.2 KB · Pregleda: 245
Poslednja izmena:
XT HACK BETA 2,ima raznih podesenja,npr za kameru tj bolji video kod snimanja,30mb minuta umjesto 19mb... malo prooguglajte...
 
Ajd još jedno pitanje, dok sam ovde - postoji li neki keyboard (re)mapper ili kako se već zove, pošto na Touch Pro2 tastaturi su ispisana slova koja nisu ta kada se npr. kuca poruka ili kontakti... Probao sam da menjam i jezike (US English, srpski, itd.) međutim uvek isto... Pa bih pomoću nekog mappera da namestim sve kako treba, tj. kako je "utisnuto" na tastaturi, lakše mi tako, nego da nabadam FN pa SYM, pa da jurim karaktere...
Probaj sa ovim programcicem.
 

Prilozi

  • RhodiumKbdControl_GSM_1.4.zip
    148 KB · Pregleda: 48
Da li zna neko neki program za poruke da mi poruke na hd2 izgledaju isto kao na iphone?
 
X-TRAKT,prva prava igra koju sam install na hd2.velicina 15mb.Igra izgleda i radi bolje nego PSP!
 
MobilityFlow Touch Weather - jako lepo odradjena vremenska prognoza :) Ja je koristim na svom HTC Kaiser-u i radi perfektno u QVGA rezoluciji.

screen050.jpg


http://www.youtube.com/watch?v=Ti6YU0m8D_A
 
resco world cup 2010
aplikacija za pracenje svetskog prvenstva

ko ne uspe da nadje,neka mi posalje PP i saljem link
 
Imaš verziju 2.01 ili noviju?
(samo engleska ver me zanima)
 
kibicer ne radi ni kod mene update imamo 100% istu verziju,
pa sam presao na 2.03 nemacka verzija
 
Jel radi tu update? Video sam i tu verziju, ali je nisam probao, nemački mi je jači :)
Ovo što je Cloud okačio je super, radi kao sat
 
desilo se svima bar 100 puta da cuje neku pesmu na radiju ili kaficu i da ne zna kako se zove ni ko je izvodi,ja sam icackao dva programcica za tu svrhu midomi i shazam ,ono sto vam je potrebno je gprs konekcija,za prepoznavanje jedne pesme on potrosi priblizno 80kb
po meni je bolji midomi jer ima opciju reprodukovanja pesme,gledanje videa na yt,trazenje lyrics dok shazam nije toliko bogat,dobra star kod njega je sto pamti nadjene naslove i uvek ih mozete pregledati

Pozdrav
 
Nasao sam program koji sam trazio, ako nekom zatreba moze da skine ovde, super je programcic ako zelite krupne numericke dugmice na ekranu za kucanje poruka.

Nakon instaliranja touch keyboard, na htc touch 2 dobijo sam obavestenje da treba da restartujem telefon da bi instalacija bila uspesno zavrsena.
Posle restarta pojavio se samo logo HTC i tu je zaglavilo sacekao sam misleci, da je to deo procedure medjutim nista se nije desilo.
Telefon ne moze ni da se ukljuci ni da se iskljuci. Probao sam sa vadjenjem baterije ali se sve ponavlja pojavi se logo i tu zakuca.
Pomagaj te zna li neko sta je u pitanju i sta mi je ciniti?
 
Sad mi se pojavio sledeci text.

The device is unable to boot vecause either you have turned off the device incorectly or tried to install an application from untrusted source. Press SEND to reset your device or pres any other button to cancel. This operation will delete all your personal data and restore the device to its factory default settings.

Znam sta pise ali ne znam koje je dugme SEND kada ne reaguje ni na jedno dugme.
Takodje nema nikakvih reakcija na touch skreenu.
Postoji li neka varijanta da se telefon vrati na fabricko podesavanje?
 
^milsim da je ovo odgovor na tvoje pitanje ;)
 
Nazad
Vrh Dno