Šta je novo?

Aplikacije - Symbian S60 v2/v3, UIQ, S80

Jao kakvi slepci, sad sam uporedio sa ovom Lite verzijom koju sam ja skinuo...izgleda da su promenili nesto, posto ta ogranicenja nisu bila u ovoj prvobitnoj verziji...probaj ovu koju ja imam :)
 

Prilozi

  • ThreadSMS Lite 1.96_unsigned.rar
    464.3 KB · Pregleda: 36
Kako vise nije Free-iSMS besplatan? Sad ga skinuh i isprobah. Extra stvar. :)

Edit: Sad videh da od 1.08 nije besplatan. A sta te sprecava da koristis 1.02? Meni odlicno radi. :)
 
Poslednja izmena:
Postoji li neka aplikacija ili šta već, koja bi omogućila da se na simbijanu S60 V3 napravi shortcut za uključivanje i isključičvanje 3G-a?

Čisto da mi ne troši bateriju kad mi nije potrebno, a mrzi me svaki put da prolazim kroz meni da bih došao do network podešavanja i biranja dual moda. :)
 
Kako vise nije Free-iSMS besplatan? Sad ga skinuh i isprobah. Extra stvar. :)

Edit: Sad videh da od 1.08 nije besplatan. A sta te sprecava da koristis 1.02? Meni odlicno radi. :)

Ma ne znam...nekako mi bezveze da koristim stariju verziju, pored nove :p

@945
Kolko ja znam ne...mada nisam siguran sa ovim novim SPB Mobile Shellom...ne secam se da sam video tu opciju.
 
Jel može Samsung INNOV8 koji je Symbian isto kao i npr. Nokia N95 da koristi iste aplikacije ili ne? Da li su telefoni raznih proizvođača sa Symbian OS-om međusobno kompatibilni ili nisu?
 
Jel može Samsung INNOV8 koji je Symbian isto kao i npr. Nokia N95 da koristi iste aplikacije ili ne? Da li su telefoni raznih proizvođača sa Symbian OS-om međusobno kompatibilni ili nisu?

Moze. Nisu ista verzija Symbiana, ali moze.
 
Jel ima neki ticker za sms. Kada stigne sms poruka da se info , pojavljuje kao kajron na tv-u ?
 
Postoji li nešto kao "M$ Paint" za Symbian? Free bi bilo najbolje :)
 
Skidao sam dosta video plejera za E72, i nijedan nisam uspeo da instaliram; svuda mi kaze da je istekao sertifikat. Ima li neko neki savet?
 
Skidao sam dosta video plejera za E72, i nijedan nisam uspeo da instaliram; svuda mi kaze da je istekao sertifikat. Ima li neko neki savet?

Registruj se OVDE ,i zatrazi sertifikat unosenjem IMEI telefona...dobices .cer i .,key ...za oko 24h...i na istom sajtu imas da skines signSIStool. Sa njim i sertifikatom podpisujes "unsigned" .sis fajlove ...eto ,ukratko...za opsirnije search...
 
da li ima neka aplikacija koja moze da cita rodjendane iz imenika i da podseca?
 
^kako to mislis?
Kod mene radi besprekorno kalendar...
 
Kad u imeniku za neki kontakt uneses detalj rodjendan, pojavi ti se u kalendaru i imas alarm za taj event?
 
nisam primetio da se to dogadja. cesto sinhornizujem racunar sa telefonom, pa mozda zbog toga ;)
 
Definitivno, tada sve radi kako treba...
 
Registruj se OVDE ,i zatrazi sertifikat unosenjem IMEI telefona...dobices .cer i .,key ...za oko 24h...i na istom sajtu imas da skines signSIStool. Sa njim i sertifikatom podpisujes "unsigned" .sis fajlove ...eto ,ukratko...za opsirnije search...

Ista metoda ne vazi za spbshell, na zalost.
 
Pa najsigurnija varijanta, doduse i najgluplja, je sinhronizacija sa MS Outlookom, pa tu ubacivanje rodjendana u kontakte, koje outlook automatski ubaci i u kalendar, pa onda ponovo sinhronizacija sa telefonom :)..tad sve mora da zvoni :D
 
Da li postoji aplikacija u kojoj bi se moglo podesiti da npr u toku slusanja muzike posle 3 min. da neki signal ili kaze walk, po posle 6 min. run i sl ?
 
Mogu na internet preko Opere mini a ne mogu preko Opere mobile a podesavanja za internet su ista. Pregledao sam podesavanja u mobile i nisam video nista sto moze da smeta. Internet radi i kada koristim telefon kao GPRS modem za kompjuter. Kartica je 064. Sta da radim?
 
Koja je fora ona sa upravljanjem televizoroma? Ima li neki softver kojim moze telefon da funkcionise kao daljinski?
 
Jel to funcionise preko IR? Ima li nesto sto podrzava E52?
 
Nazad
Vrh Dno