Šta je novo?

Aplikacije - iOS

@PeleZr i kako se pokazao, koja mu je tacnost ili odstupanje?
Ne znam tacno na sta mislis, tacnost ili odstupanje u odnosu na sta? Meni je odradilo posao posto sam koristio za podesavanje motora. Ali ovo je prilicno diskutabilno kako ces izvesti precizno posto zavisi i od drugih faktora, ali to nije tema za iOS app thread.
 
Preciznost zavisi od toga koliko je dozvoljeno da bude precizan GPS u telefonu, nema to veze sa aplikacijom. Biće ti dovoljan da izmeriš brzinu bez decimala, za pouzdanije i tačnije merenje ne možeš koristiti telefon.
 
Treba mi savet momci. Našao sam apple tastaturu za moj iPad air, ali ima azerty layout, da li u podešavanjima može da se podesi da bude qwerty? S obzirom da je Apple u pitanju, bolje da pitam, nego da se zeznem.
 
Ja sam odavno zaboravio kako izgledaju bele teme na aplikacijama
 
Povucena sa App Store-a, mozes za Beograd da koristis zvanicnu aplikaciju parking servisa ili AMSS aplikaciju za ostale gradove.
 
Cao svima
Imam jedan mali problem..
KAda sam kupila telefon, imala sam preinstaliranu aplikaciju Shortcut u njemu i bila sam pomocu shortcuts i automation podesila da mi se zakaze sms poruka, iskljuci wifi,...
U nekom trenutku sa glavnog displeja je umesto obrise ikonica , obrisana cela aplikacija
Ponovo sam je instalirala sa AppStora, ali sada obe stvari nece da rade .

Ima li neko ideju sta je moglo da se desi ? I sta da radim. To su neke 2 stvari koje mi trebaju.

Restartovala sam vise puta telefon, IOS je uredno updatovan.. aplikacija je skinuta sa naseg Stora

Imam 13 pro max

Hvala
 
Poslednja izmena:
Obriši te koje ne rade i ponovo instaliraj. Pošto si na najnovijem iOS, tebi su odobrene untrusted shortcuts.
Proveri da li ti je uključen iCloud Sync, a više možeš da pročitaš na

 
Neće da radi... Sve sam probala, iznova instalacija, disable /enable... Restart...
Da li je moguće da moram da radim factory reset, pa lepo cu da poludim.
Nego ima li negde još neki repovi od predhodnih app da se brišu,ili još neka fora...
Grrrr Iphone.....

Samo obična automatizacija 😩😩
 
Postoji li neka aplikacija sa kojom mogu da sačuvam isečak iz nekog podkasta?
 
Da li je moguće na Viber-u promeniti podrazumevanu melodiju za pozive? Ili barem namestiti da se oslanja na sistemsku, što se koristi za obične pozive? Bilo šta, samo da nije ona podrazumevana.
 
Moze na More/Setting/Notifications/Notification sounds i biras koji zelis.
 
Nisam lepo citao 😃 Koliko znam, bez jailbreak-a ne moze za pozive.
 
Koja je situacija sa viberom na dual sim iphone uredjajima. Jel postoji neki nacin da se to napravi i da radi kako treba, bilo free ili placanjem neke app..?
 
Kod njega ne moze da se podesi koriscenje dva broja, za razliku od WhatsApp i njegove klasicne i biznis aplikacije.
 
Pozdrav
Molim Vas za preporuku za video editor a da je sličan Kinemaster-u a da se placa jednokratnu. Kine master je mislim plaćanje mesečno ili godišnje.

Hvala u svakom slučaju

Ako nema tako nesto, šta onda preporučuje.

Pozdrav
 
Koliko sam gledao,nista pametno za NS od aplikacija za parkiranje? Ona parking servisa valja li nesto?
 
Koji uredjaj koristis ti sad?
Znam da si koristio 12PM pa 13P(kao ja sada), vidio sam da si prodavao ga :)
 
Koliko sam gledao,nista pametno za NS od aplikacija za parkiranje? Ona parking servisa valja li nesto?
 
Pa ima na fabrickoj ћирилица
 
Nazad
Vrh Dno