Šta je novo?

Aplikacije - iOS

Postavicu ovde pitanje iako nije striktno vezano za aplikacije.
zasto na ios ni jedna cloud aplikacija nece da radi upload u pozadini ?(Google Photos,Flickr,Dropbox,itd...)
Hoce da radi upload dok sam direktno u aplikaciji,ali tipa stavim 100 fajlova na upload,proverim za 5 sati,okaceno 6.
Da li je i kod ostalih tako?
Cloud servisi su mi bukvalno neupotrebljivi,moram da prebacujem slike na komp pa da odradim sa kompa backup na Flickr.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Meni radi upload u pozadini na google photos, morao sam da upalim background app refresh da bi radio.


Sto se tice kamera imam i procam4 i camera+ pa mogu da vam opalim sa stock kamerom uporedne slike ako vas zanima da uporedite. Navatao sam ih na nekim promocijama besplatno.
 
Poslednja izmena:
Da li neko koristi Things aplikaciju? Ja sam je kupio, medjutim stvarno ne vidim neku prednost u odnosu na Reminders (čak mi je i lošija u nekim segmentima) i razmišljam se sa tražim refundaciju...
 
  • Like
Reagovanja: M J
Meni radi upload u pozadini na google photos, morao sam da upalim background app refresh da bi radio.


Sto se tice kamera imam i procam4 i camera+ pa mogu da vam opalim sa stock kamerom uporedne slike ako vas zanima da uporedite. Navatao sam ih na nekim promocijama besplatno.

Ajde... Postavi kad možeš
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: M J
Adobe Scan - nova aplikacija za "skeniranje" dokumenata:


Probao i moram priznati da mi Office Lens bolje radi posao.
Npr u malo zamracenoj prostoriji,Adobe Scan cim prepozna list tj dokument sam okine i sacuva,ali ne prepoznaje kad nije dobar fokus bio i dosta puta cete sačuvati mutan i necitak dokument. Ne daj boze da ti mrdne ruka.
Office Lens dozvoljava da sami okinete,nema mutnih dokumenata bez fokusa.
Evo primera :
Adobe Scan
e75726e2d62ffa624fe87d273ce2e534.jpg

Office Lens
bce1fb38ef77210e474ac53331cc8ac3.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Slažem se. Office Lens je jedna od najboljih aplikacija koju imam na telefonu, bukvalno ne koristim skener otkada je koristim
 
I meni se vratio stari užasan zvuk za messanger...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
A da ne pričam razlika u veličini 2mb vs 48mb [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
E sad znam, hvala... :)
 
Edit: stavio sam dole u postu link sa slikama, da ne zauzimaju mesto ovde.
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: M J
Pa ne upload-ujes na tapatalk ako hoćeš da vidiš razliku...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Nemam nalog nigde, ne majem sa slikama, ovo mi je jednostavno. Inace meni su slike izmedju 3.5 i 2,7MB

EDIT: evo link http://imgur.com/a/35eVN valjda ovo zavrsava posao.
 
Poslednja izmena:
Ma jasno, nego nije isto fotkati u jpg, raw i tiff, zato i treba da se okači u originalu, da bi se videle razlike, jer tapatalk uništava kvalitet.

Jpg je oko 2-3, raw oko 10, a tiff oko 48 megabajta.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Znam ja razlike u formatima ali ovo je primer "point and shoot. Znaci Download aplikacije, upalim i slikam nikakva podesavanja.
 
Sta se preporucuje kao alternativa za prebacivanje muzike na iphone? Imao sam 117 pesama i hteo da posle 100 godina dodam jednu i prebaci se a ovih 117 sto sam imao se obrisale. Znaci sve mu ***** toliko sam popizdeo da mi se javljaju crne misli. Ljudi pomagajte


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koristio si drugi iTunes ili drugi Library ili nisi oznacio, jos prvi put, da ti kopira pesme u iTunes Library.
 
Stize nova "Files" aplikacija od Apple-a,verovatno ce danas biti predstavljena.

Files by Apple https://appsto.re/us/9B7Bjb.i


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne znam. Ja uglavnom slikam, exportujem u PDF i šaljem na mejl
 
Pocela je kamera da mi se zamrzava kad udjem u app. Prvo je bilo na 10.3.1, pa sam presao na 10.3.2 i dalje se desava...
 
Probao i moram priznati da mi Office Lens bolje radi posao.
Npr u malo zamracenoj prostoriji,Adobe Scan cim prepozna list tj dokument sam okine i sacuva,ali ne prepoznaje kad nije dobar fokus bio i dosta puta cete sačuvati mutan i necitak dokument. Ne daj boze da ti mrdne ruka.
Office Lens dozvoljava da sami okinete,nema mutnih dokumenata bez fokusa.
Evo primera :
Adobe Scan

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kad smo vec kod skeniranja,danas je besplatan "Smart PDF Scanner" bio je inace 4.99$. Takodje lepo radi.

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sta preporucujete od adblockera ?

Sent from clASS
 
Jel moze to bez jailbreak-a ?

Sent from clASS
 
Može. Ja ih koristim a nemam Jb.


Sent from my iPhone 7 Plus using Tapatalk
 
Ima li neki audio player da mogu da sortiram muziku po folderima, da ne zavisim od playlista i sl. ?
Koristio bih mp3 i alac fajlove.
Trazio sam foobar2000 jer ga koristim i na WP telefonu, odlicno se pokazao, ali izgleda da ga nema za iOS.
 
Nazad
Vrh Dno