Šta je novo?

Aplikacije - iOS

Viber je smeće. Odradi update na najnoviji iOS.
 
Pardon. Moja greška.
Na fonu je 17.03. i poslednji je apdejt Vibera iz app stora (ne nudi noviji) a Viber mi je potreban zbog firminih grupa preko kojih dobijam radne objave :(
 
Poslednja izmena:
Pardon. Moja greška.
Na fonu je 17.03. i poslednji je apdejt Vibera iz app stora (ne nudi noviji) a Viber mi je potreban zbog firminih grupa preko kojih dobijam radne objave :(
Zabagovao ti je. Iscackaj par puta u notifikacionom centru da isprebacujes nacin notificiranja, i proradice. Ja sam se pre neki dan nakon update viber mucio pola sata i proradilo je.
 
Srećom što sam mlađi, te viber koristim samo sa ocem i za porodičnu grupu. Majku sam naučio sa mnom na iMessage i FaceTime, a sa ostalima uglavnom WhatsApp. I ovako malo kad ga koristim kida mi živce od užasne aplikacije do reklama :D
 
Da, hvala Bogu na Watsappu (fb) i njegovom konstantnom burgijanju u pozadinskim procesima
 
Viber na androidu radi savrseno godinama, ne znam da li je problem viber ili ios, ali aplikacija kao i vecina drugih na ovu temu, ne znam sta wa bolji ili losiji, vecina diktira sta ce se koristiti, ako firma koristi viber moras i ti, nece zbog nas i ios da menjaju ljudi platformu..
 
Probaću predložene mere pa javljam ishode a što se same aplikacije tiče, šta ću, kud svi Turci tu i mali Mujo :)
 
Rešeno!
Jedino što je pomoglo bila je reinstalacija (4-5x) u kombinaciji sa čišćenjem keša dok u jednom trenutku Viber nije proradio kako treba.
Hm. Pre nego što sam se obratio za pomoć takođe sam ga reinstalirao 2x pa me je dalje mrzelo i odmah sam pao u očaj.

Hvala svima na savetima i pomoći!
 
Par dana unazad whatsapp se ponasa kao viber - poruke vidim tek kad udjem u aplikaciju, nekad i propustene pozive mada oni rade normalno u 95% slucajeva.
Apdejtovano sve, i aplikacija i softver, ima li neko slican problem sa whatsappom?
14pm u pitanju
 
Probaj isto što i ja. Meni je upalilo iz 5-6 puta i sada radi sasvim normalno.
WA uninstall pa clear cache telefona pa WA install pa aktivacija pa restore pa clear cache i tako par puta.
 
Izasao update WA
 
Vidim par puta spominjes brisanje kesa. Moze objasnjenje?
Posto, ja koliko znam, to nije moguce na iOSu.
 
Settings-Accessibility-Touch-AssistiveTouch na ON-Single-Tap podesiti na Open Menu pa se vraćamo nazad na Settings.
Settings-General-Shut down i tada stisnemo kružić koji nam se pojavio. Odatle biramo/stiskamo opciju Home i čekamo sve dok nas sistem ne vrati na Settings/General.
To je to (tako kažu).
 
Lakše je Force Restart ali ja ne smem zbog TurboSIMa
 
@Amortizzer
Zasto Funny smajli za moj gornji post za clear cache? Ja jedino tako mogu da "cistim" memoriju jer ne smem restart. . .
 
Ok.
Primljeno k' znanju.
Postoji li način da se očisti keš aplikacije?
 
Koliko je meni poznato...jedino da reinstaliraš aplikaciju
 
Jedno pitanje ako moze, gde gresim..?

Imao sam usa nalog, prebacio podatke na nas nalog i vezana mi nasa platna kartica za nalog..
Vidim da nemam google photos, pa sam hteo da se prebacim na usa nalog ali nikako neuspevam..pa ako moze neko da mi objasni, gde gresim..?

Pokusao sam da napravim i novi nalog, medjutim stalno izbacuje da ni to trenutno nije moguce..
 
Možeš na sajtu i kompu da napraviš novi US nalog :)
Nakon toga se izloguj sa ovog i prebaci na taj samo da skineš aplikaciju i nakon toga vrati na naš nalog.
 
A jel moze na isti broj da napravi Apple id pošto su rekli da može da bude vezan samo jedan broj za nalog i da može da dodje do blokade naloga?
 
Nazad
Vrh Dno