Šta je novo?

Aplikacije - iOS

Kako je najlakše i najbrže prebaciti slike na pc. Upravo pokušavam preko 3utools ali na svakih minut se prekine transfer i ne mogu da prebacim nista. Do sad nisam ni probala da prebacim slike. Imam kabl...
Hvala unapred.
 
Kako je najlakše i najbrže prebaciti slike na pc. Upravo pokušavam preko 3utools ali na svakih minut se prekine transfer i ne mogu da prebacim nista. Do sad nisam ni probala da prebacim slike. Imam kabl...
Hvala unapred.
Probaj po tipa 100 slika max, nemoj ih sve od jednom prebacivati i tako nece praviti problem.
Ako imas icloud mozes i tako, samo sto to ume potrajati.
 
Kod nekoga sam na poslu videla da je imao backup slika sve po albumima iz telefona, pa ne znam kako je to uradio, ne znam ciji je telefon bio...ne verujem da je prebacivao 100 po 100 slika..

Htela bihda prebacim sve slike na pc po albumima. Ako je ikako moguće odjednom
 
Poslednja izmena:
Ajmo jovo nanovo, kraj je 2023, koja se aplikacija za vremensku pokazala kao najtacnija u proteklom periodu? ovaj shit od eplove zvanicne ne mogu nikako da svarim koliko je netacna...
 
Prognoza u aplikaciji zavisi isključivo od izvora od koga se preuzimaju podaci. Yr, Windy, YoWindow su besplatne i možeš da ih probaš.
 
Adguard za iOS postoji? Ne moze da se definise custom DNS ili ja ne pronalazim na adapteru tu opciju?
 

Godinama koristim i nema sta ne blokira. Uz to kad sam našao custom dns blokira sve.
 
Kupljeno, hvala😇. Jeste da je samo za Safari ali Boze moj.
 
Ima bre.
 
On je isto kao apk jel tako? Vidim da je i AdBlock, ali ne znam jel smem da je “ubijem” swipe-anjem ili ostaje dok je ja ne ugasim? Uzecu i ovaj😂😂😂.
 
Trebalo bi da su aktivni ovi hostovi uz default pa importujte.

Kod:
https://someonewhocares.org/hosts/hosts
 

Prilozi

  • IMG_5024.png
    IMG_5024.png
    117.1 KB · Pregleda: 200
zadivljujuće sve radi samo. Dodeliš odobrenje kad pita i importuje sve sam kako treba. Štiti ceo uredjaj kroz proxy, savršeno.

Baš su u poslednje vreme počeli da preteruju sa reklamama svuda tako da sam isprobao par raznih, i svi su bili sakati ovako ili onako. Ovo je odlično i jednostavno.
 
Bukvalno. Ja je imam godinama, mislim da sam je kupio tada kad sam imao iP7, znaci davno :)

Najbolje potrosene pare uz Carrot godisnju pretplatu.
 
ja je koristim free, dosta precizno, pogotovo za voznje bajsom kada planiram gde cu i koliko dugo
 
Imam problem sa instagramom od kako sam apdejtovao telefon na poslednju verzio ios, izbacuje mi no internet connection, a internet radi svuda osim u samoj aplikaciji. Apdejtovana aplikacija, telefon restartovan i nista, jel jos neko ima problema?
 

Prilozi

  • IMG_6554.jpeg
    IMG_6554.jpeg
    148.3 KB · Pregleda: 128
Kako je najlakše i najbrže prebaciti slike na pc. Upravo pokušavam preko 3utools ali na svakih minut se prekine transfer i ne mogu da prebacim nista. Do sad nisam ni probala da prebacim slike. Imam kabl...
Hvala unapred.
Ako nije previše kasno, otvori iCloud u browseru (ja sam koristio Chrome) odeš na albume i svaki album možeš da skidaš na komp. Dobro je što na ovakav način sve slike sačuvaju meta podatke. Može da bude dosta sporo, ali radi.
 

Godinama koristim i nema sta ne blokira. Uz to kad sam našao custom dns blokira sve.
Je l stvarno ovo samo 2 evra i to je to?
 
Stvarno jeste.
 
Ima li neko neku preporuku vezano za neku alatku, malopre sam saznao za loyalty kartice app, otkrovenje...😂😁 imate li neku sličnu svakodnevnu?
 
Poslednji update vibera - nakon update dok be udjem u sam app ne stizu notifikacije. Probao sam da restartujem fon,brisem app,ali i dalje imam problem. Da li ima jos neko sa slicnim problemkma?
 
Ima li neko neku preporuku vezano za neku alatku, malopre sam saznao za loyalty kartice app, otkrovenje...😂😁 imate li neku sličnu svakodnevnu?
Prosvetli i mene za taj loyalty kartice app? Neke sam probao ali svašta im fali za naše tržište.
 
Hvala za ovo, instalirao sam. Jel ovo u stvari ad blocker, ali ne preko DNS? Ne postoji nešto kao na androidu da ubacim DNS adblock website?

Ne, upravo je to, DNS, kao na Androidu, samo što je tamo laksa instalacija.
 

Prilozi

  • IMG_2177.png
    IMG_2177.png
    62.5 KB · Pregleda: 58
Nazad
Vrh Dno