Šta je novo?

Android YouTube alternative; audio i video plejeri

Bizarno, probaj ipak da zakrpiš noviju verziju yt aplikacije, poslednju preporučenu.
 
Мислиш на официјелну, пошто Ревансед користим (он ми је последњи)?
 
Mene od danas zeza, sa baferovanjem i puštanjem klipova. Sigurno je Gugl nešto menjao ponovo.
 
Iz nekog razloga ne mogu da instaliram revanced i pokrenem ga da radi kako treba..Kad pokrenem video,staje posle 30-40 sek..
Mene od danas zeza, sa baferovanjem i puštanjem klipova. Sigurno je Gugl nešto menjao ponovo.
Definitivno,rade na tome vec neko vreme.
 
Isto. Vidim u telegram grupi gde skidam apk da mnogi imaju problem. Verovatno se mora cekati fix
 
Ne radi ni meni.
 
Isto. Vidim u telegram grupi gde skidam apk da mnogi imaju problem. Verovatno se mora cekati fix
Meni nestala grupa koja je bila posvecena Revancedu,gde se skidale nove verzije..I to sam primetio sigurno pre 6-7 dana...Niti je mogu pronaci u pretrazi..Izgleda da se izbrisao kanal..
 
Meni nestala grupa koja je bila posvecena Revancedu,gde se skidale nove verzije..I to sam primetio sigurno pre 6-7 dana...Niti je mogu pronaci u pretrazi..Izgleda da se izbrisao kanal..
Ja skidam ovde
 
19.16.39 radi najnormalnije kod mene, kod brata oficijelna verzija baferuje, nesto drugo oni cackaju, a kad sam mu dao moju gore pomenutu radi kao sat kaze.
 
Jel ima nekog rešenja za baferovanje?
Meni proradi kad menjam nasumično rezoluciju, ali neće iznad 720p..
 
Probao sam i nece. Instalirao sam fabrički do daljnjeg, i onako sam shvatio da baš retko i gledam yt :)

Btw, mislim da je vezano za nalog a ne za verziju aplikacije.
 
Neko je ovde već spominjao, gledam Youtube isključivo iz Brave browser-a na Android telefonu, i više nema problema sa reklamama, radi i u pozadini, kada se ugasi ekran.
 
I kod mene problem sa baferovanjem na latest revanced. U smislu, Učitava ceo klip, i tek onda pusti. Posle toga je preskakanje na delove klipa izuzetno brzo, zato što je ceo klip već učitan.
 
Ja uplatio američki, 14$, jer gubim aplikacije koje sam kupio na tom regionu. Tako da sam sada potpuni amerikanac, što se životnog standarda tiče.
 
ReVanced 19.09.37 bez ikakvih problema.
 
Pa dobro, nema razloga da flexujete ovde sa raznoraznim verzijama i kako kod vas nema problema. Evo kod mene je upravo ta verzija 19.09.37 i imam problem sa baferovanjem. Očigledno nešto rade i nije kod svakog korisnika ista situacija, bez obzira na verziju. Već je rečeno da isti problem postoji i kod zvanične verzije.
 
Ja sam to i napisao. Oficijalna aplikacija takodje zeza. Sve pusta u 360p i maks rez je 1080p.
 
Ako neko koristi PlayerPro, a presao na android 14(konkretno na pixel8) vise ne.radi u pozadini, tj jedna pesma do kraja i onda muerto iako plejer pokazuje da radi.

Alrernativa aplikacija Pulsar+
Cak je i akvilajzer sasvim ok.
 
Vrh Dno