Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

TX3 sa s905x3 i 4gb DDR4 i wifi 5ghz i bluetooth i da se ne greje. Ima li to neki a da je dostupan na KP? Ako ne, onda može i 4gb ddr3 ram.
 
pa ne znam sta da ti kazem, tx3 kod mene se ne gasi i max t sto sam ja ocitao je 81 stepen, obicno je od 60-70 stepeni, taj 905x3 je jako brz, bt ugradjen sto je meni bitno, wifi mu radi kao sat, jedina mana za mene je sto kad hocu da izvadim sd karticu iz njega moram da caprkam, nema onaj klik-klak pa da je izbaci


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Tx6 je sa Allwinner H6 chipom, koji je mozda po testu bolji od Amlogic S905x3, ali na njemu ne radi dobro Eon, kome je to bitno. Tx3 imas u verziji 4/64...

Послато са POCO F1 помоћу Тапатока
Ne znam ja koje si ti testove gledao ali on je brzi od s905x,daleko je on od x3.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Moguce da sam permutovao, znam da sam negde gledao to poredjenje...
U svakom slucaju za izbegavanje.

Послато са POCO F1 помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
jedno pitanje, na tx3 mi ne vidi wired gamepad? ili mora samo preko bt ili wifi


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Prijatelji, u principu sam hteo da vidim Vaše mišljenje o TX6 koji imam od kraja februara i za 4250rsd koliko sam ga platio vredi svaku paru. Ne greje se, EON radi bez greške i jedan i drugi, STB Emu isto, Youtube naravno, a to je ono što meni treba, ukratko još uvek mu nisam našao neku bitnu manu. Slažem se da ima boljih uređaja ali za te pare teško. Pozdrav!
 
Prijatelji, u principu sam hteo da vidim Vaše mišljenje o TX6 koji imam od kraja februara i za 4250rsd koliko sam ga platio vredi svaku paru. Ne greje se, EON radi bez greške i jedan i drugi, STB Emu isto, Youtube naravno, a to je ono što meni treba, ukratko još uvek mu nisam našao neku bitnu manu. Slažem se da ima boljih uređaja ali za te pare teško. Pozdrav!
Malo malo pa dodje neko na temu da proveri svoje znanje o uredjaju koji poseduje ;)A u zadnje vreme je postalo moderno i da postavis pitanje koji uredjaj kupiti a zatim posle 2 dana preporuke od iste osobe samo prste ;) Recimo konkretno ovaj model sa stock romom (android 9 )je blagi uzas i sve je samo nije upotrebljiv android uredjaj za preporuku.Da da ovaj tanix sa amlogic s912 2/8 bolja kupovina ...
 
Poslednja izmena:
Prijatelji, u principu sam hteo da vidim Vaše mišljenje o TX6 koji imam od kraja februara i za 4250rsd koliko sam ga platio vredi svaku paru. Ne greje se, EON radi bez greške i jedan i drugi, STB Emu isto, Youtube naravno, a to je ono što meni treba, ukratko još uvek mu nisam našao neku bitnu manu. Slažem se da ima boljih uređaja ali za te pare teško. Pozdrav!
Zanimljivo, na dva boxa razlicitih marki, sa istim tim procesorom Allwinner, Eon je bio neupotrebljiv... Zato sam rekao da ga ne preporucujem, jer za manje para ima boljih bokseva sa Amlogic chipom...

Послато са POCO F1 помоћу Тапатока
 
Da li bi neko mogao da me uputi kako flešovati Gembird KI Plus s905 na neki noviji ROM koji radi?
 
Da li ko ima Vontar X3 sa 905x3 cipom?
Na popustu je pa planiram da ga uzmem ovih dana.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Izuzetno zanimljiv taj vontar,ne znam zasto ga slabo kupuju,samo jedan ga prodaje na kp.

Ott player ne prepoznaje neke portale.
Stb emu imam problem sa air misem ne reaguje na OK a na tanixovom reaguje.
 
Poslednja izmena:
Inace MX3.

vJMHP17.jpg

Takodje ima li neki softver,pocelo je toplo vreme,da mi stalno prikazuje temperaturu procesora?
 
Poslednja izmena:
Да почнем редом да ти одговорам:
Да је вонтар добар, сигурно би га продавало више од једног продавца.
Проблем са ОК тастером није до СТБЕМУ, него до даљинца и бокса.
Вероватно се неке од команди преклапају, па не раде. На мом боксу све нормално функционише. Исто користим еир маус.
Послато са NOVA 5T уз помоћ тапатока
 
Poslednja izmena:
Box je tanix tx3 i s njegovim daljincem radi,problem je ovaj MX3.
Koji air mouse imas ti?Ja sam uzeo ovaj jer su ga hvalili.

Moze li se box napajati sa usb-a televizora ili preko usb i punjaca za mobilni?Posto se dosta tvrdi da su napajanja losa?
 
Poslednja izmena:
Daljinski? Koristim ja vise od godinu, nikakvih problema.

Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
 
Ukontao sam problem sa stb emu,mora se iskljuciti mis da bi reagovao OK i pokrenula lista i listala.
 
Poslednja izmena:
Otišao danas po Amazon FireTV obzirom da su kurirske službe u raspadu,

priključio sam, radi fino, radi stbemu super, kao prvi utisak sasvim fin uređaj, više utisaka nakon malo više korištenja.
 
Da li ima neko da je testirao kako se prenosive memorije ponašaju na njegovom boksu?
Situacija kod mene:
Imam dva tv doxa 1.mecool 2. Beelink.
Prvi sa androidtv 9.0, a drugi sa android 7.
Prvo mi je bilo čudno da kad povežem eksterni hdd od 1Tb (isto se ponaša kad je ntfs i exFat) na mecool on se ponaša tako što:
-Uređaj se restartuje i ne podiže sistem potpuno dok ne odkačim hdd;
-radi najnormalnije;
- daje odavešzenje usb ejectex safely
Na beelinku:
-sve radi normalno, android 7;
-ako flešujem custim rom androidtv 9 ponaša se isto ko mecool.

Da li ima nekih izmena u android tv 9 vezano za prenosive memorije?dešava li se ovo i kod vas ako imate androidtv 9 ili ibičan android 9?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Jel ti tom HDD obezbedis rezervno napajanje?
Napajanje na boxu nisu baš dovoljna da pokreću i HDD verovatno je to uzrok restarta

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Jel ti tom HDD obezbedis rezervno napajanje?
Napajanje na boxu nisu baš dovoljna da pokreću i HDD verovatno je to uzrok restarta

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
Ne, bez napajanja radi. Opet kažem, nekad radi normalno. Radio sam surface tes hdd-a i sve je ok

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
3.5" ni ne može bez napajanja a za 2.5" bi preporučio da nabavis Y kabl jer HDD vuče više struje nego što misliš.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
2.5" je u pitanju. Zašto onda na beelinku kad je android 7 onda radi sve. A kad mu ubacim androidtv 9 onda se isto ponaša ko mecool? Ako mu ubacim Y kabl i to opet u box mislim da ništa neće promeniti

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Na mecool je fabrički. Na beelink mi je uvek custom. Vidim da su isti problem prijavljivali i na mibox s, takođe android tv 9. Ako neko ima neki box sa atv9 neka proba da vidimo.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Imaš "budžen" rom na Beelinku na kojem ne radi kako treba eksterni hdd. I jedan stock rom na Meecol gde je isto tako. Ako neko ima iste romove i iste uredjaje rećiće kako je kod njega (najverovatnije isto).
Androidtv 9 ne koristim ali rekao bih da nije do njega kao takvog, čulo bi se odavno za to.
 
Poslednja izmena:
Videću da pozajmim eksterni, da probam sa drugim.
Ne beelinku, ponavljam, custom rom android 7 radi sve. Custom rom android9 javlja se problem
Mecool stock atv9 problem


Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Vrh Dno