Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Пише да нема ни вај фај ни мрежни ту у спецификацијама, а мало изнад стоји да има.

Другар узео и има наравно обадвоје.
522a4f5a31718e5c06a73bb4cf98b489.jpg


Па да је тако како пише, како би иначе било шта онлајн на њему радило?
Послато са NOVA 5T уз помоћ тапатока
 
Poslednja izmena:
Da, specifikacija je smeće.

I ovde piše isto kao kod TX9S kada sam naručivao. Šalju između 21.04 i 05.05 pa na kraju pošalju nikad.

Jel ovo nije isto to?

Untitled-1.jpg
 
Ne mrda nista iz kine vec metar dana,znaci cak i da pise da su poslali... pitanje je kad ce biti kod nas na carini.
....
 
Pa...kako mislite da vam se posalje ako ne lete avioni? Ili je avio saobracaj proradio? Ili imate vezu, pa ce da ubace u ove avione sto nose pomoc?! ;)
 
Poslednja izmena:
Pa...kako mislite da vam se posalje ako ne lete avioni? Ili je avio saobracaj proradio? Ili imate vezu, pa ce da ubace u ove avione sto nose pomoc?! ;)

Nije baš sve u totalnom zastoji, a moja narudžbina je iz Holandije, krajem februara kada je sve "normalno" funkcionisalo. Ali to sad ovde nije tema.
 
pisano je dosta o tome ovde, probaj na KP da nadjes nesto, predlog je tanix Tx3 sa 905x3 i 4/64... taj uredjaj za te pare je top


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
s obzirom da je covek naveo da mu treba za iptv, tanix je vise nego odlican


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mislim da ću ipak ostati pri kupovini Tanix TX9S
 
Treba mi pomoc kako da apdejtujem mecool m8s pro l model LB.Kako to sto najlakse da uradim i koji mi firmware preporucujete.Molim da one koji znaju o ovom boxu,jave se na PM da ne spamujememo ovde o tome.Hvala svima!
 
Ponuda na kp je uzasna trenutno,
Tanix TX3 mini, ima li neko , jel dovoljan za stbemu i ott?
 
probaj na “dobra cena” ne znam smem li da ubacim link, ne reklamiram samo radi pomoci


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Dogovorim se sa čovekom, pređem pola grada, i kad sam došao tamo, kaže on e nemam taj, biće posle podne...
Neverovatno, inače u pitanju je Tim Shop, pa obratite pažnju, i inače nije upoznat sa robom koju prodaje, karakteristike i slično. Krivo mi je što nemam konverzaciju na kp pa da mogu da mu dam negativnu ocenu, ali to je moja greška.

Ništa od TX3 za sada, gledam dalje, možda naručim ovaj FireTV za 50e preko kp, videću.
 
Dogovorim se sa čovekom, pređem pola grada, i kad sam došao tamo, kaže on e nemam taj, biće posle podne...
Neverovatno, inače u pitanju je Tim Shop, pa obratite pažnju, i inače nije upoznat sa robom koju prodaje, karakteristike i slično. Krivo mi je što nemam konverzaciju na kp pa da mogu da mu dam negativnu ocenu, ali to je moja greška.

Ništa od TX3 za sada, gledam dalje, možda naručim ovaj FireTV za 50e preko kp, videću.

Koliko para planiras da das za uredjaj?idi na 4k ako ces fire tv
 
Au pa kako ste se to dogovorili[emoji23]

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Ma mislio sam na onu neuspeli kupovinu[emoji2958]

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
I tako na pre mesec dana naručih TX9s na Gearbest. Zavlačiše me dva meseca. Na kraju otkazao porudžbinu, tražio povrat novca i maltene za iste pare ga uzeo na KP.

Dva dana kasnije:

20200424-175903.jpg
 
Jok to je popularno ovde...[emoji23]

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Kolko vidim dosta se koristi Tanix, može li mi neko reći kakva su mu iskustva sa TX6? Uglavnom vidim TX9s i TX3, a ovaj je malo skuplji a ima 4/64Gb i Android 9.0 pa mi se čini kao bolja kupovina...
 
to sto si naveo da je bolja kupovina imas i sa Tx3


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Tx6 je sa Allwinner H6 chipom, koji je mozda po testu bolji od Amlogic S905x3, ali na njemu ne radi dobro Eon, kome je to bitno. Tx3 imas u verziji 4/64...

Послато са POCO F1 помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno