Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Да, са ГБ [emoji45]
Шта сад да урадим? Да ли да одустанем од куповине, и тражим поврат новца?
Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka



Naravno otkazi kupovinu.Provjeri samo da nema tog proizvoda sa eu skladista da salju za Srbiju kontaktiraj njihovu podrsku.



Čekaj, stani, pazi, vidi, da ti objasnim... gde gori!? Svet se raspada a vi bi sad, odmah, sve.
Polako, zato sam i pitao sa kog sajta i koja pošta. Pretpostavljam da je pisala belgijska?
Ovako, 4 komada sam naručio i sva 4 su stigla. Jedan naručen ranije a tri kad je već krenula frka sa virusom. Taj prvi je normalno putovao, a ona tri "virusna" su jako dugo stajala nešto tipa processing, ali kada su napokon krenuli, sasvim brzo su stigli. Ono što je interesantno je da pošiljke nisu mogle da se prate preko 17track, a i dan danas nema nikakvih promena ako gledam taj sajt ili app. Paketi su kao što ranije rekoh stigli u petak, odmah je palo budženje i rade ko Singerice. Box je odličan za te pare. Mane, nema audio izlaz (ne smeta mi, zvuk ide preko HDMI), nema BT (ne smeta mi, slušalice su mi wi-fi i povezane na TV direktno), nema 5ghz wi-fi ( potpuno svejedno pošto je 2.4ghz wi-fi dovoljan za stream). Jesu realne mane ali ako sa druge strane stoji cena od 27$, pobeđuje druga strana. Da, ponekad se ugasi wi-fi dok je u slieep-u, barem na ovom mom prvom. Restart rešava problem.
Screenshot_2020-03-11-20-59-26.jpg
 
Poslednja izmena:
Isti taj sam i ja naručio. Prilikom naručivanja je stojalo da je isporuka od 16 marta, tačnije:
Ship between: Mar 16 - Mar 18, Estimated Shipping Time: 15-30 business days
ОК, хвала. Нисам приметио да је то стајало. Сачекаћу и тих 7 дана да видим шта се дешава.
@milkobgd да, белгијска је стајала. Ма не гори нигде, него ми чудно да за 12 дана никакав инфо нема о пошиљци. За то време, сваки други дан имао сам опцију да убрзам пошиљку и за саму пошиљку стоји да још није фактурисана, иако је наплаћена.
Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Ja imam takav box kod kuce, sve radi ok - mislim da je jedina razlika u odnosu na stock box drugaciji boot screen.
 
Ja sam dobio dva ili tri takva, prethodni su imali regularan stock softver, a poslednji je došao kao Telebee i nema Netflix licencu. Ostalo radi ok posle apdejta na Oreo. Pokušao sam da ubacim stock rom, ali nisam uspeo da pokrenem recovery.
 
Na beelink gt1 mini ne mogu ubaciti nijednu krekovanu verziju stb emu pro? Sta bi moglo da bude problem?
Dozvolio sam instal sa nepoznatih izvora...
 
Коди има верзије за 32 и 64 бита, а стб ему нема. Мислим да га не зеза то, него нешто друго.

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Skini stb emu pro, krekovanu verziju i probaj da je ubacis
 
Jel ovi jeftini kinezi poput Tanix su dovoljni da mi puste film u 4K rezoluciji bez ikakvih problema?
Imam 4K TV, ali TV podržava sve kodeke, neki radi neki ne, pa mi treba nešto da pustim film preko njega ali da bude 4K, za ostalo mi ne treba.
Preporučite nešto.
 
Je li ovaj Tivimate može i prijava sa mac adresom ili je samo varijanta user/password i lokalno iz skladišta uređaja.
 
Ne moze mac, probaj OTT ili STB

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: jok
Prodavac sa KP-a mi ne preporučuje ovaj Tanix tx3 za puštanje 4K, kaže da je slab, preporučuje mi A95X.
Jel ima neko na forumu da je probao sa Tanixom da pušta 4k filmove?
 
A sto bi uoste razmisljao za par crvenih razlike?Pa ne kupujes jedan box nedeljno pa eto da je bitna cena.Ipak treba uredjaj da te sluzi jedan odredjeni period za koji ce ti ta razlika postati nebitna.Ja licno smatram da je uvek bolje ako se moze dati koji dinar vise za bolju stvar ;)

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Slažem se sa ovim gore rečenim.
Pogotovo ako se dobija redovniji updejt uređaja.Naime ,uzeo sam Ugoos AM6 i prilikom prvog spajanja na TV imao sam 4 updejta sistema.Naravno mogao sam da prođem par crvenih jeftinije za neki drugi box ali ostao bi bez te podrške gotovo u većini slučajeva.
 
Prodavac sa KP-a mi ne preporučuje ovaj Tanix tx3 za puštanje 4K, kaže da je slab, preporučuje mi A95X.
Jel ima neko na forumu da je probao sa Tanixom da pušta 4k filmove?

Ako prodavac kaze da je S905x3 kod Tanixa slabiji nego S905x3 kod nekog A95X,onda je tako.:d
 
Slažem se sa ovim gore rečenim.
Pogotovo ako se dobija redovniji updejt uređaja.Naime ,uzeo sam Ugoos AM6 i prilikom prvog spajanja na TV imao sam 4 updejta sistema.Naravno mogao sam da prođem par crvenih jeftinije za neki drugi box ali ostao bi bez te podrške gotovo u većini slučajeva.

AM6 je ozbiljna mašina i po pitanju čipa i podrške, baš kao i BL GT King. Nisu uopšte ista kategorija sa nekim njam njam proizvodima.
 
Nisam ih cena/klasa uporedio nego da se malo razmisli i o podršci samih uređaja.
Evo npr Ugoos X3 sa amlogic s905x3,košta par crvenih više u odnosu na "generic box".
 
Prodavac sa KP-a mi ne preporučuje ovaj Tanix tx3 za puštanje 4K, kaže da je slab, preporučuje mi A95X.
Jel ima neko na forumu da je probao sa Tanixom da pušta 4k filmove?
Ja bih zaobisao tog prodavca u sirokom luku,bilo koji amlogic s9** box ce pustati 4k fora je u kvalitetu hw i kvalitetu sw ...da ne spomenem milion uredjaja sa fake spec po niskoj ceni...Danas aktuelni amlogic boxevi sa amlogic s905x ,s905x2,s912,s905x3,s922 .amlogic s905w nikad i nije bio za preporuku ...
 
Poslednja izmena:
Ево линк за StbEmu pro
https://www.dropbox.com/s/4o0wh28qfu4qykj/StbEmu-Pro.apk?dl=1

А ево и за Tivimate premium
https://www.dropbox.com/s/9rjrf79ga86xwv1/Tivimate [v2.1.5] [Premium].apk?dl=1

Обадва су на мом дропбокс налогу и проверено раде.

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka

Sada hoce da se instalira STB emu. Hvala ti.

Kada bude stigao tanix box, javi mi kako ti se ponasa 4k yt, i stb emu na njemu... dal vredi taj novac...

pozdrav
 
Uzeo sam nešto sa AMlogic S912, to će valjda biti dovoljno za puštanje 4K filmova sa USB-a.
 
Jok slabo ti to... :)))

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno