Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Verovao sam da u modernom hi-tech svetu ovo nece proci - tj. da bi ovakve kompanije morale da prijave bankrot nardeni radni dan. Ali avaj, guraju i dalje isto kao i npr. Silicon Power prevaranti.
 
Treba mi pomoć
Gledam na kupujem prodajem android boxeve, i bukvalno ne znam šta vredi, šta ima smisla, cene su jako šarolike, a nisam upućen u materiju
Vidim da za neke spominju i da su dobri za igranje, ne znam na kakve igre se misli
Neki su 4k, neki su "6k", neki imaju krš daljinski a to mi baš i ne treba, ali vidim da se prodaju i daljinci posebno ali ne znam kakvi su npr u poređenju sa mojim lg magic remote
Bukvalno milion faktora, a malo vremena da istrazim
Jel moze neka preporuka za neki best buy? Najbolje bi bilo da već ima kod nas, pa da mi stigne što pre da ćale ima šta da gleda dok je na bolovanju :)
 
Poslednja izmena:
Da da. Crveni i beli a preko belog se startuje. Zanimljivo je da preko crnog mogu da se ulogujem i sve ali izbaci da taj NALOG ne može da radi :).
 
Jel preko tog hack netflixmože da se gleda free? Kako to uradit

Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk
 
Ne, koristim svoj nalog. Koliko sam ja upoznat ne postoji nijedan hak za NF ni na jednoj platformi.

Ovo je samo hak da radi na nepodržanom uređaju.
 
Jedini “hak” moze biti da vas nekoliko podeli pare za nalog.
 
Može ali privatnom porukom. Autor modifikacije tako zahteva.

Anyway, radi NF u 4k, EON isto kao i na Mi Boxu ima problem sa deonterlace, možda i gore nego na Mi Boxu. Ovo sve za Mecool KM3 govorim.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Глобално је био vaders tv, али он је престао да ради. Ту је и gears tv, мада он форсира УК и САД канале, као и ruya.
Од домаћих тввиет.

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
upalim veceras mibox posle par dana nekoristenja i nece da se spoji na wifi...ruter 2 metra od njega..i ne samo to nego vidi samo neke stare mreze ali ne i postojece...restartujem ga par puta i nista... onako iznerviran pokusam i zadnju opciju a to je fabricki reset , sacekam par minuta da sve obrise ali nazalost kada se ponovo pokrenuo ponovo nece da radi wifi..jednostavno, ne vidi uopste mreze...a opcija dostupne mreze je crvena...ne znam sta se moglo desiti i sta sada uraditi da dobijem internet..da li neko ima slicna iskustva ili predlog resenja
 
1. Ako vidi komšijske mreže a tvoju ne, promeni wifi kanal na ruteru (vidim šta si napisao ali reko, možda nisi bio precizan).
2. Ako ne uspeš da ga oživiš kupi LAN 2 USB adapter.
 
Poslednja izmena:
Глобално је био vaders tv, али он је престао да ради. Ту је и gears tv, мада он форсира УК и САД канале, као и ruya.
Од домаћих тввиет.

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока

Dodao bih reddevils.
 
Ма не осећа 4К
Ја сам презадовољан боксом.
14185029c6eddcf0e07beaf922fe3b13.jpg
8e83401ebcc48b2bf2fa7bce230eeb52.jpg


ТВ морам да мењам [emoji16]

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Ма јок, видиш оптерећење процесора и меморије [emoji16]

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
Gde nadje F1 u 4K?
Jedini sport koji pratim i trenutno gledam u fHD.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
I mene ovo interesuje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Бокс је beelink gt1 ultimate.
Ваљда видите да је канал немачки RTL UHD.
Листа је моја приватна, а канал је из dreambox-а извучен ( сателитска, астра ).

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
Hvala ti još jednom eto baš sada smo naručili pa šta bude neka bude :)
Ako bi sve sam morao da platim vjerovatno to ne bi uradio … javiću odmah, kako če raditi Kodi sa Netflix i HBO addonom te EONom :D
 
Nazad
Vrh Dno