Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Koji od ova dva TV box-a je bolji za sledece gledanje:
Netflix, HBO GO , KODI?

beelink gt1 ultimate ili Mi Box?
 
Koji od ova dva TV box-a je bolji za sledece gledanje:
Netflix, HBO GO , KODI?

beelink gt1 ultimate ili Mi Box?
Oba će da ti završe posao, ali MiBox ima zvaničan 4K sertifikat.
Mada, više nisam ni siguran da je pitanje ozbiljno jer se ponavlja na svakoj strani.
 
Imam mi box s, sve radi extra

Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk
 
Kratko pitanje :da li Nvidia Shield može da radi sve što rade i svi tv boksevi navedeni u ovoj temi?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Nvidia shield može sve i za klasu je bolji od svih. Da ga je bilo u Crnoj Gori odmah bi ga kupio. Ne kupujem preko neta samo zbog garancije, zato sam i mi box s uzeo samo s garancijom

Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk
 
Nvidia shield može sve i za klasu je bolji od svih. Da ga je bilo u Crnoj Gori odmah bi ga kupio. Ne kupujem preko neta samo zbog garancije, zato sam i mi box s uzeo samo s garancijom

Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk

Svakako da ne moze sve :) eto nprm ne podrzava YouTube 4k hdr....a svaki od amlogic s9xxx podrzava...
 
Poslednja izmena:
Nije mi jasno, što to ne podržava?
Je li softverske prirode?
Jednostavno nema podrsku za vp9/2....Ne postoji savrsen box ...svaki soc ima svoje prednosti i mane .Podsetio bi da pored amlogica postoje hisilicon,rockchip ,rtd realtek,allwiner ,mediatek i jos par manje ili vise poznatih a svi oni ( android boxevi bazirani na tim soc imaju svoje specificnosti kao i svoje pozitivne I negative strane)Da nvidia shield je skoro pa najzaokruzeniji proizvod ali da nema alternative to prosto -jednostavno nije tacno ...
 
Poslednja izmena:
Za Beelink GT-King će uskoro krenuti recenzije pa će se znati tačno stanje stvari. Za par meseci kada se baš sve bude znalo kakav je u praksi cena će mu pasti na oko 100$ ili nešto malo ispod. Ja lično nemam lepo iskustvo sa Beelinkom (GT1 Ultimate iz faličnih serija) ali ako bude sve kako bi trebalo pazariću ga bez predomišljanja :)
 
Realno o S922 se maltene ništa ne zna u praksi. Sintetika kaže da je aždaja u odnosu na prethodne, ali realno ima i boxeva sa 905 koji rade babaroga. I mene živo zanima kakav će biti King.
 
Realno o S922 se maltene ništa ne zna u praksi. Sintetika kaže da je aždaja u odnosu na prethodne, ali realno ima i boxeva sa 905 koji rade babaroga. I mene živo zanima kakav će biti King.
Pa realno zna se ponesto ,odroid n2 je vec neko vreme kod krajnjih korisnika .....
 
Istina, ali se na kraju dana to ipak svodi na sintetiku i testove na uređaju koji realno nije namenjen ni krajnjem korisniku ni široj masi.
 
Istina, ali se na kraju dana to ipak svodi na sintetiku i testove na uređaju koji realno nije namenjen ni krajnjem korisniku ni široj masi.
Realno ne moze da bude velike razlike ,a da li je spreman za krajnjeg korisnika pitanje je koje se uglavnom zavrsava negativnim odgovorom....
 
Poslednja izmena:
Baš sam na Freaku i čitao i realno šta se iz odroid n2 teme može zaključiti o npr. klasičnim boxevima za korisnike? Biće uskoro gomila King recenzija i to će lepo dati utisak o realnom 922. Ionako obični korisnici ne trebaju da žure sa naručivanjem dok se ne pojave neki ozbiljniji popusti, ovo je cena za one koje baš svrbi novčanik.
 
Baš sam na Freaku i čitao i realno šta se iz odroid n2 teme može zaključiti o npr. klasičnim boxevima za korisnike? Biće uskoro gomila King recenzija i to će lepo dati utisak o realnom 922. Ionako obični korisnici ne trebaju da žure sa naručivanjem dok se ne pojave neki ozbiljniji popusti, ovo je cena za one koje baš svrbi novčanik.

Odroid n2 ima android os i bas zbog toga ga mozemo uporediti sa kingom -prva dobra stvar je libre u pocetnoj fazi
 
Dodao bih reddevils.

Kakva je to lista?

Koristio sam neke preko ove Smart IPTV aplikacije na Samsung tv-u i ovo je uzas, trebam odraditi 16 komandi da dodjem do zeljenog kanala.... Ima li sta bolje od te aplikacije?

Sve mi se cini da cu kod provajdera na kablovsku ili njihov IPTV....
 
I ja čekam tog kinga, jedino me odbija običan android. Mada, ako s922 zaživi, nadam se nekom mecool modelu, i njihovi uređaji su pouzdani a uglavnom stavljaju ATV.
 
Pod hw pretpostavljam misliš kvalitet PCB-a, elektronskih komponenti, hlađenje, itd?
 
Kakva je to lista?

Koristio sam neke preko ove Smart IPTV aplikacije na Samsung tv-u i ovo je uzas, trebam odraditi 16 komandi da dodjem do zeljenog kanala.... Ima li sta bolje od te aplikacije?

Sve mi se cini da cu kod provajdera na kablovsku ili njihov IPTV....
Zašto ti se ne sviđa aplikacija.
Nemoj da misliš da je npr.eon apk bolja o od Smart IPTV apk.
Ja je koristim Ševo već šest meseci i mogu da kažem daextra radi..neznanom šta konkretno ti smeta

Sent from my Huawei Y7 prime
 
Mecool koristi neke kvaziTV varijante.
A što se tiče EON-a, meni TV verzija radi sasvim ok na Mecool S8+ S905x i obična EON na nekom štetom MXIII, S802.
 
Poslednja izmena:
Mecool KM3 ima sertifikovani Android TV. KM9 valjda takođe.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Evo i ja se pitam, gledam klip i sve radi

Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk
 
Koja je to spravica? I zašto je TV aplikacija neupotrebljiva?
 
Drugari, imam T10 android smart box ali Stremio dosta koči i baguje. Sam uređaj se ponekad resetuje. Da li je to za vraćanje ili mogu nekako sam to da rešim?
 
Nazad
Vrh Dno