Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Odakle si skinuo hbo go?
 
Apkpure, na telefonu mi odatle radi posto nece da mi ga pokaze na storu tj pise mi da nije dostupan za koju zemlju..

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Jel probao neko orion aplikaciju da koristi, na telefonu je ponekad koristim, nema bas neki izbor kanala, ali je free
 
Apkpure, na telefonu mi odatle radi posto nece da mi ga pokaze na storu tj pise mi da nije dostupan za koju zemlju..

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Meni na miboxu u play store normalno daje da skinem nasu verziju stavi da ti google odredi lokaciju.
 
@mijalkocar: sta si ti zpravo uzeo sto su ti nplatili 810 din? Mi Box S ili neki drugi/treci box? Cudi me to sto govoris da nista nece... mozda si izabrao pogresnu zemlju?
 
Pre nedelju dana sam vratio u život X96Max tako što sam preko PC flešovao firmver (ROM) i radio je savršeno. Ali nakon toga mi nije dao đavo mira i probao sam i neki ROM koji ga je bacio u boot loop. Nakon što sam mu raskačio patch kabl, pa HDMI, pa tek onda izvukao kabl od napajanja, više neće ni logo sliku da da, ne reaguje na recovery dugme i ne vidi ga Amlogic Burning Tool. Samo mu sija crveno svetlo unutar kućišta i to je to. Da li je neko imao slično iskustvo? Šta može biti u pitanju? Struja?
 
E Vlado druze,kad vidim koje muke imas,mnogo sam srecan sto sam kupio Mibox. Nista ne cackam,radi sve onako kako sam zamislio osim Eon Android Tv verzije,ali imam i obican Eon koji daje lepsu sliku. Elem,na zalost mislim da si ga konacno ,,ubio,,. Voleo bih da gresim.
Naravoucenije za sve,kad jednom nesto radi kako treba ne cackaj vise nista.
 
Poslednja izmena:
Da li na Mi Box S radi chromecast preko lan adaptera ili mora da bude ukljucen wi fi?
 
Dobro pitanje ^^ I mene zanima. Trebalo bi da radi, jer ide preko TCP/IP-a.
 
Razmisljali smo samo naglas - mozda je/smo mislili da ima neko ogranicenje tipa da mora biti direct WiFi izmedju dva uredjaja i sl. Kao sto rekoh ako ide preko TCP/IP (LAN) onda ne bi trebalo da ima veze, eto i potvrde od tebe. :)
 
Postoji ogranicenje, a to je da moraju biti u istoj mrezi a ne po tipu konekcije.
 
Da, važno je da su na istoj mreži.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Postoji ogranicenje, a to je da moraju biti u istoj mrezi a ne po tipu konekcije.

Isti subnet dakle. Ja na mrezi imam tri subneta. Cool onda - USB ethernet ce da radi i meni ako ga budem uzimao... kada MiBox S stigne sa carine, vec 14-ti dan na carini se vrti :whip:
 
Isti subnet dakle. Ja na mrezi imam tri subneta. Cool onda - USB ethernet ce da radi i meni ako ga budem uzimao... kada MiBox S stigne sa carine, vec 14-ti dan na carini se vrti :whip:

Stici ce ti danas- sutra ,meni stigao danas box (od 28jan na carini)doduse nisam ga uzeo zato sto se jos uvek razmisljam dal da im platim 2600din .Ako ulozim zalbu napisacu detaljnije o samoj proceduri....
 
За шта те оклемпавише 2600???
Za box koji je na samoj granici od 50e....Pa nije im prvi put da me ocepe jednom prilikom kad su tek izasli uredjaji sa s802.Secam se Tronsmart Vega 2/16 vrednost 100usd tada procenise na 160e placeno carina +pdv 6200din (Da stvar bude gora isao je na burazerovu adresu. I on covek uredno platio *mjau**mjau**mjau* nije ni znao sta je u kutiji a mene tek kasnije zvao-izgoreo sam tad )Ma bre nije frka kad malo precene ali ovo je duplo ali jos uvek se razmisljam dal da se upustam u ovo sa zalbom
 
Poslednja izmena:
Verovatno za GT1 ultimate i ja sam toliko platio.
Računaju ga 80$

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Па мени за мој узеше 750 дин. Исто ГТ1 ултимате

Послато са Mi 6X уз помоћ Тапатока
 
Koja carinarnica tako klepa po ušima? Znam da je ova u NS čuvena po tome, pa razmišljam da naručim box na adresu u BG, ali ako je i tamo kao u NS, onda moram naći neko drugo rešenje.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Haos sta reci. #1od5miliona za sistem gde ces imati pravo da elektronski dostavis izvod iz banke koliko si zaista platio nesto preko neta - pa neka lepo onda racunaju na osnovu toga a ne slobodne procene.
 
E Vlado druze,kad vidim koje muke imas,mnogo sam srecan sto sam kupio Mibox. Nista ne cackam,radi sve onako kako sam zamislio osim Eon Android Tv verzije,ali imam i obican Eon koji daje lepsu sliku. Elem,na zalost mislim da si ga konacno ,,ubio,,. Voleo bih da gresim.
Naravoucenije za sve,kad jednom nesto radi kako treba ne cackaj vise nista.

Ja ne mogu bez isprobavanja :) Uzeću drugi, neću propasti, ali bih voleo da znam šta mu je. Zvaću prodavca (čovek ima servis) pa da vidimo šta je... Pre toga ću naravno probati da mu napravim kratak spoj na NAND-u.
 
Ja ne mogu bez isprobavanja :) Uzeću drugi, neću propasti, ali bih voleo da znam šta mu je. Zvaću prodavca (čovek ima servis) pa da vidimo šta je... Pre toga ću naravno probati da mu napravim kratak spoj na NAND-u.
Brikovan je ,pogledaj forume ,mozda ga je neko vratio u zivot ..( koje nozice treba da spojis)imas i varijantu sa butabilnom SD karticom
 
Haos sta reci. #1od5miliona za sistem gde ces imati pravo da elektronski dostavis izvod iz banke koliko si zaista platio nesto preko neta - pa neka lepo onda racunaju na osnovu toga a ne slobodne procene.
мог пријатеља лепо звали да достави линк куповине са АЕ када је куповао карбон рам за бајс... нису имали појма колико вреди...
мени до сад нису правили нереалне процене Yi Lite иако плаћен 90 са разном опремом само ставили ПДВ... без царине.. једино што сам провалио да је батерија била убачена у камерицу, а колико сам тад гледао долази посебно... остале ствари исто или потценили или реално...
 
Za box koji je na samoj granici od 50e....Pa nije im prvi put da me ocepe jednom prilikom kad su tek izasli uredjaji sa s802.Secam se Tronsmart Vega 2/16 vrednost 100usd tada procenise na 160e placeno carina +pdv 6200din (Da stvar bude gora isao je na burazerovu adresu. I on covek uredno platio *mjau**mjau**mjau* nije ni znao sta je u kutiji a mene tek kasnije zvao-izgoreo sam tad )Ma bre nije frka kad malo precene ali ovo je duplo ali jos uvek se razmisljam dal da se upustam u ovo sa zalbom
Ne znam koliko ti se to isplati,zalba je 500din plus ces cekati minimum jis mesec dana na odgovor i resenje...

Послато са Poco F1 уз помоћ Тапатока
 
Ne znam koliko ti se to isplati,zalba je 500din plus ces cekati minimum jis mesec dana na odgovor i resenje...

Послато са Poco F1 уз помоћ Тапатока
Sve mi je to poznato ....videcemo ostavio sam da prenoci ...mozda se i predomislim....(Inace BG Carina)
 
Veruj mi ne isplati se zalba, znaci ili vrati ili plati
 
^Otisli smo u off skroz ,ma videcu jos ,znam da ne vredi .Sa geera je tako da od vracanja nema nista....a i nije mi toliko zbog para nego sto je pocelo cesce da im se desava...
 
@mijalkocar: sta si ti zpravo uzeo sto su ti nplatili 810 din? Mi Box S ili neki drugi/treci box? Cudi me to sto govoris da nista nece... mozda si izabrao pogresnu zemlju?
Za mi box s, ne razumes me imam hbo go ali mi se instalira americki i onda nema dalje zabranjeno u ovom regionu bla bla.. probao sam ovaj apk ali onda je izrotiran jer je za telefone. A eon samo mi radi kad ga castujem jer apk koji sam instalirao otvori i ne da dalje posle biranja jezika, kodi mi nekako proradio posle brisanja casha i brisanja pa ponovnog instaliranja..

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno