Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Ne...meni je kupio jedan lik iz Subotice,koji usluzno kupuje sta god pozelite,svuda po svetu.....
znaci uplatio sam mu dinarsku protiv vrednost na njegov racun,i neku malu proviziju koju on naplacuje(za Uslugu)....i meni je stiglo na moju adresu,za nekih 25 dana.....od njega sam dobio samo link,da mogu da pratim ,kada je paket stigao u Srbiju,na carinu....i kada je krenuo na moju adresu.....
vise puta sam saradjivao sa njim,i uvek je sve ispostovao do kraja....:)
 
Vidim da pise X2.Jel to znaci da je dual core ili je single?

Jel moze neki info o tom prodavcu na pp?
 
nije dual core......sada da kupujem,naravno da bi uzeo dual,i opet na ovu foru....nisam bash za stikove...licni ukus:)
 
I meni se vise svidjaju ovakvi.Stikovi mi bas i ne ulivaju poverenje a i ovi imaju brojnije mogucnosti za povezivanje.
 
Možda i jesu bolji ali da li su duplo bolji, jer su skuplji duplo pa i više.
A zašto sami ne naručujete sa dx-a?
 
pa nisu dzabe skuplji,ipak ima vise mogucnosti,ja sam se samo zeznuo sto mi promaklo da nema Digitalni Opticki Out.....cak mi je stariji model imao,ali je imao samo froyo 2.2.....al dobro ok je zvuk i sa hdmi,ionako mi Tv spojen Optickim na Onkyo AV risiver.....
kad uzmes ovaj manji stick..pa dok kupis daljinac neki,pa dobar usb switch.pa hdmi kabl....tu smo negde.....:)
sta je potrebno da mogu sam da kupujem sa DX?
 
Poslednja izmena:
Mastercard ili visa. Ništa više. Ja imam Mastercard Aik banke, dinarski račun, tu mi uplaćuju platu....
 
posalji mi tvoj mail,da te pitam neke detalje,da ne smaramo ljude ovde....:)
 
Izvadite internet karticu npr komercijalna banka i nema brige. 200, 300 din godišnje i to je sve od troškova.
Nego, pogledah ovaj Archos što je neko predložio. Kada bi sad imao se kupi mislim sa bi bio najbolji pazar. Aktuelan hw (za tv boxove naravno), kamera i extra daljinac, full qwerty + gamepad sa ekstra sw podrškom mapiranja i za igre koje ne podržavaju džojstike sto sad možete samo (valjda samo) sa ps3 džojstikom a vidite koliko on košta. Ja bi sutra dao stotkicu pa i malo jače za ovo.


Evo, ko neće sa džojstikom, može i ovako
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.archos.remote
 
Poslednja izmena:
Evo ga. Izlazi navodno. u februaru.
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1359290125311.jpg
    uploadfromtaptalk1359290125311.jpg
    27.5 KB · Pregleda: 200
Jel se prica okvirno koja bi mu cena bila ?
 
Poslednja izmena:
Ni to nije malo, ali cisti pod sa svime do sad sto je izaslo na ovu temu.
 
Ako bude u februaru kod nas (krastavac i njihovi tableti imaju) sa 2 godine garancije oko 130e...
...i daju ga na rate, mislim da ću mu se obradovati više nego moja deca.
 
Ovaj je baš dobar, ima sve što ti može pasti na pamet.
Koja li mu je cena?

Ja sam bio jako zagrejan za ovu vrstu uređaja, ali s obzirom da ove jeftinije pakuju u malecka kućišta (tek nešto veće od USB sticka), čitao sam po internetu da se mnogi žale na probleme sa pregrevanjem (što je i razumljivo).
Zato sam tražio neki u većem kućištu, zbog boljeg hlađenja, a takođe veće kućište omogućava i više priključaka (npr. LAN port,...).
Favorit mi je do sada bio ovaj:
http://www.geekbuying.com/item/NEO-X5-RK3066-Dual-Core-Cortex-A9-TV-Box-1GB-RAM-16GB-ROM--w--Wi-Fi---TF-Slot-XBMC-3G-Dongle-RJ45-Slot-312604.html
 
Ajde malo da pricamo o cenama. Posto za 100$ dobijes apple tv2 koji ima xbmc i koji radi fantasticno a koliko ja vidim ovih android uredjaja nema ispod 100 dolara sve sa postarinom a da rade stabilno i da moze da se instalira XBMC? Tako da se nabavka ne isplati. Voleo bih da me neko demantuje.:wave:
 
Poslednja izmena:
:)..vise nema AppleTv2 za 100 dolara......:)..sad je skuplji od trojke......
 
Valjda ce i domaci uvoznici da pocnu da ih nabavljaju. Nisu valjda toliko smece pa da niko nesme da ih gurne u prodaju jer ce morati da daju garanciju od 2 g.?
Vec skoro tri godine rabim WD TV plejere i to je nesto najbolje i najstabilnije sto sam koristio do sada,nema nijednog jedinog problema za sve ovo vreme :).
Pu,pu ... da ne ureknem :p.
Pozz
 
Wdtv live je zmaj pogotovo ako se ne varam sa bradovim firmwareom. Koristio sam ga pre tri godine dok se nisam zaljubio u xbmc. Jedina mu je mana sto nema wifi.
 
Neko pomenu MK808..
Ima li to neko?
kakav je?
karakteristike su mu vrlo, u odnosu na vecinu ( uzevsi u obzir cenu...)

1.Android 4.1 Jell Bean OS, Google Play Store pre-installed;
2.1.6 Ghz Rockchip RK3066 Dual Core CPU, Quad core Mali-400 GPU;
3.1GB RAM /8GB storage; Bluetooth

4.Built in dual wifi antenna in this android device which makes it more faster than other android tv boxes;
5.Support external SD card capacity:1GB-16GB ; Hard Disk: 1GB ~ 5TB;
6.Muliti-language supported

ili 802 npr?
Vredi li to za 720 mkv do 4 gb? ( 802 mislim, 808 mora da pusti 720 kao od sale :)
 
Ajde malo da pricamo o cenama. Posto za 100$ dobijes apple tv2 koji ima xbmc i koji radi fantasticno a koliko ja vidim ovih android uredjaja nema ispod 100 dolara sve sa postarinom a da rade stabilno i da moze da se instalira XBMC? Tako da se nabavka ne isplati. Voleo bih da me neko demantuje.:wave:

OVAKO nesto? ( sorry, sad videh da je Carpe Diem isti taj pomenuo :)
 
Poslednja izmena:
Ja bih odma' uzeo neki, pa čak i single core, samo da ima dvb-c tuner u sebi. A nisam našo, ima sa dvb-t, recimo...
 
Taj nije dvb-c, već dvb-t.
Ovi pak ostali s' tog linka su čisto dvb-c settopbox+media playeri, bez Androida.
 
Nešto mi opis ne uliva sigurnost :)
Možda se bira tuner kod narudžbe.
 
Taman smislim da cu da uzmem wd tv kad ono najavili novi standard h.265
 
Nazad
Vrh Dno