Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Navi-X sada na Androidu podnosljiv...i konacno komanda za gasenje programa.....:)
Youtube imam 4.2.16....i radi fullscreen....
 
Да подношљив је али овај амо је далеко бољи. Може и на комп да се инсталира.
Милко прочитај упутство како се инсталира на првој страни.
 
pa o njemu i pisem....mada bolje radi na AppleTv,bar 50 %....al nema veza...
na sta mislis kad kazes ,da moze na komp....???...moze u okviru XBMC kao addons...to svi znamo.....:)i moze u okviru programa Boxee....
 
Имам атв али 3 јбг. А сад са овим андроид стиком што треба да ми стигне ми ни не треба више ама ништа. Мислим нисам знао да може на комп у оквиру xbmc. А инсталирао сам и жени на ipad да се занима.
 
danas sam se malo vise igrao sa Navi X na Androidu....ide lepo...e sad el uspeo neko da povuce Online titlove preko BS Playera....sve stavim u podesavanjima,ali ne povuce ni jedan titl...
ima li jos neki Android player da vuce online titlove....?
 
Hvala ti puno, samo mi reci na koji fazon? Iz kompa HDMI u taj uredjaj pa onda iz njega HDMI u TV? Nemam predstavu kako ide mapa vezivanja.
 
Samostalan uređaj. Ubodeš u hdmi u tv, u 220v u zid, prikačiš miš ili i tastaturu, daljinski šta god, bocneš mikro sd ili usb sa npr filmovima, a ne moraš jer ima i svoju memoriju i putuj igumane... imaš video player, torrent downloader, mail, vesti, igre, aplikacije itd itd...
 
Poslednja izmena:
Ok, hvala, i jel možete da mi preporučite neki? Jel ok ovaj Android Mini PC Blueberry NETCAT-M11-TVCAT što sam linkovao gore?
 
Praistorijski hardver al jos uvek radi. Ja bi pre ovaj. Zovi ove sa slike ako su počeli da prodaju. Cena valjda 8000 a osetno je bolji od tog blueberry. E sad, slične iz kine imaš za duplo manje pare al ovaj ti je ispred nosa, ako ga uopšte prodaju, i 2 god. garancije.
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1358281689208.jpg
    uploadfromtaptalk1358281689208.jpg
    154.6 KB · Pregleda: 316
Poslednja izmena:
danas sam se malo vise igrao sa Navi X na Androidu....ide lepo...e sad el uspeo neko da povuce Online titlove preko BS Playera....sve stavim u podesavanjima,ali ne povuce ni jedan titl...
ima li jos neki Android player da vuce online titlove....?

Не бих ти могао рећи јер титлове не волим и не користим. Има онај wonder player ја мислим.
 
znam za taj program...imam ga...samo sto nema Online titlove,ali moze rucno,da se spremi titl,,,,:)
 
Стигао ми Zealz gk802 после месец дана лол кинези закон. Вечерас ћу да тестирам па јваљам. Из прве руке овако на први поглед је квалитетније одрађен од 808. Јављам утиске.
 
Ово је катастрофа од уређаја хаха. Ужарен док ради и после пар сати наравно артифакти. Не може ни да се пореди са мк808. Спор, тром, честе грешке чак и после апдејта на рутован деадхп1 ром. Не ради усб порт ако није прикључен на адаптер. Све у свему за 100$ ово је смешан и недовршен уређај. Вероватно ћу и себи узети мк808б. Видећемо само ме мрзи да чекам.
 
Kad već imaš parada bacanje uzmi ovaj sto sam gore predložio ako bi zbog čega, ono zbog stend baj i on off opcije. (naravno, ako ga uopšte ima u prodaji)
 
Пара на бацање немам лол а да сам бацио на овај јесам. Нема везе враћам га(20% мања цена) и узећу нешто друго. У чему је бољи дроид монстер од 808? Сви имају проблем са хардвер декодингом колико знам. Мислим да тог нисам видео нигде.
 
Razmišljam sa naručim ovaj mk808 pa me interesuje zašto nalazite manu što uređaj nema dugme za on/off?
Zašto ga gasite uopšte? Ja ga ne bi gasio, kad može mob da radi bez prekida...
Jel zbog struju gasite ili se plašite da uređaj crkne?
Koliko troši struju?
Neko je ovde rekao da uređaj dolazi rutovan, jel tako?
Kako sam čitao ovde, nekima je Wifi ok nekima je slab signal.
Jel ima još neke da kažem mane koje bi trebalo da očekujem?
Jel ima flash player? Moji gledaju serije na sajt "natabanu" i leptiricabioskop :Da i ja gledam sport na nekim sajtovima.
:)
 
ja moj Android Box(nije stick)nisam gasio vec mesec dana....nije cak ni vruc.....:)
 
Poslednja izmena:
Samo sto korisnika skyuk (cini mi se) koji je govorio o tome nema vec neko vreme u temi a sajt elektrodata.rs je toliko katastrofalan da mi bas nesto ne uliva poverenje za garanciju i to trenutnu zamenu (tako je nesto receno bilo). A posle reklame u sk nigde se nije pojavio u nekoj prodavnici jod.
 
Samo sto korisnika skyuk (cini mi se) koji je govorio o tome nema vec neko vreme u temi a sajt elektrodata.rs je toliko katastrofalan da mi bas nesto ne uliva poverenje za garanciju i to trenutnu zamenu (tako je nesto receno bilo). A posle reklame u sk nigde se nije pojavio u nekoj prodavnici jod.

mislis da ti je sigurnije kako izgleda sajt ili koliko firma godina postoji,razmisli malo
 
Poslednja izmena:
Skyuk, odlicno sto si se javio.

Kazi mi, molim te, sta se desava sa tim box—om?

Sto se rice onoga sto sam rekao, ja stojim iza toga i to je moje misljenje. Firma koja postoji toliko godina kao sto ti kazes ne bi smela da dozvoli da poseduje takav sajt. Bolje da ima samo jednu stranu sa slikom nego ovo sto je sada na sajtu.
u danasnje vreme po meni to je nedopustivo.

Naravno, to je samo moje.misljenje i ja sam ga izneo.

Ako ti imas veze sa tom firmom, eto, moja sugestija bi bila da srede sajt, jer time mogu poboljsati poslovanje. A i drugar moj je posetio sajt.i bukvalno je rekao da je "smehoteka" kada sam mu rekao da pogleda za tv box i da ce ga oni uvoziti.

E sada, to sto postoje mnogo godina, ja iskreno za njih nisam cuo a relativno su mi blizu. A kada vidim sajt pre cu otici negde drugde.
a voleo bih taj box da stigne jer nikako da stignem da narucim mk808 iz inostranatva a ako stigne ovde mozda bih i video da ipak uzmem taj.

Ali ako isti box ima u ponudi elektrodata i e**i uvek cu otici u ovu drugu radnju. Da ne znam nista ni o jednoj firmi sajt.bi mi pomogao da odlucim iako mogu peske do ovih prvih.
 
Neko je pitao za on*off, ja moga nisam gasio vec nekih 16 dana. Niti se pregrijava niti buguje. U svakom slucaju imate napajanje sa tv-a pa kad se tv ugasi ugasi se i on.
 
sajt je nebitan u varijanti ako je uvoznik i ako se roba plasira u maloprodajnim objektima drugih prodavaca.

sajt je bitan samo ako se preko njega obavlja direktna prodaja.



Skyuk, odlicno sto si se javio.

Kazi mi, molim te, sta se desava sa tim box—om?

Sto se rice onoga sto sam rekao, ja stojim iza toga i to je moje misljenje. Firma koja postoji toliko godina kao sto ti kazes ne bi smela da dozvoli da poseduje takav sajt. Bolje da ima samo jednu stranu sa slikom nego ovo sto je sada na sajtu.
u danasnje vreme po meni to je nedopustivo.

Naravno, to je samo moje.misljenje i ja sam ga izneo.

Ako ti imas veze sa tom firmom, eto, moja sugestija bi bila da srede sajt, jer time mogu poboljsati poslovanje. A i drugar moj je posetio sajt.i bukvalno je rekao da je "smehoteka" kada sam mu rekao da pogleda za tv box i da ce ga oni uvoziti.

E sada, to sto postoje mnogo godina, ja iskreno za njih nisam cuo a relativno su mi blizu. A kada vidim sajt pre cu otici negde drugde.
a voleo bih taj box da stigne jer nikako da stignem da narucim mk808 iz inostranatva a ako stigne ovde mozda bih i video da ipak uzmem taj.

Ali ako isti box ima u ponudi elektrodata i e**i uvek cu otici u ovu drugu radnju. Da ne znam nista ni o jednoj firmi sajt.bi mi pomogao da odlucim iako mogu peske do ovih prvih.
 
Poslednja izmena:
Stigao mi je Uhost2 sa air mouse male f10. mis radi super, samo je malo cudno kada hoces da ukucas teks okrenes daljinac. Treba se navici. Xbmc i navi x pustaju super dvdrip a cini mi se da sa 720p vec pocinje da stuca. Krajem meaeca ce biti upgrade sa 4.0 na 4.1 pa cu onda videti da li ima poboljsanja za xbmc.
 
Ljudi, jel moze nekako da kad je televizor ugasen ili gledam neki kanal a mk808 radi i neko me pozove na skype, talk, itd. da ja to cujem (da cujem zvono) Mislim sta mi treba jos od opreme i kako povezati?
 
Nazad
Vrh Dno