Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Sto se tice player-a i ja sam zadovoljan sa MX PLAYER-om. Bs player mi zeza kod odredjenih filmova, njega manje vise koristim za download titlova.

Za titlove imate i SubLoader.

Takodje sam probao tTorrent cini mi se daje bolji od utorrenta i atorrenta, mada ga jos testiram.
 
Stiglo i ovo, sad će već biti opuštenije.
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1357747541978.jpg
    uploadfromtaptalk1357747541978.jpg
    33.8 KB · Pregleda: 431
Кул. Ја сам покушавао да инсталирам Финлес ром и сад ми само приказује Андроид робота окренутог на леђа и црвени узвичник. Нисам ама баш ништа флешовао јер нисам ни могао да бутујем у флеш мод(Имао неки ерор типа this is not a msc device тако нешто). Мислим да је то рикавери мод али не знам како да изађем из овога сад.:S:
 
Nisam još kupio. Za sada koristim samo miš i kameru. Trebaće mi posle za eksterni hdd.
 
Koristim punjač od Nexus7 2A, nisam kupio adapter sa usa utičnice, nemam usb na tv. Kod ćaleta sam spojio napajanje na usb od tv i ok je radilo osim kad upalim Archos video player onda šmercuje kao da neko vari pored mene. Na punjaču toga nema.
Dve app pod obavezno za mk808:
Hide bar za sakrivanje donje crne crte (ima free demo na xda) i
Null keyboard za sakrivanje tastature za one koje koriste eksternu tastaturu.
 
Poslednja izmena:
Ima li ko "problem" sa MX player-om kada upali film da u donjem dijelu ekrana postoje 3 tackice (bijele/zamucene) i jedna sa desne ? Npr ovo ne postoji kod ugradjenog player-a, kod bs playera i jos jednog player-a ?
 
Ja ih imam i kod BS i kod ostalih. Samo kod stock playera nemam.
 
Pa za to vam služi Hide Bar koji sam vam preporučio samo post iznad!
 
Nisam bio siguran da li mislis na to :) Hvala ! :) Odmah cu da probam.


P.S.

Skida li ko torrente, meni ne uspjeva normalno da skine nista na HDD (NTFS). Evo tri dana skida sto bih skinuo za sat ... Te zakoci, te ne skida, uspori net...
 
Ево ако неко има неко решење за мој проблем бутовања видим ову слику.
Значи укључим уређај, видим оно гугл тв и оде аутоматски у овај мод и стоји тако.
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1357852350243.jpg
    uploadfromtaptalk1357852350243.jpg
    26 KB · Pregleda: 250
Uređaj lepo radi, čak je stigao MK808B u kutiji klasičnog MK808 ali imam jedan problem-nikako da dobijem zvuk, probao na sva 3 HDMI ulaza čak sam i kabal promenio i ništa? Moraću da probam na drugom tv uređaju.
 
Ево ако неко има неко решење за мој проблем бутовања видим ову слику.
Значи укључим уређај, видим оно гугл тв и оде аутоматски у овај мод и стоји тако.

Да сам себи решим. Успео сам после флешовања фејк сток неког фирмвера па онда затим финлесс 1.5 јејјјјјјјјјј. Сада ради коначно.:smoke:
 
...ali imam jedan problem-nikako da dobijem zvuk, probao na sva 3 HDMI ulaza čak sam i kabal promenio i ništa? Moraću da probam na drugom tv uređaju.

Nemoj da misliš da te zajeba..., da ti nije mutiran uređaj tj da nije smanjen zvuk do daske? Ako nije to ili nije kabl onda krastavac.
 
Poslednja izmena:
Nemoj da misliš da te zajeba..., da ti nije mutiran uređaj tj da nije smanjen zvuk do daske? Ako nije to ili nije kabl onda krastavac.

Ma ipak je do TV-a, na drugom tv-u radi normalno a ovaj drugi tv je star preko 5-god. pa ima neki zaglup
 
Да ли постоји начин да се бекапују ром и подешавања? Или стандардно Титанијум и остало.
 
Postovani da li neko moze da mi pomogne, uzeo sam Android Mini PC MEASY U1A i kada ga povezem na tv sve radi ali nikako nemogu da ga povezem sa android telefonom da mi tel bude daljinski da li treba odraditi neka podesavanja posto sam probao vise remot programa. Hvala u napred
 
Ja sam pronasao neke ali je to bezveze tj. presporo i nepregledno jer radi na princip remote desktop-a a to mi ne treba dovoljno je da simulira mis.

Niko mi ne odgovara kako je zadovoljan sa download fajlova putem torrenta. Meni dobro radi download na njegov storage dok na hdd (ntfs) zeza... Izgleda da u nekom trenutku izgubi konekciju sa hdd-om pa zezne fajl i onda krene nanovo da skida jer ne moze da uradi check fajla.

Takodje zamijenih mish sa dx-a za neki stari fujitsu siemens i radi odlicno. Ovaj sa dx-a je ima preslab domet dok na racunaru extra radi?
 
Naruceno 24.12, paket stigao danas (mk808) ali imam problem sa internetom. Signal nalazi bez problema
, nekad i do 3 crte stranice nekako i otvori ali download i stream su uzasni, operu je skidao bar 10 min, o YouTube mogu da sanjam. Da li je neko imao slican problem. Stavio sam f..... 1.6 rom i nista se nije promenilo.
 
Мислим да ови стикови још увек нису дотерани и имају превише мана нажалост иако је цена приступачна. Како коме западне је изгледа овде једини добар став:) . Барем неко моје искуство за ово кратко време.Ја сам себи наручио zealz gk802 па ћемо видети када дође мада је све то мање више исто.
 
vidi na onom forumu sto sam ostavio link ima nesto sa menjanjem kanala na ruteru
 
Ма видео сам на више форума. Све је то онако недовршено. Ево на пример данас укључим стик и опет онај робо на леђима. Искључим па упалим ради, мислим који к.... Лол. Сад се зезам са xbmc не знам који је најбољи од 5 милиона верзија за андроид :)
 
На овом xbmc не ради ниједан линк рецимо icefilms или сам ја блесав? Свуда пише фул на сваком линку и кад хоћу да покренем било који само стоји не дешава се ништа?! Јел ово уопште ради на андроиду неком или не? Похватао сам неке стреам канале али то је бедно.
 
Da li ima smisla da kupim 42" LCD TV sa IPS panelom (!), proizveden pre 3 god (kao nov), koji nema USB ulaz, Ethernet, WiFi, po ceni od 300e i da na njegov HDMI spojim Android Media Player i time "ubijem" nedostatke?

Npr, da mogu da koristim DLNA i slicno. Hvala. :)
 
Pa ako je TV zaista dobar sto da ne. Ja sam recimo prilikom kupovine TV-a, gledao da je on sto bolji a usb i ostalo me nije zanimalo jer koristim network player vec duze vreme. Na kraju sam uzeo Panasonic plasma TV bez usb-a, lan-a.... ali je zato TV fenomenalan.
 
Icefilms radi odlično. Koja ti je verzija plugina?

Za slab signal wifi, probaj da približiš ruter i mk pa ako ni onda ne bude bolje probaj da namestiš wifi antenu u mk. Ima uputstava na netu.
 
Hvala, ali nisam expert da procenim da li je TV "zaista dobar". Model je od pre nesto vise od 3 god i zaista je IPS! Nisam verovao dok nisam proverio. Toshiba. Na sta da obratim paznju? Mislim da mogu da spustim cenu i ispod 300e ako navedem "nedostatke". ,)

Android player se kaci na HDMI? TV ima 2 HDMI porta. Sta je jos "must have" od portova? Hvala veliko.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno